DayTrading: Piątek 07.10.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 paź 2016, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
3
50%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

kazdy moze sobie wymyslec poziom np edek na 1.52 albo edek na 0.96 i co z tego to fikcja umyslu rynek i tak zrobi swoje :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

DavidFx pisze:kazdy moze sobie wymyslec poziom np edek na 1.52 albo edek na 0.96 i co z tego to fikcja umyslu rynek i tak zrobi swoje :D
ide juz stąd bo marudzisz strasznie, :D nie wyspałeś się
jak bedziesz grzeczny to ci powiem jak wejść w dobre trejdy w przyszłym tygodniu :mrgreen:

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Tomasz jak bedziesz grzeczny to ci wysle ten wskaznik bo bez niego nici z okresleniem prawidlowego kierunku a wiec i z zarobkiem :D

Tomasz ja juz widzialem twoje prawidlowe kierunki buye na zlocie zaraz potem zwala i buye na kablu i zwala wiesz kiedy wchodzic to prawda tylko kieunki ci sie myla :p

wiec z gory juz dziekuje za twoje dobre trejdy :D

lepiej popatrz na swoj obraz na scianie i na moj wskaznik to Twoje przeznaczenie :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: warmia »

DavidFx pisze:analiza edka na zlecenie Tomasza :D
Krótko, zwięzle i na temat.

A ... i daje do myślenia, może jeszcze nie na pochwałę ale duży plus.

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: siux »

/////////
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 14:21 przez siux, łącznie zmieniany 2 razy.

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: andrut »

DavidFx pisze:analiza edka na zlecenie Tomasza :D
Brakuje jeszcze dwóch linii:

piekło 1:1 :evil:
niebo 1:2 :d

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: siux »

I jeszcze jedno...jak poleciało w piątek w nocy w dół to załapało mi zleceń oczekujących sporo więcej niż osiągnęło tp na 126.63, ale tak mocno się odbiło, że wycięło mi wszystkie zlecenia na sl-ach na ustawionym dość szeroko Trailing stop
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 14:39 przez siux, łącznie zmieniany 1 raz.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

DavidFx pisze:moim celem jest wejsc na cokolwiek spojrzec na m15 i dokladnie przewidywac ruch nastepny na teraz na ten dzien oczywiscie wykorzystujac tylko logike (mechanike) rynku nie jakies chciejstwa albo bo mi sie wydaje albo wskaznik albo cos tam :p
nie wiem czy jest taka osoba we wszechswiecie z takim talentem jesli nie to ja bede pierwszy :D

to moje pierwsze poczatki w tej materii wiec jak cos spieprze badzcie wyrozumiali hehe :D

wyobrazcie sobie taka sytuacje masz fundusz masz 5 traderow ktorzy beda w odpowiednim momencie napieprzac zlecenia i masz 100 milionow dolarow i wchodzisz na cokolwiek Twoim celem jest wyciagnac zysk z rynku na dzis na tu i teraz tego dnia nie wierze w to ze wchodza na pale albo na wskazniki musza umiec to czytac i wykorzystywac na swoja korzysc generujac ZYSK inaczej nie mialoby to zadnego sensu :D
Muszę przyznać David, że przekonałeś mnie do M15. Lepiej wiadać trendy, bez szumów.. Trochę zaniedbałem ten interwał grają c na M1, a to był błąd.

Wy tu gady gagu, a ja tymczasem obmyslam nową strategię dla nowego konta! :idea: Bedzie bazowała na wskaźnikach z M15, M5 oraz dywergencjach między DAX-em a SP500 na M5, z uwzględnieniem linii Bollingera . Porobie sobie progi/warunki dla kazdego wskaźnika, twarde zasady kupowania i sprzedawania. Nawet nie będę musiał patrzec na wykres świecowy. Wiem , ze te wskaźniki działają, tylko niedolnie z nich korzytałem. Potrzebuję systemu zarządzania wskaźnikami. Brakuje mi też jednej rzeczy: narzędzia, które by sumowało dwa zupełnie różne wskaźniki :idea:
To wszystko razem, wskaźniki + stwierdzona dywergencja musi zadziałać. Wejścia bedą na M1, żeby były dokładniejsze. Wygląda skomplikowanie ale może kiedyś zbudujemy z tego automat i wszyscy na forum bedą bogaci :)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: siux »

Nie wiem jak to zrobiłem, ale zamiast zmienić posta to wyciąłem inny...ale było coś w stylu:

Rzeźnik spada według mnie teraz do tp 126,270 zgodnie z malunkiem niebywale zmiennego Davida ;) http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/134112 ale zerkam na poziom tp 127,370 i równo z nim mam ustawione sl-e TS
Poziomy cen moich i na wykresie Davida znacznie się róźnią
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Piątek 07.10.2016

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

DavidFx
spójrz na priv
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

Zablokowany