Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

T-REX pisze:

Pytanie z innej beczki: jak praktycznie wygląda trading na takich interwałach u Ciebie - jak sądzę w oknie czasowym do gry masz jeszcze obowiązki kura domowego: pranie, sprzątanie gotowanie. Jak to godzisz z tak szybką zmianą sytuacji jak M1? ile "rozpraszaczy" działa w twoim otoczeniu? 1:8 wcale nie tak źle, i żadna próba statystyczna by coś powiedzieć o systemie IMHO.
Pranie nie, gotowanie tak. sprzątanie tylko w kuchni. mały bezproblemowy, byle nie głodny. Na wykresie ci zaznaczę szarymi
strefami kiedy mnie niema przy wykresie (Środkowa strefa ruchoma). Już jest 2:11 powiem szczerze wygląda mi to na overtrejding. Normalnie, przed urlopem miałem dwa jeden dzień w tygodniu na trejdowanie, teraz pomyślałem jest okazja przycisnę.
Urlop 7 tygodni, 3-4 dni w tygodniu myślę. piątki wolne od MT4.

Ale podobno jeden trejd płaci za wszystko. coś takiego obiło mi się o uszy.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Próby sella na M5. Pierwsze dwie błąd zupełny(myślenie życzeniowe). Dwie drugie można było próbować. Stopy - przy takim spredzie ciaśniejszych się nie da. Jeszcze jutro i trzy dni prawdziwego urlopu.
Można by było pogdybać, jak będzie czas to przy niedzieli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Eur/usd M5
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Cztery dni urlopu w urlopie. We wtorek wracam do prób trejdowania.
Krótkie podsumowanie trejdowania z tego tygodnia można zawrzeć w aforyzmie Franza Kafki
" Ugania się za faktami (setupami) jak początkujący łyżwiarz,który w dodatku ćwiczy w zakazanym miejscu."
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

Brak czasu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeviJamochlon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 09 mar 2019, 10:21

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: LeviJamochlon »

sardo nunspa pisze: 3 Zapowiedziałeś uwalenie depa
Nie zapowiedziałem, założyłem tylko taką możliwość (a i to tylko w odpowiedzi).
Za resztę dzięki. Może rzeczywiście wrócę do Heroesów. Ale... czy przyjemniej?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

sardo nunspa pisze: 4 Oczywiście Rafał Zaorski się musiał pojawić - Parton Honorowy Wszystkich Przegrywów ( To nie jest złośliwość, wielu słabych traderow myśli, że jeżeli obejrzy 50 razy TJS to im Rafał nasika dolarów do nocnika)
.

Czesc Tu Rafał Zaorski :)
Wpadnij na TJS albo umówmy sie gdzieś na złotej...
chce zobaczyć prawdziwego wygranego .. chce zobaczyc jak wygladasz :) gdzie ten szyk.. hajs
gruby portfel ..
pewnie sam jestes przegrywem piszać pod pseudonimem ..
chce zobaczyć kogo Ty jestes patronem :) skoro ja przegrywów
po pierwsze spekulacja to gra konkurencyjna.. wiec jest jasne dla mnie ze wiekszosc przegra
rozklad normalny i tu działa ..
możesz powiedziec ze Livermoore tez jest patronem wszystkich przegrywów bo wiekszosc ludzi ktorzy czytala wspomnienia nie zarabia
tak jak wiekszość która czytała biografie Senny nie wygrywa w Formule 1..

Takie pierdolety mozesz opowiadac pod pseudonimem na grupie dyskusyjnej na ktorej myslisz ze jestes anonimowy
Jeśli piszesz o mnie to wiesz ze głosze swoje poglady z otwarta przyłbica pod swoim nazwiskiem
dlatego wyjdz ze swojej strefy komfortu i jak chcesz mi nawrzucac to w 4 oczy jak facet
i chce zobaczyc kogo Ty jestes patronem :)
pozdrawiam XD dajesz

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Oj :oops: nie wiedziałem, że aż tak głęboko wbiłem szpilę, przepraszam!. To nie było do Ciebie ,tylko koło Ciebie. Pełnisz bardzo odpowiedzialną rolę - jesteś guru. Jak uwalają depo robią Ciebie współwinnym, - Razem żeśmy grali, prawie na grupie :lol:
Taki był sens mojej wypowiedzi.

Mam takie hobby, kopiuje systemy różnych ludzi i gram tak jak oni, żeby się poczuć tak jak oni. Jeżeli to nie tajemnica, wrzuć wykres z wejściami i krótki opis. Chce se zagrać Rafałem Zaorskim.

Mam coś bo wiem że jest fanem AT: idealne wejście na potrójne ukośne dno, które jak dotąd ma 100% skuteczności :p . Wszystkim pokazuję moje wtopy, tu na forum. Pokaż na TJS, że AT nie działa, obśmiej mnie, tylko tak żebym się też zaśmiał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

sardo nunspa napisz to jeszcze raz, tym razem po polsku, bo nie wiem, czy kogoś tam cytujesz, czy to twoje słowa. Nie rozumiem co na tym obrazku twoim zdaniem pokazujesz? dobry, czy zły trejd?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Próby trejdowania na urlopie tacierzyńskim.

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

sardo nunspa pisze: Mam takie hobby, kopiuje systemy różnych ludzi i gram tak jak oni, żeby się poczuć tak jak oni. Jeżeli to nie tajemnica, wrzuć wykres z wejściami i krótki opis. Chce se zagrać Rafałem Zaorskim.
Nie mam systemu.. bo co to takiego system . bym sobie algorytm napisał jakby cos takiego istnialo
Kazda sytuacaj jest inna .. uzywam glowy i analizuje najwieksze prawdo danego scenariusza w oparciu o swoje doswiadczenie i czytanie miedzy wierszami wiadomosc
sardo nunspa pisze: Mam coś bo wiem że jest fanem AT: idealne wejście na potrójne ukośne dno, które jak dotąd ma 100% skuteczności :p . Wszystkim pokazuję moje wtopy, tu na forum. Pokaż na TJS, że AT nie działa, obśmiej mnie, tylko tak żebym się też zaśmiał.
Wyzwanie ATciarzom rzucilem mozemy bic sie na rekordy z celem charytatywnym :) ale wiadomo nie podjęli.
AT nie działą to moje osobiste poglądy.. wynikaja z tego ze wiem ze rynek to gra konkurencyjna :) i nie chodzi w niej o AT
a to ze sobie ludzie robia ze mnie guru ich problem ...
Niech znajda kogos innego .. rzucilem wyzwanie wielu i jakos nikly odzew wiekszosc spekuluje na mikro lotach albo
jest mocna w netcie :) a cienias w swiecie

ODPOWIEDZ