Kreski

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dalan pisze:Pierwszą analizą byl USDJPY.Pozycje ustawione.Czekamy na otwarcie rynku.Jeżeli ktoś ma obiekcje do zajętej pozycji i widzi że można to rozegrać inaczej,proszę o wpis.Tylko żeby było jasne, wszystkie sugestie tylko w obrębie zaznaczonych przeze mnie kresek.
Ja tu widze budującego się oRGRa. Pozycja i kierunek słuszny

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

dalan pisze:Pierwszą analizą byl USDJPY.Pozycje ustawione.Czekamy na otwarcie rynku.Jeżeli ktoś ma obiekcje do zajętej pozycji i widzi że można to rozegrać inaczej,proszę o wpis.Tylko żeby było jasne, wszystkie sugestie tylko w obrębie zaznaczonych przeze mnie kresek.
Ja mam obiekcje, oczywiscie jasne zeby było nie czepiam sie jakiegos rgr
Na chwile obecna imo nie ma dobrego wejscia na uj
za wczesnie

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Hej Cblondyn,fajnie że jesteś.Pokarz tego orgr.Tomasz tu nie ma żadnego czepiania,to właśnie jest miejsce do wyrażenia własnej opinii.Czy się zgadzam lub nie,tego oczekuję-tylko musisz to czymś poprzeć.Mogą to być kreski :D

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Tomasz pozycja jest buy stop.Czekamy na realizację.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Jak można edytować poprzednie posty?Ten pokarz mi nie wyszedł.ehh pisz szybciej dziadek :D

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Coś mmi tu nie gra :shock: :!:
Tolmon_Nika pisze:
dalan pisze:Dzięki Tomasz za te słowa,coś w tym jest i pomyślę o tym,tylko to nie jest mój pomysł na dziennik.
Hej Tolmon spoko kreski,ale chciałbym żeby w tym dzienniku wyglądało to w taki sposób.Wpada Tolmon i pisze hej dalan co myślisz o daxie na przyszły tydzień.Ja rysuję swoje kreski a potem ty pokazujesz co ty o tym myślisz i wspólnie próbujemy znależć punkty zaczepienia i i strategię jak to rozegrać.Chciałbym żeby ten dziennik miał również nutę edukacyjną dla tych co dopiero zaczynają,To że jesteśmy na rynku już od dłuższego czasu nie znaczy że nie popełniamy błędów lub podejmujemy tylko trafne decyzje.Chciałbym aby to również znalazło się w tym dzienniku.Nie boimy się pokazać tego co nam się nie udało
dalan pisze:Pierwszą analizą byl USDJPY.Pozycje ustawione.Czekamy na otwarcie rynku.Jeżeli ktoś ma obiekcje do zajętej pozycji i widzi że można to rozegrać inaczej,proszę o wpis.Tylko żeby było jasne, wszystkie sugestie tylko w obrębie zaznaczonych przeze mnie kresek.


Piszesz że,razem zastanowimy się jak to rozegrać :?: pod warunkiem że, na moich (Twoich) zasadach ( warunkach) :!: hmm trochę dziwna zasada
zdaję sobie sprawę Twój dziennik i Ty ustalasz zasady ,bez urazy jakoś mi to nie pasuje
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dalan pisze:Pokarz tego orgr.
Tak to wyglądało wczoraj. Dzisiaj juz troche gorzej :)
Z M15
https://charts.mql5.com/20/657/usdjpy-m ... rokers.png

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Hej chłopaki ciężki tydzień dużo pracy i mało czasu na pisanie.Wstawiam pierwsze zagranie w tym dzienniku.Wyjście z palca we wtorek rano.Cena doszła do TP bez paru pipsów.Patrząc na sytuację nie nie było dla mnie sensu na czekanie do TP.Zysk to zysk i to jest najważniejsze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Ok Tolmon, taka zasada na moich kreskach.Wiem że brzmi to dziwnie ale popatrz na to co narysowałem na USDJPY i gdzie jest cena dzisiaj.Wszystkie strefy są i zadziałały.Taki był plan tygodniowy.Zrealizowany.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: Kreski

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Słuchajcie,zacznijmy ten dziennik jeszcze raz zaczynając od weekendu.Wrzucajcie pary lub indexy które was interesują.Ja będę rysował swoje kreski i będziemy to rozgrywali live na koncie które założyłem.

ODPOWIEDZ