DayTrading: Piątek 07.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 14:41
Phi. Płacenie za kontakt ze mną? To i tak promocja. Niedługo za spojrzenie na mój awatar będę po 10 zł pobierał. Jaki trzeba mieć poryty beret i jakim trzeba być sfrustrowanym żeby latać po forach i wymyślać takie glupoty. Cała sobotę płacz bo ktoś zarobił. Jak ktoś zarabia to żyje swoim życiem i z niego korzysta a jak ktoś moczy co chwile na transakcjach to bawi się w pudelka i żyje życiem innych bo swoje ma do bani. Udanego weekendu
To widze ktos tu ma krótką pamięć. O odpłatnym doradzaniu słyszałem na własne uszy :)
Jakby mi ktos w pysk strzelił. Pewnie teraz bedziesz się wykręcał.
Co do zarządzania cudzym kontem to chyba dla wszystkich wiedza znana i powszechna.
A może tez nieprawda? :d
To może pokażesz te rzesze zarobionych którym prowadziłes konta :)
A Twoje zyski/straty to mi powiewają konskim zwisem :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Internet fajna rzecz. Wszystko przyjmie mitomanowi. Takie czasy ze można pluc bez dowodów. Jak to się mówi kozak w necie pi...a w świecie. I już nawet więcej nie komentuje bo po co
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Zielony juz pijany czy od wczoraj go trzyma?
Zielonego traktuje jak ananasa na pizzy. Niech sobie ludzie to jedza, ale nikt mi nie wmowi, ze to normalne.

Na forexcity nie bylo zainteresowanych jego grą na dwa uda, to syn marnotrawny wrocil na nawi, dziesiatki wykresow i zaklinanie rzeczywistosci z nadzieja, ze zawroci a jak cos wejdzie to podnieta drugi dzien, jak typowy leszcz.
Smieszny typek w sumie.
Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 15:43
jędrula pisze:
08 cze 2019, 14:20
Jak milo czytac to forum od wczoraj.
Wrzucam dla potomnych i innych dla przypomnienia.
Wydrukuj i sobie na czoło naklej najlepiej :)
Nie nakleje gogusiu, bo nie bede widzial. Z logika u ciebie na bakier.
Mozesz sie gniewac o to, ze wkleilem na dzial dt, ale sam pisales, ze to nie twoj post, ty tylko zacytowales w pw, wiec zrobilem to na co ty nie miales jaj.
Fajnie, ze w koncu sie odwazyles pisac wprost do zielonego, gratuluje.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 15:53
Internet fajna rzecz. Wszystko przyjmie mitomanowi. Takie czasy ze można pluc bez dowodów. Jak to się mówi kozak w necie pi...a w świecie. I już nawet więcej nie komentuje bo po co
To mam ci przypomniec co Atlanticos miał napisane w stopce? Może teraz powiesz jeszcze, że Atlanticos to nie TY? :d

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Dodam, może niektórym czytającym się coś rozjaśni (cd z: topic30657-240.html#p945513).

Wszystkie kreski wrzucających tutaj są spoko - lepsze, gorsze, sprawdzające się czy nie - zawsze to jakieś inne spojrzenie na rynek niż własne.
Ale pier.....enie o "zarobkach" i tych wyjściach z pozycji, gdzie wejścia były wczoraj, rano, wcześniej, przedwczoraj to żenada.
I, oczywiście zaraz ryk, że ktoś się o coś pyta.
Taki debeściak, żeby pisać o zarobionych wejściach a cienias jeżeli chodzi o skrin z wejściem w tajming?
I moje ulubione: ma 90% skuteczności ale ani jednego skrina z wejściem na czas a praktycznie wszystkie niby wejścia na realu idą w stopa! Nie wspominając o prognozach na dłuższy termin. Co nie technik?

Resztę sobie sami dopiszcie.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jędrula pisze:
08 cze 2019, 15:54
Zielony juz pijany czy od wczoraj go trzyma?
Zielonego traktuje jak ananasa na pizzy. Niech sobie ludzie to jedza, ale nikt mi nie wmowi, ze to normalne.

Na forexcity nie bylo zainteresowanych jego grą na dwa uda, to syn marnotrawny wrocil na nawi, dziesiatki wykresow i zaklinanie rzeczywistosci z nadzieja, ze zawroci a jak cos wejdzie to podnieta drugi dzien, jak typowy leszcz.
Smieszny typek w sumie.

Zaczyna sie robic coraz ciekawiej :)
Na forexcity nigdy nie bywałem. A widac, ze chyba sporo "straciłem" :d

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tak się ulewa mistrzom AT ze nawet biedny technik oberwal rykoszetem. Ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 16:14
Tak się ulewa mistrzom AT ze nawet biedny technik oberwal rykoszetem. Ha ha
Dopisz jeszcze, że to zazdrość tracących, zawiść typowego Polaka itp. bełkot. Standard
Napisze wprost. Każdy kto szkoli za kase, odpłatnie doradza a tym bardziej prowadzi cudze konto jest dla mnie zwykłą, chciwą mendą :)
Stąd moja taka reakcja :d
Wybacz ;)

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Slumdog milioner taki zarobiony, dzisiaj w nocy cos bredzil, chyba nie spal z podniecenia i caly dzien nadaje, nie ma kiedy sie nacieszyc ta ciezka kasą buahahaha.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 16:14
Tak się ulewa mistrzom AT ze nawet biedny technik oberwal rykoszetem. Ha ha
========================================
Nikogo nie obrażam na forum więc czemu rzucasz epitety w stosunku do mnie? Czy wykres leci w dobrą strone czy w złą to moge byc zły, moge sie posprzeczać ALE NIE OBRAŻAM.
Dziwny masz sposób nie obrażania nikogo na forum i interpretacji tego co się do Ciebie napisało.
=================
Podbije bo pewnie nie doczytałeś i zaznaczę to istotne:
zaproponowałem, żebyś powrzucał coś na takiej zasadzie jak ja to robię - w sumie nic trudnego: skrin z prognozą + potem wejście.
Za trudne czy niemożliwe?
"Ha ha" - nerwowy śmiech? Podobno trzymasz nerwy na wodzy.
No dawaj, męska decyzja: będą wejścia?

Zablokowany