Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

"Człowiek wierzący w Boga nic nie traci, a wszystko może zyskać. Ateista nie wierząc w Boga nic nie zyskuje, a wszystko może stracić. To dowodzi, że ateizm jest skrajnie niekorzystną głupotą."

Czyli lepiej trenować bo się nic nie traci, a można zyskać. Lepiej mieć dziewczynę, bo nic nie tracić, a możesz zyskać?

Nie rozumiem tego. Uważam, że albo wierzysz albo nie i to pokazuje, że to jest patrzenie tylko na zyski, a nie to co się lubi. To trochę słabe

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Grymus pisze:
16 cze 2019, 18:20
Człowiek wierzący w Boga nic nie traci, a wszystko może zyskać. Ateista nie wierząc w Boga nic nie zyskuje, a wszystko może stracić. To dowodzi, że ateizm jest skrajnie niekorzystną głupotą.
no tak, a zwłaszcza w takiego - https://www.facebook.com/notes/nowy-ate ... 775297654/ ;)

jest tego na pęczki, wystarczy zajrzeć do tych ksiąg samemu żeby się o tym przekonać :)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
16 cze 2019, 19:38
Grymus pisze:
16 cze 2019, 18:20
Człowiek wierzący w Boga nic nie traci, a wszystko może zyskać. Ateista nie wierząc w Boga nic nie zyskuje, a wszystko może stracić. To dowodzi, że ateizm jest skrajnie niekorzystną głupotą.
Czyli lepiej trenować bo się nic nie traci, a można zyskać. Lepiej mieć dziewczynę, bo nic nie tracić, a możesz zyskać?

Nie rozumiem tego. Uważam, że albo wierzysz albo nie i to pokazuje, że to jest patrzenie tylko na zyski, a nie to co się lubi. To trochę słabe
Jakie zyski mogą wynikać z wiary w karzącego, wydumanego przyjaciela, który nie wiadomo gdzie jest???
I który nigdy nic nikomu nie zrobił, ani nigdy nie pomógł, ani nigdy nie interweniował, chociaż jest wszechmogący?
Życie w ciągłym strachu przed karą, pomimo tego, że nic złego nie zrobiłeś?
Piekło wewnętrzne zanim umrzesz? Uwierz mi, piekło w trakcie umierania, nie po śmierci.

Jeżeli bóg biblijny miałby istnieć, to on powiedział wyraźnie, że jest bogiem Izraela, a reszta musi zginąć.
Wynika z tego, że jeżeli nie jesteś Żydem, to jak przed nim staniesz, on popatrzy i zapyta czego ty u niego szukasz, bo się chyba pomyliłeś.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 20:24 przez fx-technik, łącznie zmieniany 2 razy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

To co grymus napisał to podobne do zakładu Pascala i też uważam, że to słabe trochę dla samych korzyści.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zakład_Pascala

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Monster11 pisze:
16 cze 2019, 20:15
To co grymus napisał to podobne do zakładu Pascala i też uważam, że to słabe trochę dla samych korzyści.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zakład_Pascala
Do tego, dla całkowicie wydumanych i niczym niepopartych korzyści.
Korzyści, które miałyby się zrealizować po śmierci.
Takie myślenie powoduje, że nie ceni się tej jednej chwili życia, jaką mamy teraz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
16 cze 2019, 20:19
Monster11 pisze:
16 cze 2019, 20:15
To co grymus napisał to podobne do zakładu Pascala i też uważam, że to słabe trochę dla samych korzyści.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zakład_Pascala
Do tego, dla całkowicie wydumanych i niczym niepopartych korzyści.
Korzyści, które miałyby się zrealizować po śmierci.
Takie myślenie powoduje, że nie ceni się tej jednej chwili życia, jaką mamy teraz.
to ci dopiero ironia - o raju po śmierci mówią ludzie, którzy mają raj na ziemi :)

tutaj krótki artykuł o tym jak bogaty jest KK - https://nationalpost.com/news/wealth-of ... -calculate

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Ostatnio mi powiedział Kolega, że Rydzyk nie jest bogaty, tylko bogaty jest Kościół Katolicki

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
16 cze 2019, 22:06
Ostatnio mi powiedział Kolega, że Rydzyk nie jest bogaty, tylko bogaty jest Kościół Katolicki
Super układ!
Niczego nie posiadasz, nie płacisz podatków, a korzystasz z luksusów!
Każdy tak może, tylko potrzebuje wiedzy jak.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Po co nam pieniądze, jak możemy korzystać z luksusów? Jeśli księża żyją biednie, to czemu mój ksiądz zamiast jeździć autobusem do pracy, jeździ autem, jak oni mają żyć tak skromnie?

W tej walce, nikt się nie dogada

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

mimo, że jest mnóstwo patologii w kościele katolickim to jest to jeden z mniejszych problemów w Polsce jeśli chodzi o finanse serio, to jest promil wszystkiego

- problemem jest przymus płacenia na ubezpieczenia
- problemem jest, że praca na etacie jest opodatkowana prawie tak dużo jak wódka.. czy benzyna
- problemem jest socjalizm, który utrzymuje każda władza po 1989r. w postaci państwowych szkół, państwowej służby zdrowia czy programów typu 500 plus
- problemem jest kwota wolna od podatku, która jest chyba najmniejsza w UE
- problemem jest mamy bardzo dużo ministerstw i 3/4 z nich są nie potrzebne i zatrudniamy jakieś ponad 700 tysięcy urzędników

ODPOWIEDZ