GMMA in Color

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Scalper

Nieprzeczytany post autor: Scalper »

Offek możesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie wchodzisz?Też używam trend follower ale wchodze gdy wszystkie srednie sa widoczne i podazaja w tym samym kierunku zaraz po korekcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kobra11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 23 cze 2006, 22:58

Nieprzeczytany post autor: kobra11 »

Pewnie wszedł kiedy MACD był powyżej 0, a Laguerre powyżej 0,15.

Offek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 17 wrz 2008, 12:34

Nieprzeczytany post autor: Offek »

tak + zgoda z mt4 level stop reversem i slope direction line, ale cos mie sie to nie zawsze sprawdza:D

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

Średnie gmma ustawiam ręcznie korzystając ze wskaźnika MA w MT4.
W związku z tym mam pytanie :

- jakie średnie najlepiej ustawiać ? (Simple, Exponential....? )

Dziękuję !
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Najlepiej spisują się EMA w moim odczuciu, możesz też spróbować LWMA, ale moim zdaniem EMA to jednak najlepsze rozwiązanie.

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

Dzięki Pablo!
To muszę poprzestawiać, używam Simple jak na razie.
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

CTS
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:03

Nieprzeczytany post autor: CTS »

fxlamer pisze:MA_Crossover_Signal_With_wav.mq4.
Mam pytanie do autora wątku, choć może pomoże mi ktoś inny - jak lepiej ustawić Faster EMA i Slower EMA - 5 i 9 czy 4 i 8 ?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

Witajcie, chciałem Was pozdrowić.

Grałem Gmmą w mojej odmianie od maja do końca września tego roku, średnio miesięcznie uzyskiwałem ok 3-5% na plusie (a na grę poświęcałem kilka dni miesięcznie). Na wykresie nie miałem Laguarów, macdów i innych wskaźników i strzałek. Kiedyś doświadczeni gracze mówili mi, że nie warto patrzeć na wskaźniki. Jestem zaskoczony, po tym, co zobaczyłem teraz w tym wątku, że tak patrzycie na wskaźniki. One mają to do siebie, że generują tak samo dużo dobrych sygnałów, jak dobrze przefiltrowują sygnały - również te dobre. Idea Gmma myślę, nie leży we wskaźnikach ale najprostszych sposobach - linie wsparcia/oporu, podążanie za trendem (wiec jak tu grać patrząc tylko na 5M lub 15M?) i tych kolorowych MA.

Kolega powyżej pyta, czy ustawić EMA 5 i 9 czy 4 i 8 - odpowiadam - ustaw jak chcesz - TO NIE MA RÓŻNICY - jeżeli nie możesz się zdecydować to rzuć monetą.
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Awatar użytkownika
Krys
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:52

Nieprzeczytany post autor: Krys »

Znalazłem takiego experta w sieci do systemu. włączyłem go i powiem, że sygnały wejść są według zasad . EA zawiera transakcje, włączyłem u siebie potwierdzenie we właściwościach. Ruska robota.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Krys

CTS
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:03

Nieprzeczytany post autor: CTS »

Krys pisze:Znalazłem takiego experta w sieci do systemu..
A nie masz tam w ustawieniach parametrów, w niektórych miejscach dziwnych znaczków zamiast tekstu ? Odpalić się dało, ale przez tester strategii nie przechodzi - pewnie tester nie rozumie zasad na jakich EA działa (nie dziwne, ja też tych znaczków nie rozszyfruję).

ODPOWIEDZ