Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

Teee to nie głupie :):). Dzięki...najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze. Dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jackal pisze:Teee to nie głupie :):). Dzięki...najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze. Dzięki za pomoc
No to właśnie tak Ci to sugerowałem na początku - tylko opcja ustawiania wykresów z automatu jest o tyle lepsza, że MT4 ją zapamięta (a jeśli nie to dwoma klikami sobie to naprawisz). Kiedy masz ich wiele i zaczniesz ustawiać/dopasowywać je ręcznie, a różne wykresy zostaną w tle, to pewnego ranka możesz się spotkać z mega mixem i zaczniesz robotę od nowa. Przerabiane wielokrotnie ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jackal pisze:Ok, ale nie da się inaczej tego zrobić? Mam na ekranie w pasku potwierane prawie wszystkie pary walutowe, nałożone indykatory do gry, ale dla lepszych wejść chciałem zgrać H4 z D1. Oczywiście mogę przestawić jeden czas na drugi, ale wolałbym to mieć na jednym ekranie od razu - do porównania...A może jest jakiś indykator który by coś takiego robił...?
Jest mnóstwo rozwiązań, ale pisać można o tym książkę.
Pokaż konkretnie na obrazku co chcesz osiągnąć.

Otwieranie wszystkich instrumentów równocześnie jest totalnie niewskazane.
Ja mam równocześnie otwarte tylko 3, max 5 wykresów z 2-ch tylko instrumentów, a i
to są takie momenty, że przycina platformę.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

nrvkush
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:50

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: nrvkush »

Korzystam z MT4 i nie ma tutaj order booka, znacie jakies strony gdzie znajde orderbook do SP500 albo futures?
Szukam strony lub programu gdzie widać order book i wykonane transakcje, a nie tylko czysty wykres jak w MT4, pomoze ktos?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

... Ponieważ u brokerów MT4 znajdziesz zazwyczaj CFD, a nie futures... ;)
U ECN-ów znajdziesz głębokość rynku, ale tylko w obrębie płynności do której zapewnia dostęp...

Jeśli chcesz order book z kontraktów futures, to musisz poszukać brokera z kontraktami futures, np. Interactive Brokers.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jackal pisze:Ok, ale nie da się inaczej tego zrobić? Mam na ekranie w pasku potwierane prawie wszystkie pary walutowe, nałożone indykatory do gry, ale dla lepszych wejść chciałem zgrać H4 z D1. Oczywiście mogę przestawić jeden czas na drugi, ale wolałbym to mieć na jednym ekranie od razu - do porównania...A może jest jakiś indykator który by coś takiego robił...?
Takie funkcje oferuje Tradingviv premium dla rozgrywaczy SD jest to pomocne bo kilka ,kilkanaście TF mają w jednym widoku i widzą jak cena reaguje na strefy z różnych TF bez klikaniny

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

FreeWay pisze:
Jackal pisze:Ok, ale nie da się inaczej tego zrobić? Mam na ekranie w pasku potwierane prawie wszystkie pary walutowe, nałożone indykatory do gry, ale dla lepszych wejść chciałem zgrać H4 z D1. Oczywiście mogę przestawić jeden czas na drugi, ale wolałbym to mieć na jednym ekranie od razu - do porównania...A może jest jakiś indykator który by coś takiego robił...?
Takie funkcje oferuje Tradingviv premium dla rozgrywaczy SD jest to pomocne bo kilka ,kilkanaście TF mają w jednym widoku i widzą jak cena reaguje na strefy z różnych TF bez klikaniny
Zeby nie placic to pobierz FXCM Demo. TV vs fxcm TS to tak jak lizanie lizaczka przez papierek.

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

Witam. Pytanko. Czy będąc w Polsce mogę skorzystać z brokerów np z Australi którzy oferują lewar np 500:1? Czy jest to w jakiś sposób zakazane pod względem prawnym w Polsce??
Dziekuję z góry za odpowiedź :)

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ja tam korzystam caly czas (jakos od 2013 r) z australijczykow jeszcze zanim esma weszla. nikt nie dzwonil, nikt nie pisal - wplaty i wyplaty ciagle na czas. teraz jakis szum robia ( pewnie konkurencja z eu :D ) ale wszyscy brokerzy z AU z ktorych korzystam zaprzeczyli i na teraz wszystko jest po staremu.

Awatar użytkownika
Pati
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:51

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: Pati »

Witam wszystkich, jestem początkująca. Od czego najlepiej zacząć.
Jakie książki polecacie.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ