Jak obejść nowe prawo esmy

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Carlcox13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2018, 20:27

Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Carlcox13 »

Ludzie pomóżcie.
Już dwa tygodnie szukam brogera. I jak za mala dźwignia to za wysokie spredy i na odwrót. Mam dosyć rejestracji. Przed
Wprowadzeniem zmian przez esme miałem konto cmc spread market. Gwignia 1.500 spread max do 10pipsow. I sobie spokojnie spakowałem jak miałem czas . A teraz klops . Czy ktoś może nakierowac gdzie znajdę coś z niskimi spreadmi dźwignia nie musi być aż taka ale z 1.200. 1.300 by sie przydal . Majątku nie mam . Proszę o wskazowki

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

masz pare tematow nizej caly watek o tym poczytaj sobie

broker-po-esma-t29951.html


ja tam problemow nie mialem ze znalezieniem godnej oferty 8)

Carlcox13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2018, 20:27

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Carlcox13 »

Dziękuję za odpowiedź.
Ja jestem teraz na fbs na mt4 wszystko fajnie dużą dzwignie 1.1000 dostałem tylko spredy powyżej 17pipsow. Troche za duzo do szybkiego skalpowania...
A możesz swojego brokera polecić... preferujesz dłuższe zakupy czy raczej szybkie akcje? Dziekuje

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Carlcox13 pisze:Dziękuję za odpowiedź.
Ja jestem teraz na fbs na mt4 wszystko fajnie dużą dzwignie 1.1000 dostałem tylko spredy powyżej 17pipsow. Troche za duzo do szybkiego skalpowania...
A możesz swojego brokera polecić... preferujesz dłuższe zakupy czy raczej szybkie akcje? Dziekuje
Nie polecam tego broka do skalpowania. Lagi. Testowo zagrałem za całe depo (10 USD) najwyższą dźwignią. Kliknąłem zamknij pozycję przy zysku 5 USD. Zamknięcie nastąpiło ze stratą :)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ic markets albo axitrader

Carlcox13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2018, 20:27

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Carlcox13 »

Fajno dzięki sprawdziłem icmarket . Jest najlepszy z wszystkich dotychczas sprawdzonych. Spredy kolo 10pipsow lewar 1.500 . Wracam do gry . Dziękuję bardzo . Pozdrawiam

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Jak obejść nowe prawo esmy

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

spoczko powodzenia
z forex club masz o ponad 20 proc. nizsza prowizje - https://forexclub.pl/ic-markets/

ODPOWIEDZ