Run od 30tyś do miliona.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

o jeszcze troche wyrzeźbiłem, sumarnie na plus, takie tam gowno
Screenshot_66.jpg
Screenshot_67.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: Robol »

Dawno tu nie byłem, ale powodzenia
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Robol pisze:Dawno tu nie byłem, ale powodzenia
Witaj, dzięki, a u Ciebie co słychać bo juz z 9 lat jesteś na rynku, jakieś wnioski, złote myśli po latach? etc :D

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

DAX SELL
Screenshot_56.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

SP500 h1
Screenshot_59.jpg
Pod koniec dnia pojawiło się sporo kupujących, na pewno częsciowo ich obruchali, licze na kontynuacje spadków, wygląda to tak w kit,
Screenshot_62.jpg
Nie mam w tym tyg czasu dokladnie śłedzić notowań, dlatego wejścia sa malo precyzyjne. Mógłbym łapać dużo niższe stop lossy, gdybym był szybszy, w sensie wchodziłbym po strefach z niższego interwału gdy trend ulega zmianie w początkowych stadiach. Teraz na niskim interwale typu m5 mamy tendencje wzrostową, natomiast na h4 jest możliwość utrzymania spadków, ale najpierw m5 musi się w pełni obrócić, zaczątek mamy pytanie co zrobią dalej.:)
Jeśli przebiją low konsoli z początku sesji USA to shorty będą dobrym kierunkiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Rynek w poprzednim tygodniu został mocno upchany w longi, w tym albo przyszłym tygodniu sądzę że ich wydymają.
Obecnie na m15-h1 jesteśmy w konsoli więc można wróżyć 50/50, patrząc na obraz h4 dalej trzymam shorty na kontynuacje impulsu.
Wczoraj i dzisiaj wyruchali longowców, innymi słowy grube ryby zaczęły realizować zyski więc sądzę że jest bardzo duże prawdopodobieństwo jazdy w dół.
Na screenie takie tam moje zgadywanie.
Screenshot_66.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: Robol »

fx-emery92 pisze:
16 maja 2018, 02:11
Robol pisze:Dawno tu nie byłem, ale powodzenia
Witaj, dzięki, a u Ciebie co słychać bo juz z 9 lat jesteś na rynku, jakieś wnioski, złote myśli po latach? etc :D
Powiem tak,

Przemyślenia- żadne. Gram dalej jak nakazuje trend. Trzymam sie zalozen. Mam bardzo male konto na IC markets od września. Tradeuje sobie spokojnie, bez spiny. zbieram kase i dsoswiadczenie :) Co u mnie? już nie jestem Robolem a KORPOSzczurem :D

Bede wpadal raz na jakis czas bo uwielbiam DAXA :D Chetnie zobaczy jak ktos gra na tym pieknym indeksie.
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Run od 30tyś do miliona.

Nieprzeczytany post autor: Robol »

fx-emery92 pisze:
17 maja 2018, 23:05
Rynek w poprzednim tygodniu został mocno upchany w longi, w tym albo przyszłym tygodniu sądzę że ich wydymają.
Obecnie na m15-h1 jesteśmy w konsoli więc można wróżyć 50/50, patrząc na obraz h4 dalej trzymam shorty na kontynuacje impulsu.
Wczoraj i dzisiaj wyruchali longowców, innymi słowy grube ryby zaczęły realizować zyski więc sądzę że jest bardzo duże prawdopodobieństwo jazdy w dół.
Na screenie takie tam moje zgadywanie.
Screenshot_66.jpg
Powiem ci jestem bardzo ciekawy jak to rozegrales :)
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

ODPOWIEDZ