Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaG pisze:
26 cze 2019, 23:06
fx-technik pisze:
26 cze 2019, 22:56
Bo chrzanisz o jakichś niematerialnych rzeczach, które nie istnieją.
Jak nie można wykazać, że coś jest prawdziwe, to nie można twierdzić, że jest to prawdą.
Żeby Ci żyłka nie pękła ;)
Nastąpiło pewne niezrozumienie, nie pisałem o niematerialnych w sensie, boskim, a o sensie fizycznym jak to się rozwijało, gdzie u Newtona była inna definicja materii i np. fale nie wchodziły do materii (np. pole elektromagnetyczne) potem tak się to rozwijało itdk. ale bozony to nie była materia, itd. itd. ok, nieistotne.

Jednym zdaniem aby sobie wyjaśnić, ok, też uważam, ze po za fizyką nie ma nic "niefizycznego". Nie ma na to w każdym razie żadnych przesłanek.
Dokładnie!
Więc, gdyby jakiś Bóg stworzył fizyczny wszechświat i prawa fizyki, to te prawa muszą także i dotyczyć tego Boga.

PS. To nie tylko do ciebie. :564:
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

fx-technik pisze:
26 cze 2019, 23:19
Ktoś, kto twierdzi, że w tej sytuacji Ziemia jest jakimś wyjątkiem, musi być lunatykiem.
Dodam tylko, że nie wiadomo, nasz wszechświat jest jedynym.
No i hipoteza, że jakieś nie wiadomo jakie galaktyki są stworzone z myślą o ziemi wydaje się "lekko" naciągane.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaG pisze:
26 cze 2019, 23:23
fx-technik pisze:
26 cze 2019, 23:19
Ktoś, kto twierdzi, że w tej sytuacji Ziemia jest jakimś wyjątkiem, musi być lunatykiem.
Dodam tylko, że nie wiadomo, nasz wszechświat jest jedynym.
No i hipoteza, że jakieś nie wiadomo jakie galaktyki są stworzone z myślą o ziemi wydaje się "lekko" naciągane.
Podobnie jest z faktem, że nasze ciało jest zbudowane z 10 miliardów komórek, a
żyje w nim 40 miliardów bakterii.
Jak dla mnie, to Bóg stworzył nas dla bakterii - przynajmniej taki wniosek by należało wyciągnąć.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

fx-technik pisze:
26 cze 2019, 23:27
Jak dla mnie, to Bóg stworzył nas dla bakterii - przynajmniej taki wniosek by należało wyciągnąć.
Ok, rozwaliłeś system :D

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaG pisze:
26 cze 2019, 23:29
fx-technik pisze:
26 cze 2019, 23:27
Jak dla mnie, to Bóg stworzył nas dla bakterii - przynajmniej taki wniosek by należało wyciągnąć.
Ok, rozwaliłeś system :D
Pomyśl jeszcze trochę, co to może oznaczać?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

As of 1 June 2019, there are 4,071 confirmed planets in 3,043 systems, with 659 systems having more than one planet.
Średnio licząc, ponieważ bazujemy tylko na tym, co możemy zaobserwować, w widzalnym wszechświecie jest
około 480.000.000.000.000.000.000.000 planet.
Natomiast, naukowcy skłaniaja się do wniosków, że ponieważ wszechświat się rozszerza, to istnieje
nieznany obszar wszechświata, którego nigdy nie zobaczymy, ponieważ światło stamtąd nigdy do
nas nie doleci, ponieważ obszar ten jest za daleko.
W związku z tym, wszechświat może być niewyobrażalnie większy, niż jesteśmy w stanie zaobserwować.

Ktoś, kto twierdzi, że w tej sytuacji Ziemia jest jakimś wyjątkiem, musi być lunatykiem.
To teraz powiedz mi dokładnie na której z tych 480.000.000.000.000.000.000.000 planet zaszła ewolucja w poprawny sposób jak na Ziemi. Jeśli dasz mi przykład to Ci przyznam racje, ale to wtedy też zgłosisz się po nagrodę nobla bo nikomu na świecie się to nie udało. Oczywiście dopóki nie mamy dowodu, że gdzieś tam na odległej galaktyce jest coś tam itp to mamy sądzić o wyjątkowości Ziemi pod wieloma względami. Gdybania takie są słabe.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Grymus pisze:
26 cze 2019, 23:49
As of 1 June 2019, there are 4,071 confirmed planets in 3,043 systems, with 659 systems having more than one planet.
Średnio licząc, ponieważ bazujemy tylko na tym, co możemy zaobserwować, w widzalnym wszechświecie jest
około 480.000.000.000.000.000.000.000 planet.
Natomiast, naukowcy skłaniaja się do wniosków, że ponieważ wszechświat się rozszerza, to istnieje
nieznany obszar wszechświata, którego nigdy nie zobaczymy, ponieważ światło stamtąd nigdy do
nas nie doleci, ponieważ obszar ten jest za daleko.
W związku z tym, wszechświat może być niewyobrażalnie większy, niż jesteśmy w stanie zaobserwować.

Ktoś, kto twierdzi, że w tej sytuacji Ziemia jest jakimś wyjątkiem, musi być lunatykiem.
To teraz powiedz mi dokładnie na której z tych 480.000.000.000.000.000.000.000 planet zaszła ewolucja w poprawny sposób jak na Ziemi. Jeśli dasz mi przykład to Ci przyznam racje, ale to wtedy też zgłosisz się po nagrodę nobla bo nikomu na świecie się to nie udało. Oczywiście dopóki nie mamy dowodu, że gdzieś tam na odległej galaktyce jest coś tam itp to mamy sądzić o wyjątkowości Ziemi pod wieloma względami. Gdybania takie są słabe.
A ty wiesz coś na temat życia i ewolucji życia na innych planetach???
Co rozumiesz przez "zaszła ewolucja w poprawny sposób"?????????????
Jaki jest poprawny sposób ewolucji??????????????????????????????????
Czy ty uważasz, że ewolucja jest procesem zakończonym?
Uważasz, że człowiek jest ostateczną formą ewolucji życia??????
Ośmieszasz się na całej linii frontu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Grymus pisze:
26 cze 2019, 23:49
Gdybania takie są słabe.
Ja się powtórzę (Bo mnie bardzo ciekawi Twoja hipoteza).
Kto stworzył (wszech)świat w którym żył/ żyje Bóg? I po co? Aby Bóg stworzył ludzi?

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Ja się powtórzę (Bo mnie bardzo ciekawi Twoja hipoteza).
Kto stworzył (wszech)świat w którym żył/ żyje Bóg? I po co? Aby Bóg stworzył ludzi?
Podobna odpowiedz padła parę stron wcześniej od kogoś tam chyba. Świat w którym żył/żyje Bóg stworzył on sam prawdopodobnie. Boga nikt nie stworzył, gdyż jest on istotą nadprzyrodzoną i istnieje od zarania dziejów czyli od zawsze. Dla Niego pojęcie czasu jest inne niż dla nas. My nie ogarniemy tego co on myśli np i jak to możliwe, że Bóg może istnieć od zawsze..

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Życie, kurwa, jest wszędzie, w całym wszechświecie.
Naukowcy już dawno o tym wiedzą.
Weź się pierdolnij w swój durny łeb!
Albo, lepiej zacznij się uczyć, bo wiesz, szkoła podstawowa i religia, to za mało.
Co za koleś, nie umie odpowiedzieć mi to zaczął mnie wyzywać. Typowy gimbo-ateista, fan ośmieszanego Dawkinsa, który się również kompromituje haha jaki nauczyciel taki uczeń

ODPOWIEDZ