DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 wrz 2017, 00:00

Wzrost
7
58%
Bez zmian
3
25%
Spadek
2
17%
 
Liczba głosów: 12

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

mam zapas na depo ale od 140 przewidzialem ten wzost a nawet duzo wiekszy. przekonasz sie ze szybko zobaczymy ok 160
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6908
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

woj55 pisze:mam zapas na depo ale od 140 przewidzialem ten wzost a nawet duzo wiekszy. przekonasz sie ze szybko zobaczymy ok 160
Wszystko możliwe ale obecnie jest na mocnym oporze
https://charts.mql5.com/16/156/gbpjpy-d ... ki-tms.png

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Kermit pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Kermit jak tam Twoje longi na kiwi i kangurze? Ładnie rysujesz gre z trendem ale coś o zwrotach na rynku... No nie idzie Ci. Kreski to nie wszystko.
jeśli dla Ciebie ruch na 30 pipsow jes powodem do otwierania szampana to gratuluje. Wszystko narysowalem wcześniej. L na kiwi ma sie swietnie, bo gdybyś pomyślał to wiedziałbyś że orgr jest negowany dopiero jak cena wroci poniżej ramienia i tam sie stawia SL. Ta L na edku brana na dolnej bandzie (pokazywałem że tam możemy zlecieć) również ma się dobrze. L na eurchf też nie najgorzej. Na kangurze pozycji nie mam ale zastanawiam sie czy nie wziąć. Podobnie jak S na ujku lub rzeźniku. Wiec zluzuj pośladki i następnym razem przygotuj sie lepiej :D

Nie taki maly i nie 30 bo od wczoraj łyknąłem na kiwi 100 punktów a teraz mam longi na kangurze. Ty chciales wchodzic w L za wczesnie. Sprawdza Ci się 50/50 a dolar wciąż wygląda mocno bo reakcja na LT kangura z dupy i 300 pipsów w dół się nalezy, no teraz juz troche mniej ;)
Pilnuj swojego poslada i nie zachowuj sie jak dobryfxplayer. Niektorzy tu cos probuja pokazac a wy sie od razu wpierd*lacie w czyjesz pozycje probujac pokazac publicznie ze nie mial racji z zamiarem osmieszenia. W czasach kiedy nie bylo tyle bezczelnej gimbazy na forach padloby pytanie o to dlaczego a teraz robicie zwyczajnie syf probujac udowodnic ze jest sie lepszym. Ty na pewno masz 100% skutecznosci tak jak pare innych ziutkow na tym forum. zenada z blotem

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

kusus przesadzasz, poniesiemy wszyscy niepowetowana strate jesli zaba znowu nawieje....
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kusus pisze:
Pilnuj swojego poslada i nie zachowuj sie jak dobryfxplayer. Niektorzy tu cos probuja pokazac a wy sie od razu wpierd*lacie w czyjesz pozycje probujac pokazac publicznie ze nie mial racji z zamiarem osmieszenia. W czasach kiedy nie bylo tyle bezczelnej gimbazy na forach padloby pytanie o to dlaczego a teraz robicie zwyczajnie syf probujac udowodnic ze jest sie lepszym. Ty na pewno masz 100% skutecznosci tak jak pare innych ziutkow na tym forum. zenada z blotem
Żenadę to jak na razie tylko Ty robisz nie mając do Siebie dystansu ani poczucia humoru. FXplayer pisał żartem i nawet się uśmiałem a Twoja reakcja była zwyczajnie nie na miejscu. Zachowałeś się jak gbur i prymityw. Wstawiłem Tutaj od 2010 roku więcej analiz niż Ty i jak zakładam większość się sprawdziła. Ile masz lat? Coś tam się ostatnio chwalileś że 30? To tak jak Ja więc jak mniemam Ty również chodziłeś do gimbazy :)

pozdrawiam gościa z totalnym brakiem poczucia humoru :)

a do żaby nic nie mam i cenie Sobie jego view na rynek (zwłaszcza jak się pokrywa z moim) ale każdy czasem popełnia błędy.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2017, 17:00 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 815
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

DAX pójdzie do góry. Jeszcze jeden nowy szczyt w tym tygodniu.
Miód kupuj tylko Polski.

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

woj55 pisze:kusus przesadzasz, poniesiemy wszyscy niepowetowana strate jesli zaba znowu nawieje....
sory kusus, to nie o Ciebie chodzilo
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6908
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Popatrzcie jak WTI popyla w góre. Tu tez oRGR sie utworzył
https://charts.mql5.com/16/157/oilwti-d ... ki-tms.png

01yasiu
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2012, 19:03

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: 01yasiu »

Panowie, jak widzicie w dłuższym terminie USDPLN?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 14.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kusus pisze:
eee badz pewny ze juz za dlugo nie pogadamy :) widze ze masz 2 ostrzezenia wiec jestes pierwszy do odstrzalu :)
jeszcze z jeden idiotyczny post z zaczepka i bedziesz mogl rysowac swoje analizy co najwyzej na scianie w kiblu. pozdrawiam.
Oba akurat za poparcie dźwigni 1:25 (jak widac komus to nie na reke) :)

Twoja rozczochrana o resztę może być spokojna jeśli nie rozumiesz różnicy pomiędzy zaczepką a zwykłą rozmową :)

Kabel szoruje po górnej bandzie jak ktoś lubi łapać noże. Ja nie lubię ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany