DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 21 gru 2018, 00:00

Wzrost
2
22%
Bez zmian
1
11%
Spadek
6
67%
 
Liczba głosów: 9

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

5 do 1 na spadki.Jajcarze z was nieźli.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zaraz sie każe, że o wzrostach to wszyscy wiedzieli. I zarobieni na maxa ;)
Ktos tu kiedys pisał o edku na poziomie 1,4000 i wyżej. Jak kiedys tam dojdzie (nawet po latach) pewnie też sie odezwie :)

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

EDEK
https://www.tradingview.com/x/EAsrXeNx/
Zaczeły się wzrosty i chyba bedzie jednak ten oRGR którego rzekomo nie ma. Brawo Kermit
UJEK
https://www.tradingview.com/x/yxJteO7m/
koncepcja z zeszłego tygodnia będzie się realizować
KABEL
https://www.tradingview.com/x/74sKk64w/
także bez zmiany koncepcji
DAX
https://www.tradingview.com/x/WZ0F8mBH/
szkoda Zaorskiego, ale chyba nie miał racji. DAX poleci

-- Dodano: 20 gru 2018, 11:10 --
pr7emo pisze:ładnie wyjebałem grubasa, uciekł do góry i teraz podwoiłem pozycję, a jeszcze dodałem sella na uJosławie :D
Brawo, wyczułeś go już w piątek w zeszłym tygodniu, na tej spadkowej H4, no było trzeba tylko wytrzymać ten spadek :564: ja też brałem i zamknąłem na pierwszym zwierzaku większość pozycji a resztę zostawiłem sobie do jutra i cokolwiek będzie jutro zamykam

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NAJBARDZIEJ SMIESZA MNIE NIE CI CO PISZE BEZ ZADNYCH OBJASNIEN CO BEDZIE ALE CI CO ZWRACAJA UWAGE NA TAKIE PRZEKAZY
krory z tych dwoch ma mniejszy intelekt kto zgadnie ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ufcamro pisze:EDEK
https://www.tradingview.com/x/EAsrXeNx/
Zaczeły się wzrosty i chyba bedzie jednak ten oRGR którego rzekomo nie ma. Brawo Kermit
i
Bardziej oRGRR :)
Co do samej formacji to generalnie fajnie jest jak sie zrealizuje zasięg a nie sam fakt jej powstania, Taka drobna uwaga ;)
Bo dywagacje na temat formacji której jeszcze nie ma... to para w gwizdek ;)

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

hej wszystkim.

no i ja też doczekałem się Ski na UCAD, pięknie wyszli ze strefy, jeśli dziś nie cofną i świeca D1 pokryje te z poprzedniego dnia / dni, to upatruję większego S ;) :564:

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

Cblondyn pisze:
ufcamro pisze:EDEK
https://www.tradingview.com/x/EAsrXeNx/
Zaczeły się wzrosty i chyba bedzie jednak ten oRGR którego rzekomo nie ma. Brawo Kermit
i
Bardziej oRGRR :)
Co do samej formacji to generalnie fajnie jest jak sie zrealizuje zasięg a nie sam fakt jej powstania, Taka drobna uwaga ;)
Bo dywagacje na temat formacji której jeszcze nie ma... to para w gwizdek ;)
Dlatego piszę "chyba" i nie wątpię, ze będziemy śledzić ten zasięg.
Dla mnie najistotniejszy moment, to ten jak się wybija z linii szyji, bo wtedy dołożyłem pozycji, choć powinienem to zrobić na reteście. No ale nie jestem pewny czy to rzeczywiścia linia szyji (z "chyba z oRGR") to wszedłem wcześniej.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

XAB pisze:NAJBARDZIEJ SMIESZA MNIE NIE CI CO PISZE BEZ ZADNYCH OBJASNIEN CO BEDZIE ALE CI CO ZWRACAJA UWAGE NA TAKIE PRZEKAZY
krory z tych dwoch ma mniejszy intelekt kto zgadnie ?
Ja myśle ,że ci co piszą z objaśnieniami ,bo i tak nic to nie daje a myślą ,że coś potrafią.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ufcamro pisze:
Cblondyn pisze:
ufcamro pisze:EDEK
https://www.tradingview.com/x/EAsrXeNx/
Zaczeły się wzrosty i chyba bedzie jednak ten oRGR którego rzekomo nie ma. Brawo Kermit
i
Bardziej oRGRR :)
Co do samej formacji to generalnie fajnie jest jak sie zrealizuje zasięg a nie sam fakt jej powstania, Taka drobna uwaga ;)
Bo dywagacje na temat formacji której jeszcze nie ma... to para w gwizdek ;)
Dlatego piszę "chyba" i nie wątpię, ze będziemy śledzić ten zasięg.
Dla mnie najistotniejszy moment, to ten jak się wybija z linii szyji, bo wtedy dołożyłem pozycji, choć powinienem to zrobić na reteście. No ale nie jestem pewny czy to rzeczywiścia linia szyji (z "chyba z oRGR") to wszedłem wcześniej.
No to gratuluje i zycze duzych zysków ;)
Ale sama AT mówi o rozgrywaniu setupów które sa a nie tych co moga być. Przynajmniej ja o takich czytałem :)
Chyba, że powstaje nowy dział AT pt. "formacje w trakcie" ;)

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Czwartek 20.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

No to gratuluje i zycze duzych zysków ;)
Ale sama AT mówi o rozgrywaniu setupów które sa a nie tych co moga być. Przynajmniej ja o takich czytałem :)
Chyba, że powstaje nowy dział AT pt. "formacje w trakcie" ;)[/quote]

Tak owszem, ale jeśli nie założe, że to potencjaly oRGR to nie miał bym podstaw do wejścia na wybiciu się linii szyji. oRGR będzie zrealizowany jeśli zrealizuje zasięg, lecz co mi z tej wiedzy po fakcie jak na to nie zagram (właśnie na to wybicie).
Na tym wybiciu dodałem kolejne loty do piramidy, gdzieś lokalnie szukam wejść w trend.
W piątek 14.12 w ostatnim poście pokazałem na co w sumie gram, czyli na formacje 3-3-5 tzn. na "5-tkę" i to podstawa mojego myślenia a oRGR to tylko krótkoterminowy dodatek, tak jak potencjalne zwierzaki czy ichimoku.

-- Dodano: 20 gru 2018, 11:27 --

Cblondyn napisał:
ufcamro pisze:No to gratuluje i zycze duzych zysków ;)
Ale sama AT mówi o rozgrywaniu setupów które sa a nie tych co moga być. Przynajmniej ja o takich czytałem :)
Chyba, że powstaje nowy dział AT pt. "formacje w trakcie" ;)
Tak owszem, ale jeśli nie założe, że to potencjaly oRGR to nie miał bym podstaw do wejścia na wybiciu się linii szyji. oRGR będzie zrealizowany jeśli zrealizuje zasięg, lecz co mi z tej wiedzy po fakcie jak na to nie zagram (właśnie na to wybicie).
Na tym wybiciu dodałem kolejne loty do piramidy, gdzieś lokalnie szukam wejść w trend.
W piątek 14.12 w ostatnim poście pokazałem na co w sumie gram, czyli na formacje 3-3-5 tzn. na "5-tkę" i to podstawa mojego myślenia a oRGR to tylko krótkoterminowy dodatek, tak jak potencjalne zwierzaki czy ichimoku.[/quote]

Zablokowany