Szukam analiz fal eliota.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Konkretnie jakiegoś miejsca w sieci, gdzie ludzie wrzucają swoje rozpisy eliotowskie indeksów, walut itd. Kojarzycie taką stronę albo w miarę ożywione forum?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

kokosy pisze:Konkretnie jakiegoś miejsca w sieci, gdzie ludzie wrzucają swoje rozpisy eliotowskie indeksów, walut itd. Kojarzycie taką stronę albo w miarę ożywione forum?
Witam,
Wiele tego jest- forex factory, ayaxforex, tradingwiev i jeszcze troche wiecej :)
Rada -
nie patrz na nie, a tym bardziej nie zawieraj transakcji na podstawie tych stron
wypracuj swój sposób, kilka Twoich rozliczeń widziałem i musisz dopracować swoje FE.
Tamte strony- siegnij do archiwum owych rozliczeń i porównaj z tym co sie wydarzyło po tych rozliczeniach
zobaczysz że każdy sie myli!!
a do tego chca siegać do Twojej kieszeni,
Zły pomysł kokos :|

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Tomasz196407 pisze:
kokosy pisze:Konkretnie jakiegoś miejsca w sieci, gdzie ludzie wrzucają swoje rozpisy eliotowskie indeksów, walut itd. Kojarzycie taką stronę albo w miarę ożywione forum?
Witam,
Wiele tego jest- forex factory, ayaxforex, tradingwiev i jeszcze troche wiecej :)
Na tradingview patrzyłem - no albo nie potrafię znaleźć albo nie za wiele tego tam.
Rada -
nie patrz na nie, a tym bardziej nie zawieraj transakcji na podstawie tych stron
wypracuj swój sposób, kilka Twoich rozliczeń widziałem i musisz dopracować swoje FE.
[...]
Zły pomysł kokos :|
No, za bardzo nie chcę dopracowywać FE, bo jest po temu wiele powodów, które pominę. Natomiast uważam, że wśród wielu wersji, jakie mógłbym znaleźć w necie jest pewnie ta, która jest najbliższa prawdzie(zakładając że TFE obowiązuje) Dlatego pytam o takie miejsce agregacji :) Nie mam zamiaru grać tylko pod to, ale jakoś po prostu potrzebuje takich łamigłówek :)
Poza tym, sam przecież sobie coś tam rozpisujesz- widocznie jest to dla ciebie w jakimś stopniu przydatne.
A propos, ten rozpis daxa, który wrzucałeś w piątek(zdaje się na h1) wydaje mi się zbyt oczywisty, no narzuca się od razu, więc coś nie tak. I co najważniejsze - 5 nie przekroczyła 3. Kiedyś jeden gość który się na tym zna napisał, że skrócone piątki są bardzo rzadkie(choć nie wiem, czy nie mówił o dużych interwałach)
Nie mówiąc już o tym, że jak ktoś bazuje na notowaniach fdaxa bez nocy, to widzi to jeszcze inaczej, jak np. Lem:
https://lemansa.wordpress.com/
trochę nieaktualne, jestem ciekaw jak sobie poradzi z dalszą częścią :wink:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

kokosy pisze:
Tomasz196407 pisze:
kokosy pisze:Konkretnie jakiegoś miejsca w sieci, gdzie ludzie wrzucają swoje rozpisy eliotowskie indeksów, walut itd. Kojarzycie taką stronę albo w miarę ożywione forum?
Witam,
Wiele tego jest- forex factory, ayaxforex, tradingwiev i jeszcze troche wiecej :)
Na tradingview patrzyłem - no albo nie potrafię znaleźć albo nie za wiele tego tam.

To teraz juz bez rady :D
wszystko jest ustawione na tradingwiev i są analizy innych
Założenie głowne Twojego tematu w dyskusjach spełniłem - miejsca gdzie są analizy,

Ale nie byłbym Tomkiem jakbym nie odniósł sie do reszty wpisu Twojego :D
Otóż takich gości jak napisałeś -:Zna sie..." ja naprawde nie neguje zadnego wyliczenia FE
To cała reszta wydajaca ze ja napewno dobrze zrobiłem FE przeczy samemu sobie,!!
bo nie jest istotą tego i to tez pisał Elliot rozrysować dobrze tylko zrobic zagranie z tego!!
Inaczej, bohaterem nie jest kozak piszacy zazwyczaj po czasie że ja zarobiłem
tylko w realu przedstawienie trejdu przed zagraniem
Jezeli ten ów gosc pokazał Ci 10 z kolei zagrań wg jego teorii FE to naprawde zna sie! :564:
w innym przypadku tak jak pisałem ci w poprzednim wpisie - Nie patrz na inne rozpiski!!

Co do Dax i mojego przeoczenia ze 5 nie wybija 3, ojejku ale ja..ca :lol:
odpowiedz sam sobie na pytanie, nie ten szkoleniowiec co głupoty wypisuje :idea:
tylko Ty sam, wydłużenie 3 fali powoduje skrócenie 5tki
i teraz odpowiedz czy była wydłużona?? itd. jak dojdziesz do płety to pogadamy

kokos koncze
zastanawiam sie czy nie skasowac swoich wpisów bo moze i lepiej jak bedziesz brnął ta scieżką
ale i tak grzecznosciowo od Tomka
Wszystkiego Dobrego :564:

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Tomasz196407 pisze:
Co do Dax i mojego przeoczenia ze 5 nie wybija 3, ojejku ale ja..ca :lol:
odpowiedz sam sobie na pytanie, nie ten szkoleniowiec co głupoty wypisuje :idea:
tylko Ty sam, wydłużenie 3 fali powoduje skrócenie 5tki
i teraz odpowiedz czy była wydłużona?? itd. jak dojdziesz do płety to pogadamy

kokos koncze
zastanawiam sie czy nie skasowac swoich wpisów bo moze i lepiej jak bedziesz brnął ta scieżką
ale i tak grzecznosciowo od Tomka
Wszystkiego Dobrego :564:
Spoko, nie miałem zamiaru ci wytykać błędu, tym bardziej że twierdzisz, że to zgodne ze sztuką. Męczyło mnie to - i mam wyjaśnienie. Jednak doświadczenie uczy, że takie oczywiste rozpisy kończą się zupełnie inaczej - no ale to, powtarzam, żaden przytyk w twoją stronę.
Mam wrażenie, że wy tu mocno przewrażliwieni jesteście albo ja taki gruboskórny :)
Tak dla formalności - nie byłem i nie płaciłem nigdy za żadne szkolenie. Znaczy płaciłem - bezpośrednio na rynku...
Co grania Eliota, to zapamiętam przestrogi.
Zdrówko.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Szukam analiz fal eliota.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

kokosy pisze:
Tomasz196407 pisze:
Co do Dax i mojego przeoczenia ze 5 nie wybija 3, ojejku ale ja..ca :lol:
odpowiedz sam sobie na pytanie, nie ten szkoleniowiec co głupoty wypisuje :idea:
tylko Ty sam, wydłużenie 3 fali powoduje skrócenie 5tki
i teraz odpowiedz czy była wydłużona?? itd. jak dojdziesz do płety to pogadamy

kokos koncze
zastanawiam sie czy nie skasowac swoich wpisów bo moze i lepiej jak bedziesz brnął ta scieżką
ale i tak grzecznosciowo od Tomka
Wszystkiego Dobrego :564:
Spoko, nie miałem zamiaru ci wytykać błędu, tym bardziej że twierdzisz, że to zgodne ze sztuką. Męczyło mnie to - i mam wyjaśnienie. Jednak doświadczenie uczy, że takie oczywiste rozpisy kończą się zupełnie inaczej - no ale to, powtarzam, żaden przytyk w twoją stronę.
Mam wrażenie, że wy tu mocno przewrażliwieni jesteście albo ja taki gruboskórny :)
Tak dla formalności - nie byłem i nie płaciłem nigdy za żadne szkolenie. Znaczy płaciłem - bezpośrednio na rynku...
Co grania Eliota, to zapamiętam przestrogi.
Zdrówko.
Już nie chce pisać, i dysputy uprawiać
ale my tu są fajni jak.... słoneczny dzień :mrgreen:
i tacy :564:
https://www.youtube.com/watch?v=Nt4fp43U2ys
:D

ODPOWIEDZ