DAX-prosta metoda

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

jasiu86 pisze:
Tolmon_Nika pisze:
jasiu86 pisze: zasięgi zostały zrobione, ale czy będą jakieś sygnały na S ... jak dla mnie musieli by mocno przewalić świecę dzienną, ale czy to możliwe jeszcze dzisiaj?
w poniedziałek będzie wiadomo :D
powodzenia
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Tolmon, czytając Twój wątek zauważyłem że wskazales że stosujesz coś na styl wskaznika zigzag pointer. Czy jak stosujesz go w praktyce, to sygnały przez niego wskazane są warte uwagi, czy może sygnały są mocno repaintowane? Na historii wygląda to nieźle, a jak to się ma do teraźniejszości? Dzięki za odpowiedź

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

jasiu86 pisze:Tolmon, czytając Twój wątek zauważyłem że wskazales że stosujesz coś na styl wskaznika zigzag pointer. Czy jak stosujesz go w praktyce, to sygnały przez niego wskazane są warte uwagi, czy może sygnały są mocno repaintowane? Na historii wygląda to nieźle, a jak to się ma do teraźniejszości? Dzięki za odpowiedź
wskaźnik ..coś w stylu :!:
w rzeczywistym świecie musisz sam sprawdzić co ci najbardziej odpowiada ( AT wskaźniki) .
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

pytałem po prostu o Twoją opinię, bo jednak trochę czasu już go używasz, ale widzę, że jesteś niechętny wydania 'oceny' na temat tego wskaźnika :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

jasiu86 pisze:pytałem po prostu o Twoją opinię, bo jednak trochę czasu już go używasz, ale widzę, że jesteś niechętny wydania 'oceny' na temat tego wskaźnika :)
jest pozytywna po przystosowaniu do stosowanej metody ,jak widać używam :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Tolmon_Nika pisze:
jasiu86 pisze:pytałem po prostu o Twoją opinię, bo jednak trochę czasu już go używasz, ale widzę, że jesteś niechętny wydania 'oceny' na temat tego wskaźnika :)
jest pozytywna po przystosowaniu do mojej metody ,jak widać używam :D

no a powiedz proszę jak podchodzisz do tematu repaintowania? (no chyba że Twój wskaźnik nie repaintuje?) rozumiem, że jest to dla Ciebie tylko forma swego rodzaju potwierdzenia? :) :564:

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

jasiu86 pisze:
Tolmon_Nika pisze:
jasiu86 pisze: no a powiedz proszę jak podchodzisz do tematu repaintowania? (no chyba że Twój wskaźnik nie repaintuje?) rozumiem, że jest to dla Ciebie tylko forma swego rodzaju potwierdzenia? :) :564:
Każdy tego typu wskaźnik mniej lub więcej repaintuje, imo lepiej potrenować wzrok i wtedy samodzielne wychwytywanie formacji przy tego rodzju wskaźniku i ich potwierdzenie będzie stosunkowo proste
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: freakout »

podejrzewam że Tolmon używa zigzaga w taki oto sposób: pojawia się strzałka, sprawdza czy dany poziom SR jest sensowny, jeśli tak to odpala trade i już :) co tu więcej kombinować :P

Awatar użytkownika
Zolo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 954
Rejestracja: 18 maja 2015, 11:10

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Zolo »

Witam:)
Dobrego tygodnia życzę:)
DAX raczej spadki...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DAX-prosta metoda

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

freakout pisze:podejrzewam że Tolmon używa zigzaga w taki oto sposób: pojawia się strzałka, sprawdza czy dany poziom SR jest sensowny, jeśli tak to odpala trade i już :) co tu więcej kombinować :P
ok.gif
ps.nie używam zigzaga ,wszystko opisane w dzienniku ,trzeba prześledzić "malunki"
i tu też...
https://analizy.investio.pl/konfluencja ... chnicznej/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ