Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

niestety u tickmilla widze coraz wiecej dziwnych rzeczy ktore gdzie indziej nie wystepują.
kiedys byly cuda nad urna a teraz cuda na wykresach.
no i te rozszerzanie spreadow przed danymi i po 22.
tp nie wpada ale sl a i owszem.
pora sie zegnać pa pa

-- 31 sty 2018, 21:23 --
d4mian7 pisze:niestety u tickmilla widze coraz wiecej dziwnych rzeczy ktore gdzie indziej nie wystepują.
kiedys byly cuda nad urna a teraz cuda na wykresach.
no i te rozszerzanie spreadow przed danymi i po 22.
tp nie wpada ale sl a i owszem.
pora sie zegnać pa pa
dodam ze przestalem zostawiać pozycje na noc. na otwarciach potrafia tak rozszerzyć spread ze glowa mała wtf

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

Niestety tickmill przesadza z tymi bad tickami. Widze, ze koledzy wyzej o tym wspominaja co raz czesciej. Teraz bad tick na EU. Ja rowniez sie chyba zegnam z nimi. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z wyplata. W załączniku wykres. Ostatnia swieczka z knotem ktory nie wystapil nigdzie indziej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Która to jest godzina? Na tym wykresie co wkleiłeś nic specjalnego nie widać.

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

brg pisze:Która to jest godzina? Na tym wykresie co wkleiłeś nic specjalnego nie widać.
https://www.mql5.com/en/charts/8249953/ ... uk-limited

jeszcze raz zatem. 22:15
Zoltym boxem zazaczone an wykresie. Interwal m15

Awatar użytkownika
robertw7
Gaduła
Gaduła
Posty: 232
Rejestracja: 08 gru 2008, 08:19

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: robertw7 »

Witam szanownych rycerzy forexowych po kilkuletniej przerwie :) Nie było mnie dłuższy czas, co nie znaczy, że leniuchowałem. Nabyłem sporo wiedzy i doświadczenia w porównaniu ze świeżynką, jaką byłem 7 lat temu:) Wracam i od razu proszę o pomoc. Widzę, że w kwestii brokerów przetasowania nastapiły niesamowite. Parę lat temu korzystałem z finfx, który został połknięty, Pepperstone, który działa nadal, ale jakoś do Polski mu daleko oraz Armada, która została zamieciona przez KNF, choć swego czasu był to najlepszy broker na rynku-moim zdaniem. Pytanie teraz do przyjaciół forexowych. Jako że brokerzy tasują się niemiłosiernie w talli kart usług rynku Forex, jakiego brokera obecnie polecacie? Wpis ten umieszczam w temacie Tickmill bo ma mnóstwo pozytywnych recenzji i zastanawiam sie nad nim. Co jeszcze możecie polecić? O dziwo, zauważyłem, że opluwany kiedyś XTB ma świetne notowania.Pomóżcie proszę koledze w wyborze. Dobrze, żeby było konto w PLN, mozliwość agresywnego scalpingu i używania EA. Oczywiście im mnie "dziwnych" zagrywek na wykresie, tym lepiej.
Widziałem, że powstał ForexClub. Oferta również jest bardzo interesująca. Czy osoba związana z tym portalem mogłaby coś doradzić? Chciałbym do nich się zapisać, wspóldziałać przy rozwoju społeczności, a przy okazji mieć dobre warunki. Obecnie widzę najlepsze opcje: Tickmill i XTB (może sie mylę, ale głosów w ankiecie jest mało). Poza tym widzę, że Tickmill ma ostatnio gorsze notowania. Czekam na Wasze sugestie. I wiem, że jak zwykle w tym miejscu będzie twórcza dyskusja:)
ps. jestem zaskoczony tym, że działy związane ze strategiami praktycznie nie istnieją. Kiedyś strategie dominowały na forum-dyskutowaliśmy o kilkunastu jednocześnie. Teraz raczej każdy sam sobie rzepkę skrobie. No nic. mam nadzieję, że forum nadal żyje i będziemy się wymieniać doświadczeniami. Sorry za przydługi wis, ale stęskniłem się za klimatem tego miejsca i gorącymi dyskusjami :) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Jones »

Elegancko pisze:
brg pisze:Która to jest godzina? Na tym wykresie co wkleiłeś nic specjalnego nie widać.
https://www.mql5.com/en/charts/8249953/ ... uk-limited

jeszcze raz zatem. 22:15
Zoltym boxem zazaczone an wykresie. Interwal m15
mam konto w XM i Tickmill
jak je porównuje to faktycznie jest inaczej
ta świeczka na wykresie to z godzinny 00 jest
dla porównania świeczka 15M z XM
kto wie kogo wywaliło ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

tickmill kompletnie nie nadaje sie do skalpu.
odradzam. swieczki rysuje po swojemu.
wracam do admirala.

peterd12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 17 paź 2014, 18:51

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: peterd12 »

A admiral nadaje się do skalpu - nie sądzę.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

robertw7 na Tickmill z realizacją zleceń póki co nie miałem problemów ale ja nie skalpuję. A co do różnic na wykresach się nie wypowiadam, bo nie siedzę nonstop i nie porównuje. Natomiast XTB niedawno miało sporą wtopę i im podziękowałem ale to nie jest wątek o XTB. Z brokerem ślubu nie bierzesz jeżeli warunki będą odpowiednie otwórz konto, jeśli broker będzie robił jaja to nie ma co biadolić i narzekać tylko idziesz gdzie indziej - podstawowa sprawa to bezpieczeństwo wpłacanych środków a reszta to szczegóły.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie, nie wiążesz się z brokerem na całe życie więc w razie co można go w dowolnym momencie zmienić. Faktem jest jednak to, że wyjściowe koszty transakcyjne w Tickmillu są na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Jest też konto powitalne z 30$, więc możesz sprawdzić sobie real bez konieczności wpłaty lub nawet przesyłania dokumentów. Jak stracisz te 30$ to nie ma żadnych pytań czy telefonów więc no stress ;)

https://forexclub.pl/tickmill/#promocjeikonkursy
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ