if max warunków

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Krzysztof z Bydzi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2013, 15:24

if max warunków

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof z Bydzi »

Witam.
Poproszę o pomoc. Ile może być maksymalnie warunków w "if". Zacząłem wypisywać warunki np. High[1]<High[2] i mimo, iż kompilator nie wywala żadnego błędu, to strategia nie chce działać. :(

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: if max warunków

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Krzysztof z Bydzi pisze:Witam.
Poproszę o pomoc. Ile może być maksymalnie warunków w "if". Zacząłem wypisywać warunki np. High[1]<High[2] i mimo, iż kompilator nie wywala żadnego błędu, to strategia nie chce działać. :(
Lepiej pokaż te warunki.

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: if max warunków

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Krzysztof z Bydzi pisze:Witam.
Poproszę o pomoc. Ile może być maksymalnie warunków w "if". Zacząłem wypisywać warunki np. High[1]<High[2] i mimo, iż kompilator nie wywala żadnego błędu, to strategia nie chce działać. :(
Wystarczy jeden warunek, np. "if (false)", a strategia z całą pewnością nie będzie działać :)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: if max warunków

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Krzysztof kompilator zawiera takie dobrodziejstwo jak debuger, który jest nieocenionym narzędziem w celu odnalezienia i identyfikacji błędów zawartych w aplikacji. Poczytaj (w instrukcji lub jakimś poradniku) jak przeprowadzić proces nadzorowania/debugowania kodu. Kompilator nie wywala błędów logicznych zawartych w tworzonym kodzie, tylko "formalne nadużycia".
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ