DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tomasz ja mam chłopca - Jasia.
"Niestety musisz poświecic czas swój i odłozyc sprawy wazne dla nas bo rodzine" - nigdy w życiu. Wiem co ważne w życiu, a gdzie jestem i będę tylko amatorem. I wiem, że o 20 jest FED, a ja oglądam Maszę. Wtedy wykres skacze, a ja bajki. Teraz jest Lego, a raczej jego koniec. Jak był młodszy to oglądaliśmy My little pony. Teraz to oczywiście bzdura i on nie obejrzy w życiu. A i przegapiłem skok na ropie. Uciekam bo zaraz będą ninja a potem tomisław i dżerysław. I zawsze sam będę dzieckiem - lubię Smurfy i Gumisie.
A na koniec tak do wszystkich - spójrzcie dzisiaj w niebo, prawie pełnia. U mnie chmury i szykuje się burza - piękne niebo. Czasem jadę autobusem/tramwajem i widzę ludzi "podłączonych" wpatrzonych w swoje smartfony. Nawet nie widzą jaki piękny jest ten świat za szybą. Nie mam smartfona, mam zwykły telefon.
Tomasz idź dzisiaj do żony/męża, dziecka, wnuka i powiedz "kocham cię". Zyskasz więcej niż milion pipsów. Nigdy nie odkładaj ważnych spraw na potem, bo nie będzie kiedy tego poczuć. FX nic nie znaczy, życie jest obok.
No i ropa mi spierniczyła. Trudno.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

belon pisze:
13 cze 2019, 21:06
JohnyEnglisz pisze:
13 cze 2019, 18:59


Tak pytam tylko bo niektorzy to jeszcze chcieliby wejscie z timeingiem i screen do tego :mrgreen: ja tam w L jestem :564:
A która "dziewczynka" się obraziła, że mi takiego fajnego posta skasowali?
Powtórzę:
sam się gościu napinałeś, że będziesz wrzucał a teraz, że "niektórzy" tak chcą oglądać te twoje wejścia.
Grasz cudze kreski, nic swojego tu nie wrzucasz więc zwolnij trochę bo ci jeszcze dużo brakuje.
Pomyśl, kogo tutaj może interesować twoje wczorajsze eL czy eS...
U mnie zawsze luzna guma :564: :mrgreen: a mowa byla ze bd wrzucal wejscia pod kreski kermita wiec nie wiem kto tutaj sie teraz napina :mrgreen: mozliwe ze mi brakuje i tego sie nie wypieram ale miales racje szkoda pradu na to :564: Zielonych zycze :564:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
13 cze 2019, 21:04
chcesz grać to musisz rozumiec wykres co chcą zrealizować ci duzi
obserwujesz wykres i poswiecasz swój czas na to
niestety inaczej sie nie da
////////////////
zmienilbym na ////chcesz dobrze lub bardzo dobrze zarabiac/// ZAMIAST GRAC
wiele razy pisalem wejsc na godz czy dwie w komp to tylko mozesz trafic lub nie
a tu ciagle czuc wielkie zdziwienie ze ktos siedzi 8czy 10 godz przy kompie SMIECHU WARTE :)
A ja bym nie zmienił.. Żeby dobrze zarabiać, najpierw trzeba nauczyć się bardzo dobrze grać. Jak chcesz od razu zarabiać, to szybko przegrasz i narobisz strat. Do tego strzeba mieć umiejętności i doświadczenie, jak w kazdym fachu. Też myślałem na poczatku, ze nie ma łatwiejszego sposobu na zarabianie.. a teraz myśle, ze jest to jeden z najtrudniejszych. Ps. Ale dziś dobrze mi poszło :D
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

JohnyEnglisz pisze:
13 cze 2019, 21:19
belon pisze:
13 cze 2019, 21:06
JohnyEnglisz pisze:
13 cze 2019, 18:59


Tak pytam tylko bo niektorzy to jeszcze chcieliby wejscie z timeingiem i screen do tego :mrgreen: ja tam w L jestem :564:
A która "dziewczynka" się obraziła, że mi takiego fajnego posta skasowali?
Powtórzę:
sam się gościu napinałeś, że będziesz wrzucał a teraz, że "niektórzy" tak chcą oglądać te twoje wejścia.
Grasz cudze kreski, nic swojego tu nie wrzucasz więc zwolnij trochę bo ci jeszcze dużo brakuje.
Pomyśl, kogo tutaj może interesować twoje wczorajsze eL czy eS...
U mnie zawsze luzna guma :564: :mrgreen: a mowa byla ze bd wrzucal wejscia pod kreski kermita wiec nie wiem kto tutaj sie teraz napina :mrgreen: mozliwe ze mi brakuje i tego sie nie wypieram ale miales racje szkoda pradu na to :564: Zielonych zycze :564:
Poluzuj trochę bardziej bo pewno znowu za jakiś czas ci się uleje, że ktoś tam coś chce (w podtekście, że niby ja).
A kończąc temat: żaden chwalący do tej pory nie odważył się jakoś wiarygodnie przedstawić wejścia pod kreski debeściaków.
Tak to trochę blado wygląda. Ale co się dziwić. Jaki... itd.
==========================
I, żeby tak na pusto nie było, EU cd z: post945876.html#p945876

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

krab29 pisze:
13 cze 2019, 21:10
Tomasz ja mam chłopca - Jasia.
"Niestety musisz poświecic czas swój i odłozyc sprawy wazne dla nas bo rodzine" - nigdy w życiu. Wiem co ważne w życiu, a gdzie jestem i będę tylko amatorem. I wiem, że o 20 jest FED, a ja oglądam Maszę. Wtedy wykres skacze, a ja bajki. Teraz jest Lego, a raczej jego koniec. Jak był młodszy to oglądaliśmy My little pony. Teraz to oczywiście bzdura i on nie obejrzy w życiu. A i przegapiłem skok na ropie. Uciekam bo zaraz będą ninja a potem tomisław i dżerysław. I zawsze sam będę dzieckiem - lubię Smurfy i Gumisie.
A na koniec tak do wszystkich - spójrzcie dzisiaj w niebo, prawie pełnia. U mnie chmury i szykuje się burza - piękne niebo. Czasem jadę autobusem/tramwajem i widzę ludzi "podłączonych" wpatrzonych w swoje smartfony. Nawet nie widzą jaki piękny jest ten świat za szybą. Nie mam smartfona, mam zwykły telefon.
Tomasz idź dzisiaj do żony/męża, dziecka, wnuka i powiedz "kocham cię". Zyskasz więcej niż milion pipsów. Nigdy nie odkładaj ważnych spraw na potem, bo nie będzie kiedy tego poczuć. FX nic nie znaczy, życie jest obok.
No i ropa mi spierniczyła. Trudno.
Krab z grzecznościa i życzliwością napisałem post odpostowujcy
może nie zrozumiałeś intecji które zawarłem a starałem sie.
Co do tematu trejdowania i życia rodzinnego?
jest problem i to nie jest akurat mój tylko pr.
zawsze możesz rzucic to w pierniki i dbac o rodzine jako bardzo dobry ojciec
na niby! bo uwazam te forum za forme czytania jak książke
nie da sie trejdować i predzej to zrozumiesz tym szybciej wygrasz a może i zwycieżysz
nie pisze tez o słowach bardzo wyniosłych bo to rzecz osobliwa i może w moim wieku mówi sie to cicho
bedąc w zaciszu a nie tu.
skonczony temat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
WTI
reakcja ostatniej świecy H4-doji z dużym knotem od góry imo jest dodatkowym potwierdzeniem scenariusza spadkowego
o czym wcześniej pisałem
zajecie pozycji jednak mogłoby nastapić po wybiciu nowego dołka i potwierdzenia tego wybicia co na wykresie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TOMASZ
To wlasnie jest problem tradera ze odczytuje rynek ta jaka ma pozycje lub jaka ma ochote postawic
uciebie zajecie pozycji potrzeba potwierdzenia a ktos inny odczytal wykres inaczej i juz pozycje ma
bo tu akurat mozna by dlugo dyskutowac czy akurat uklad swiec jest tak istotny bo o tym dopiero sie przekonamy moze jutro
ostatnie zejscie nowe denko nie wybite mamy wyrazna formacje podwojnego dna i kolejna swieca moze ten rynek zrobic wzrostowy
tym bardziej ze infa leca za wzrostem juz ropki
zas co do trendu to tez bym polemizowal bo czerwic jestesmy w konsoli 505-54,7 to tak niezbyt dokladnie
od poczatku roku mamy wzrosty i dopiero dluzej spadki
a pracujac w sumie na tzw krotki czas czyli do miesiaca przewazie sie pozycjonuje
to sa bardziej istotne do oceny trendu wg mnie
Ostatnio zmieniony 13 cze 2019, 23:14 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Xab lubie to forum - napisałem to wyżej że czytam jak książke
z nudów, przyzwyczajenia bo moze jest taki powód że Kermit jest?:)
technik, Ty i wielu innych-do czego zmierzam?
czy Ty i ja odczytujemy inaczej wykres bo posługujemy sie innymi strategiami i zatem inne wejscia mamy
wynika tylko i wyłącznie ze statystyki cos sprawdzonego u Ciebie i mnie
ja mam to zrobione a TY masz?
mało jak ktos mi mówi wiesz co mam dobrą strategie tylko nie mam na to czasu to ja z niedowierzaniem pytam sie go czy jak idzie do pracy to tez mówi pracodawcy że jak mam czas to bede pracowa ajak nie to wybacz,
To jest nie amatorka tylko cos powaznego bo to są pieniądze
i nie mozna zawierzac tu ludziom, byc sceptykiem, a co idzie za tym trzeba nam dyskutować
nie obrazać sie że ktos prosi Cie o staty o wejscie w pozycje bo to jest normalne ktos niedowierza
i skonczyc z udawaniem tu podam przykład Konga którego lubie i napewno niebedzie miał pretensji do mnie
- ja jestem juz w L na dax
po odjezdzie ceny no np dziś
no wybacz po co mi taki post :D

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ja wydaje mi sie ze nawet tu pisalem kiedy bede szukal elek a kiedy esek i to napewno kilka razy wiadomo z ocena u mnie zawsze spory rozrzut bo pozycjonuje inaczej niz wiekszosc ludzi stad bo zawsze dt u mnie ostateczna pozycje wejscia ustala :(
wykres ropy
https://iv.pl/images/24893667882761956271.png
do dt na dzis to taki sam poziom ryzyka dla byka i dla miska bo sa dwie kresi i mozna je jako SL USTAIC
i robic w dwie strony zaden problem
dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Dobranoc

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 13.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

eDek nisko skończył w konsoli, to dobrze wróży jutro miśkom :D
https://t.me/pump_upp

Zablokowany