Coś łatwiejsze niż forex?!

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
krystian74
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 646
Rejestracja: 28 sty 2011, 11:05

Re: Coś łatwiejsze niż forex?!

Nieprzeczytany post autor: krystian74 »

@rookie
Podstawowy błąd jaki robisz to patrzysz na inne osoby, jak im wychodzi zarabianie kasy.
Chcesz wiedzieć jaki mają Myfxboook i jego wszystkie parametry.
Zatraciłeś po drodze to co chciałeś osiągnąć, czyli zarobić.
Poczucie że na forum są tacy sami którzy tracą daje Tobie złudne nadzieje że nie jesteś sam.
Otóż mylisz się. Każdy z nas jest inny na swój sposób. Nie można podpatrywać osób i robić to samo.
Możesz jedynie zaadoptować system, strategię i doprowadzić ją do własnej perfekcji. Nie staraj się zrozumieć autora strategii, bo go nie zrozumiesz. Staraj się zrozumieć samą strategię.
Osobiście tak zrobiłem i pomogło.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Coś łatwiejsze niż forex?!

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok, strategia swoja droga, tak samo psychika czyli moje podejscie do tematu, temat i to pytanie to porba wyjscia poza to co tutaj przerabialismy przez caly ten czas. Moze jest cos prostszego niz fx... u brokera na mt4 nawet jesli warunki ma pokroju Tickmilla.

-- Dodano: 24 mar 2018, 08:05 --

Dobra, zostawie to tutaj, mozee sie cos z tego wykluje jak wroce za pare miesiecy. Pora zrobic tochee miejsca kolejnym swiezakom na forum. Pozdrawiam.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Coś łatwiejsze niż forex?!

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ostatnio prawie po 10 latach odblokowałem konto na bwin. Teraz po tych wszystkich doświadczeniach z fx i giełdą, zrozumieniu podejścia statystycznego do rozgrywania setupów, albo czym jest RR itd. człowiek inaczej patrzy na to wszystko. Jako nastolatek chodziło się do STS i słyszało takie teksty "ten dziadek gra systemem". No to teraz zrozumiałem na czym te ich systemy mogły polegać. Było kilka pewniaków w ten weekend do wytypowania np wygrana Hamiltona dziś. Szanse że to się stanie nie są nigdy na 100% (nie ma 100% pewności), ale działają te same zasady prawdopodobieństwa co na fx. Może nie da się wpakować dużej sumy ale coś poskubać można, małymi kwotami. I nie wiem czy nie będzie lepszych wyników z bukmacherki niż z fx na tym etapie kiedy nadal jest się leszczem do dymania na fx, ale w bukmacherce może iść lepiej... Tak tylko piszę przy okazji, trzeba będzie to sprawdzić.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Coś łatwiejsze niż forex?!

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

hnm..a jak u nas ostatnio z zakładami i prawem polskim?

Co do zakładów, to może Cię zainteresuje (dawno, dawno tam nie byłem) betfair, też zakłady, ale kursy ustalają sami gracze, widać tam wszystkie zlecenia i kursy.

Są też gry wirtualne gdzie ludzie też obstawaiają kursy i co ciekawe (To akurat nie jest dobra informacja ;) ) kiedyś wybrałem jedną z gier i tam w sumie da się obliczyć prawdopodobieństwo (tylko trzeba było szybko), i myślałęm, że ludzie się mylą i to wykorzystam, tak mylili się czasem, ale za słabo aby pokryło prowizję (płaci się od wygranej) Ale to była jedna próba, może teraz jest inaczej.


PS.
Wbrew pozorom ktoś kto pisał o pokerze, na niskich stawkach ma rację, łątwiejsze niż FX, ale mały zarobek, chyba, żeby używać automatów ;) ale to tak średnio zgodne z regulaminami i mogą być bany

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Coś łatwiejsze niż forex?!

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nie zastanawiałem się nad tym, tylko porównywałem swoje szanse na fx z typowaniem wyników meczów itp. Poker nie.

ODPOWIEDZ