DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 kwie 2018, 00:00

Wzrost
1
11%
Bez zmian
1
11%
Spadek
7
78%
 
Liczba głosów: 9

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

a co to na h4 na złocie? pinbar wzrostowy? at nie działa!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

banda banda banda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:geju ty skurwielu :evil: .... w południe ponawiałem S na samym szczycie 4x wiekszą pozycja niż mam teraz i zamknąłem na zero :wall:

cierpliwosci zabrakło ... który to już raz :wall: :roll:
:lol:
nie jesteś pewien swojego,
tylko swoje :!:

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

flaga jak nic :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
mamucideal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:33

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: mamucideal »

taki komentarz napisał któs do Rafała:

Witaj inspirujesz Popieram Nie zgadzam się z tobą jednak [ nie o giełdę i naciągaczy ] ale szkolenia w ogóle Lewandowski gram sam bez książki ale to trener ustawia treningi interwałowe strategie Gry Wiedza profesjonalna jest częścią Naucz się samemu obsługiwać samolot pasażerski gdzie szkolenie trwa 2 lata , Kubica bez ojca gdy by od 4 roku nie był stymulowany i jeździł na treningi do Włoch sam by tego nie rozwinął albo naucz się sam Salta na ścieżce z podwójną śrubą Prace jasne trzeba wykonać i tak samemu ale bez sali ścieżki i trenera na podwórku się tego nie nauczysz bo się rozbijesz , Tiger woods wiek 7 miesięcy ojciec machał kijem przed nim a kiedy miał 2 lata już trenował dzięki ojcu bez niego .... ? Mozart zaczoł w wieku 4-5 lat ale sam komponował dopiero w wieku 13 lat tu także Ojciec nauczyciel napisał książkę wszystko miał na tacy , Wiedza jest potrzebna + nasze doświadczenie bo sami latami możemy pewnych rzeczy nie odkryć nigdy co z profesjonalnym trenerem , co do rynku to na pewno masz rację nikt nie przewidzi nikt wie i jest dużo szarlatanów , Do wszystkich powyższych Tiger Mozart Kubica akrobaci Gra konkurencyjna pokaże swoje ale to wieloletni trening przed z najlepiej odkrytego podejścia z wiedzy i dobrze zoptymalizowanych interwałów treningowych daje efekt w grze , dlatego wielu profesjonalistów osiąga dużo więcej dzięki lepszemu podejściu niż X amatorów na własną rękę w ogóle bez wiedzy , tak samo uczyć się technik MMA w stanach od najlepszych a samemu w domu no ich doświadczenie da dużą przewagę , 20 milionów w tym roku no nieźle życzę 40 Pzdr.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

g/j zamkniety , teraz delikatniutko w góre, małe L :mrgreen:

Tomasz ja teraz bardzo dużo w rozjazdach jestem , dlatego brakuje czasu na fx i ulubione forum nawigatora :lol: , no i brak czasu na patrzenie na swieczki , stąd ( po części ) brak pewnosci swego :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Kermit pisze:
Tolmon_Nika pisze:
Kermit pisze:dzięki barabaszek i fx technik

ale juz zrzucilem jednak z mt4, na tradingview brakuje jednego minimum z 6 lutego, a ma ono znaczenie dla wyznaczenia potencjalnej flagi

tak widze daxa jak ponizej... wcześniejsze wyjście z czarnego kanalu neguje wzrosty IMO
:564:
wyjdzie
kiedys napewno :mrgreen: :564:

tu widzę wyjście :!:
GER30Daily.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:g/j zamkniety , teraz delikatniutko w góre, małe L :mrgreen:

Tomasz ja teraz bardzo dużo w rozjazdach jestem , dlatego brakuje czasu na fx i ulubione forum nawigatora :lol: , no i brak czasu na patrzenie na swieczki , stąd ( po części ) brak pewnosci swego :564:
Wiem rozumiem, współczuje
ale nie da się inaczej

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 19.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ujek
nie wiem czy ktos jeszcze sie tym ujkiem bawi ale wg mnie on jest niegrywalni sporo dni trzeba czekac na jakis rch mialem lke ale odpuscilem teraz bo to bez sensu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany