www.fxgm.com

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

www.fxgm.com

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Czy ktoś z czytelników forum korzystał z "First Protected Positions" na rachunku u tego brokera ?
Dzwonił do mnie Pan i powiedział, że mają mechanizm ochronny na 5, 8, 10 pierwszych zleceń - w zależności od wielkości rachunku. Zwracają początkującym graczom 100% strat za pierwsze nieudane zlecenia.
Oczywiście natychmiast zapaliła się lampka na hedging przy non-farm'ach i miły Pan powiedział, że również mi zwrócą stratną pozycję.
Jeśli ktoś z Państwa korzystał i ma doświadczenie to proszę o informację.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: www.fxgm.com

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Przede wszystkim przeczytaj regulamin promocji/usługi. Tam znajdziesz szczegóły opłacalności tego mechanizmu :).

Jako pierwsi wprowadziło coś podobnego do oferty easyMarkets jako dealCancellation:
https://forexclub.pl/easymarkets/#dealcancellation

W tym przypadku koszt anulowania jest zależna od wartości transakcji.

Jest to fajna opcja dla początkujących, którzy jeszcze nie ogarniają tego jak działa lewar, SL i nie umieją zarządzać kapitałem. Sam broker twierdzi, że zabezpiecza transakcje opcjami, co eliminuje konflikt interesów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: www.fxgm.com

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Regulamin czytałem i nie ma w nic niepokojącego, ale Pan przez telefon mówił, że trzeba zagrać odpowiednią ilością zakładu - co wzbudziło moją podejrzliwość i nie będę ryzykował z tym brokerem.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ