DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 gru 2018, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

barabaszek

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

Kermit pisze: ktos poswiecił dziesiątki tysięcy godzin żeby zdobyc odpowiednią wiedzę i umiejetnosci po to zeby Ci sygnały dawac bo Ty jak Ferdek Kiepski nie chcesz tylka ruszyc?
:lol:



GBPJPY taka sytuacja
https://www.tradingview.com/x/GIWlhmjL/ . 145.50 level zanegowania.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
belon pisze: PS: a w czym problem, żeby wrzucić, gdzie się czeka ze zleceniem?
a moze jeszcze wielkosci pozycji, wyciag z konta i PIN do karty? Po co mi Twoje pozycje i to czy czekasz z nimi w piwnicy czy na ksiezycu? Nie dajmy sie zwariowac. Interesuja mnie moje pozycje bo sa zawarte zgodnie z moja analiza i moimi założeniami, na inne nawet nie patrze
Wyraźnie napisałem: miejsce.
I powtórzę: narysować można wszystko ale rozegrać/zagrać rysunek to zupełnie inna bajka.
Chyba, że lepiej narysować kilkanaście linii, poziomów, wszystkie fiba i pivoty świata a potem pisać (obojętnie gdzie by poszło) jakim się jest zajebiście zarobionym.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

ADASKO2012 pisze: Wiem,ze wiele się pokazuje ale jak się nie powie gdzie wejść w zlecenie i gdzie wyjść to to jest nic nie warte.Pokazujecie jakieś kliny naruszane później wiele razy przez cene.
Drogi Panie!
Przede wszystkim, to regulamin DT zabrania zapodawania sygnałów, oraz chwalenia się tradami.
Wszyscy, zasadniczo jakoś ten regulamin łamiemy.
Pokazywać takie rzeczy można w swoim dzienniku tradera, lub w wątku do sygnałów.
Co poniektórzy tutaj sycą swoją próżność pokazując swoje analizy, ale skutek takich
działań jest taki, że zyskują zwolenników i też wrogów.
W końcu, wielu naiwnych zasugeruje się i straci, a potem będzie miało pretensje,
nawet jeżeli tych pretensji jasno nie wyrazi.
Jest tutaj jeden uczestnik forum, który kiedyś z tego forum zniknął i zaczął działać
na innym forum, gdzie za nim poszli jego zwolennicy, całkiem spora ich liczba.
Potem i z tamtego forum zniknął, i wrócił na to forum, tylko jakoś tamci jego zwolennicy
już się tu nie pokazują.
Dlatego nie należy ani tutaj, ani nigdzie indziej sugerować nikomu czegokolwiek odnośnie
zawierania transakcji, zamykania, lub zaniechania, ponieważ jest to nieetyczne i prawnie
zabronione, o ile nie posiadamy licencji doradcy finansowego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Kermit pisze:
ADASKO2012 pisze: Wiem,ze wiele się pokazuje ale jak się nie powie gdzie wejść w zlecenie i gdzie wyjść to to jest nic nie warte.Pokazujecie jakieś kliny naruszane później wiele razy przez cene.
ktos poswiecił dziesiątki tysięcy godzin żeby zdobyc odpowiednią wiedzę i umiejetnosci po to zeby Ci sygnały dawac bo Ty jak Ferdek Kiepski nie chcesz tylka ruszyc? Chyba żartujesz sobie :mrgreen: Teraz to ja sie usmiałem. Dostajesz wykres z analiza, a co z tym zrobic to juz sam powinienes wiedziec. Jak nie wiesz to Cblondyn poleci Ci kilka pozycji, a potem dupogodziny, jak juz du...a zaboli od siedzenia to....kolejne dupogodziny, a jak już bedziesz rzygał wykresami to.... kolejne dupogodziny....tak to działa i moze wtedy nauczysz sie czytac wykres i korzystac z analiz
Wykres z twoją analizą jest nic nie warty.Popaćkany kreskami i różnymi innymi figurami geometrycznymi.Jak już będziesz miał jakieś doświadczenie na forex to zmażesz te swoje bazgroły.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol
piekarnia otwarta i swieze buleczki z grania eseczki ha haaaaaa
https://iv.pl/images/89495178956443349172.png
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 13:49 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

no i index dolca wszystko zepsuje ;/
" a taki był Piękny, Amerykański " oRGR edka ;_[
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

ADASKO2012 pisze:
Kermit pisze:
ADASKO2012 pisze: Wiem,ze wiele się pokazuje ale jak się nie powie gdzie wejść w zlecenie i gdzie wyjść to to jest nic nie warte.Pokazujecie jakieś kliny naruszane później wiele razy przez cene.
ktos poswiecił dziesiątki tysięcy godzin żeby zdobyc odpowiednią wiedzę i umiejetnosci po to zeby Ci sygnały dawac bo Ty jak Ferdek Kiepski nie chcesz tylka ruszyc? Chyba żartujesz sobie :mrgreen: Teraz to ja sie usmiałem. Dostajesz wykres z analiza, a co z tym zrobic to juz sam powinienes wiedziec. Jak nie wiesz to Cblondyn poleci Ci kilka pozycji, a potem dupogodziny, jak juz du...a zaboli od siedzenia to....kolejne dupogodziny, a jak już bedziesz rzygał wykresami to.... kolejne dupogodziny....tak to działa i moze wtedy nauczysz sie czytac wykres i korzystac z analiz
Wykres z twoją analizą jest nic nie warty.Popaćkany kreskami i różnymi innymi figurami geometrycznymi.Jak już będziesz miał jakieś doświadczenie na forex to zmażesz te swoje bazgroły.
Wystarczy tylko tyle, że dla autora taki wykres jest warty.
I jest on dokładnie wart tyle, ile autor na nim zarobił.

Jeżeli, np. nie znasz chińskiego, a dostaniesz przepis na pewny zarobek miliarda dolców po chińsku,
to jest wielce prawdopodobne, że nim sobie w lesie dupę podetrzesz.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 13:10 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:
Kermit pisze:
belon pisze: PS: a w czym problem, żeby wrzucić, gdzie się czeka ze zleceniem?
a moze jeszcze wielkosci pozycji, wyciag z konta i PIN do karty? Po co mi Twoje pozycje i to czy czekasz z nimi w piwnicy czy na ksiezycu? Nie dajmy sie zwariowac. Interesuja mnie moje pozycje bo sa zawarte zgodnie z moja analiza i moimi założeniami, na inne nawet nie patrze
Wyraźnie napisałem: miejsce.
I powtórzę: narysować można wszystko ale rozegrać/zagrać rysunek to zupełnie inna bajka.
Chyba, że lepiej narysować kilkanaście linii, poziomów, wszystkie fiba i pivoty świata a potem pisać (obojętnie gdzie by poszło) jakim się jest zajebiście zarobionym.
I skuteczność 100%
A jak ktoś zapyta co zacz... to do książek nieuki :d
:564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pepsiak to zacznij patrzec na rgr to to jest cudo techniki
adasko
proponuje spacer bo 6 lat tu na forum a pyasz jak dziecko i oceniasz jak tepy trolll bez obrazy to tylko porownanie :evil:
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 13:12 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Czekaj ,czekaj.Na EURUSD h1 widze kanał!!!Xab trollu nie podskakuj boś malutki.Śmieje się tylko z was jacy naiwni jesteście,a zrobicie i tak co chcecie,żeby tylko takie porady nie doprowadziły do tragedii młodych traderów.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 13:19 przez ADASKO2012, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany