Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

stabilność warnków handlu jest kluczowa dla rozwoju strategii
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tickmill jako kolejny broker obniży dźwignię na Bitcoinie na zamknięciu w ten piątek:
Please be informed that we have decided to lower the leverage for Bitcoin (BTCUSD) from 1:20 to 1:5. This change will come into effect on Market close on Friday, December 22nd, 2017 at 23:00 pm server time (GMT+2).
Wcześniej zdecydowali się na taki krok XTB, IC Markets, Admiral Markets.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

W tym roku Sobie życzę przede wszystkim zdrowia ale też tego by spread na chfjpy wrócił do tych około półtora pipsa (1,5) z 5-6 pipsów (ostatnie 7 dni handlu) w modelu ECN ;)

Rozumiem krypto ale waluty proszę zostawić :)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: freakout »

to ja życzę sobie żeby Tickmill na zawsze zachował minimalny lewar w wysokości 1:100 dla wszystkich klientów, bez względu na to jak głupie ustawy wymyślą ;)

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Niestety Moje życzenie trwało tylko dwa dni. Spread na chfjpy wczoraj i przedwczoraj wrócił do półtora pipsa by od północy znowu wynosić 5-6 pipsów. Dzieje sie to dosc czesto gdy naliczane sa swapy a spread na chfjpy wzrasta nawet do 20 pipsów i nie wraca do półtora tylko do 5-6 tak jak na obrazku. ECN i 5/6 pipsow spreadu + prowizja? :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Znowu rozwalanie spreadu do kosmicznych wartości :shock:

Chodzi o DAX. Dzisiaj o 19:00 czasu PL było 170pkt, w piątek 29grudnia 18:21 czasu polskiego około 90pkt.
Zróbcie coś z tym.

Wycinacie ludzi czy co? STOP HUNTING !!! :569:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MANY
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2012, 13:00

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MANY »

Chyba ktoś sobie w kulki leci??? + akcje ze spreadem j.w.
DE30 M1 (1).png
DE30 M1 (2).png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

Czy tickmill połasił sie po moj stop loss?

https://charts.mql5.com/17/145/eurchf-m ... imited.png
dla porownania mbank:
https://charts.mql5.com/17/145/eurchf-m ... mbanku.png

Nie podoba mi sie to :roll: Czy moge cos w tej sytuacji zrobic?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Te szpile na DAX to zaczynają być niebezpieczne. Miałem otwarte godzine wcześniej L za "full depo" od 12855, mały depozyt ale po takiej szpili pewnie miałbym debet. I ciekawe czy reklamacja za takie coś byłaby uwzględniona. A na EURCHF to moim zdaniem będziesz miał problem z reklamacją, miałeś SL w miejscu pojawienia się tej szpili w góre. Wczoraj ten spread na USDCHF i EURCHF troche wariował gdzie na innych parach było w miarę spokojnie. U mnie na EURCHF widziałem taki spread chwile po tej szpilce która Ciebie wycięła... Ale sytuacja do odnotowania :569:

Ogólnie zauważyłem różnice np między Dukascopy a Tickmill tych świeczek z nocy gdzie jest zamknięcie dnia i często następuje rozszerzenie spreadu. Nie tylko na EURCHF pojawiają się takie dziwne szpile, np wcześniej obserwowałem to na AUDUSD, NZDUSD ale te szpile nie były duże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Elegancko
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 14 lut 2012, 15:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Elegancko »

-rookie- pisze:Te szpile na DAX to zaczynają być niebezpieczne. Miałem otwarte godzine wcześniej L za "full depo" od 12855, mały depozyt ale po takiej szpili pewnie miałbym debet. I ciekawe czy reklamacja za takie coś byłaby uwzględniona. A na EURCHF to moim zdaniem będziesz miał problem z reklamacją, miałeś SL w miejscu pojawienia się tej szpili w góre. Wczoraj ten spread na USDCHF i EURCHF troche wariował gdzie na innych parach było w miarę spokojnie. U mnie na EURCHF widziałem taki spread chwile po tej szpilce która Ciebie wycięła... Ale sytuacja do odnotowania :569:

Ogólnie zauważyłem różnice np między Dukascopy a Tickmill tych świeczek z nocy gdzie jest zamknięcie dnia i często następuje rozszerzenie spreadu. Nie tylko na EURCHF pojawiają się takie dziwne szpile, np wcześniej obserwowałem to na AUDUSD, NZDUSD ale te szpile nie były duże.
No ja rozumiem rozjezdzajacy sie spread, ale na rynku nie bylo takiej szpili. U zadnego brokera nie widze takiego czegos, a tu ruch na ponad 20pips do gory, ktorego nie bylo na markecie + 18 pips spreadu ktory mnie siegnal wtedy. W mbanku tez spread sie rozjechal ale tam by mnie to nie siegnelo bo nie zrobili takeij szpili. Nigdzie takiej szpili nie ma :) A o DAX to brak slow

ODPOWIEDZ