0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Pozycja Nr.1 BE +3

Suma= +3

Pozycja Nr.2 gbpcad short 1.7356

SL 1.7392

TP 1.7176

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

gbpcad zamknięty na +1

Suma = +4

Pozycja nr.3 gbpcad long 1.7351

SL 1.7316

TP 1.7525

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Hmm... dajesz TP na ponad 150p, trzy godziny konsoli na 40p i zmiana kierunku o 180 stopni :roll:
Nie mogę życzyć ci powodzenia w tej pozycji, bo sam jestem w S na kablu 8) :wink:

IMO to nie jest dobra strefa i czas na L.

Aaaa dobra - powodzenia :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

hehe, dzisiaj ani w jedną ani w drugą :) Same wejscia byly dobre bo za kazdym razem dawaly po 20 pipek ale mieli spadać a coś nie chcą więc ryzyko L a jak nie to będzie SL :) Widzę tam kilka objęć hossy i może to wyhamowało spadki.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Luje Mnie wyje... ale wszedlem jeszcze raz po tej samej cenie, piekna wycinka. pozniej podsumuje.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

na gbpcad potężny opór, ale dobrze im idzie parcie na szkło bo juz 4 godziny a jeszcze od niego nie odbili więc szanse na wzrosty jutro badz jeszcze dziś są, zwlaszcza ze przebili trend. Normalnie nawet bym grał to na shorta ale juz za pozno dla mnie. Do tego niestety nie wszystkie pary z cad się zgrały stąd huśtawka, np taki cadjpy dał ciała.

Daniel Kalinka

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Daniel Kalinka »

jesli byl range, to moze warto mielic 1/2 pozycji ten range, a druga czesc zostawic na kierun.

trzymam kciuki za trading i dziennik!

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Daniel Kalinka pisze:jesli byl range, to moze warto mielic 1/2 pozycji ten range, a druga czesc zostawic na kierun.

trzymam kciuki za trading i dziennik!

To był taki mały experyment pod tytułem ''czy jestem w stanie łapać zmiany trendów'' ale to nie Moja bajka i odpuszczam.

Zrobiłem nawet specjalne ramki dla swiec hossowych ktore dawały Mi prawie ze w punkt sygnal i szlo spoko ale nie znam zasięgów i jak dla mnie gra nie warta świeczki.

Pozycja zgodna z trendem juz mocno odrobiła te dwie głupie straty które za kazdym razem mialem na sporym plusie ale nie znam trajektorii zdarzeń gdy po A będzie B i gdy nie ziści się C tak więc powrót na stare śmieci.

Oczywiście czekam na TP ;)

:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Gratuluję trejdu na G/C, ale z tym TP... jak dla mnie jest ciut za nisko - poniżej TL, strefy popytu i minimów. Daj pozor :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

cajto pisze:Gratuluję trejdu na G/C, ale z tym TP... jak dla mnie jest ciut za nisko - poniżej TL, strefy popytu i minimów. Daj pozor :wink:
No wiesz? I tak sporo skróciłem ten TP bo na początku było 320 a teraz jest 117 :D

Fakt, trza uważać ale wydaje sie ze reakcja juz byla o 16:00 po czym odbili od głównej LT czyli cena wrocila do trendu i teraz dalej kontynuują ruch. Na h4 wyglada troche jak ''W'' - podwójne dno.

ODPOWIEDZ