Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
domeks
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2015, 08:09

Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: domeks »

Mam problem z mostem miedzy Mt4 a platforma Dukascopy.Przejzalem kilka filmikow z opisem jak zrobic most MT4 z Dukascopy ale mam problem ze znalezieniem katalogu Logs.W starszych wersjach byl on widoczny w MT4 teraz nie jak rozwiazujecie ten problem aby miec most Mt4 z platforma Dukascopy?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

domeks pisze:Mam problem z mostem miedzy Mt4 a platforma Dukascopy.Przejzalem kilka filmikow z opisem jak zrobic most MT4 z Dukascopy ale mam problem ze znalezieniem katalogu Logs.W starszych wersjach byl on widoczny w MT4 teraz nie jak rozwiazujecie ten problem aby miec most Mt4 z platforma Dukascopy?
Witaj,

Lewy górny róg na MT4 -> Plik -> Logs -> otwórz folder danych.

Pojawiła się też kopiarka MT4-JForex:
https://forexclub.pl/mt4-jforex-copier-fxcraft/

Dzięki temu nie trzeba się bawić w logi na każdy koniec dnia i można bez problemu zachować "płynność" przekazywania zleceń. Dużo bardziej wygodne, szczególnie jeśli gramy za pomocą automatu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

domeks
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2015, 08:09

Re: Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: domeks »

Lewy górny róg na MT4 -> Plik -> Logs -> otwórz folder danych.Wiem ze tu znajde ale w strategi jfx jak klikne folder zeby dodac sciezke to nie moge wtedy znlesc folderu Logs ,kiedys w starszych wersjach bylo widac folder Logs w porgram files.A kopiarke przetestuje,dieki za info.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie musisz go szukać tylko po jego otwarciu skopiuj adres z okienka. Jak w załączniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

domeks
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2015, 08:09

Re: Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: domeks »

Robie jak mowisz i nic z tego.Moze cos mam uwalone z klientem bridge.Po wklejeniu sciezki i kliknieciu uruchom w platformie duksa powinny pojawic sie 2 terminale w zakladce strategi .U mnie cos blokuje a kopiarka co mi poleciles dziala.


Obrazek
Obrazek:bri.png

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Bridge MT4 z platforma Dukascopy

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie widzę całej ścieżki więc nie jestem w stanie pomóc. Zapewne gdzieś ten błąd tkwi - musisz pokombinować sam. Albo przerzucić się na kopiarkę ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ