DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 maja 2016, 00:00

Wzrost
1
7%
Bez zmian
6
40%
Spadek
8
53%
 
Liczba głosów: 15

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

shogomad pisze:Ciekawa sytuacja na DAX. W ciagu 15-30 minut rostrzygnięcie. Widze dwa rozwiazania....jeśli momentum mocne bedzie na L i przebije szczyt to oznacza niezłe wzrosty ( być może nawet do górnej bandy na daily )

Jeśli byki bedą sie wlec mniej wiecej jak przez ostatnie 15 minut korekty wlekły sie misie to szansa na poważne spadki i nawet wyjście z konsoli na daily dołem.

Co sadzicie ?
2016-05-24 13_05_06.png
a tu z lotu ptaka czemu to ważny poziom. LT kanału + PA + konsola
2016-05-24 12_49_40.png

Tak czy siak dobre miejsce na solidny trade z ciasnym SL'em

-- Dodano: 24 maja 2016, 13:18 --
Świeżak44 pisze:A wiec tak:
Spread docelowy: 1,5
Wilkość pipsa : 0,1

No to chyba podobnie.. Wcześniej jakoś inaczej tam było. Wiem, że była tam cyfra 25, a teraz jest 1,5.. Nic nie rozumiem...
To jest realne, ale giełda w USA (kontrakty)właśnie doszła do swojej dziennej bandy.. Jak ją przejdą, to DAX może skoczyć do swojej, a jak nie to juz teraz nawrotka. PS. No i przegapiłem tą L na ropie.. Przed chwilą wystrzelili..

-- Dodano: 24 maja 2016, 13:47 --

Może będzie jakas korekta po tym wystrzale do 49, 20.. Widac, że będą się ustawiać na co najmniej 49,50.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

gracz
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2015, 23:43

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: gracz »

Kolego u jakiego brokera masz konto, interesuje mnie szczególnie DAX.



2-2,5 pipsa ( czyli 25 lub nawet 250 pkt - zależnie ile brok ma miejsc po przecinku) to jest na DAX na Futures. Na kasowym jest 1 pips ( Nazwy GER30 Cash, DAXCash etc. . GER30XXXX lub DAXXXXX gdzie XXXX ma nazwe miesiaca po angielsku to znak że grasz na futures )

Też pół roku grałem ze spredem powyżej 1 dopuki sie nie pokapowałem co i jak...strasznie to wpływa na gre , szczególnie na skalp na m1. Przy spreadzie 2 pips i wiekszym niektórych tradów po prostu nie bierzesz.[/quote]

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

gracz pisze:Kolego u jakiego brokera masz konto, interesuje mnie szczególnie DAX.



2-2,5 pipsa ( czyli 25 lub nawet 250 pkt - zależnie ile brok ma miejsc po przecinku) to jest na DAX na Futures. Na kasowym jest 1 pips ( Nazwy GER30 Cash, DAXCash etc. . GER30XXXX lub DAXXXXX gdzie XXXX ma nazwe miesiaca po angielsku to znak że grasz na futures )

Też pół roku grałem ze spredem powyżej 1 dopuki sie nie pokapowałem co i jak...strasznie to wpływa na gre , szczególnie na skalp na m1. Przy spreadzie 2 pips i wiekszym niektórych tradów po prostu nie bierzesz.
[/quote]

Ten spread przy wchodzeniu w pozycję to kluczowa sprawa... Mniejsze straty przy uciekaniu z pozycji, większy komfort.. Ciekawe który broker w Polsce ma najniższe spready?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

gracz pisze:Kolego u jakiego brokera masz konto, interesuje mnie szczególnie DAX.
Shogomad gra w XM i AM.

-- Dodano: 24 maja 2016, 14:11 --
Świeżak44 pisze: Ten spread przy wchodzeniu w pozycję to kluczowa sprawa... Mniejsze straty przy uciekaniu z pozycji, większy komfort.. Ciekawe który broker w Polsce ma najniższe spready?
A czemu ci zależy na polskim brokerze?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Świeżak44 pisze:Kończy się paliwko, kończy..
widzisz ;]
dużo paliwka jeszcze :d :d :p :d :d
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

PipsKong pisze:
Świeżak44 pisze:Kończy się paliwko, kończy..
widzisz ;]
dużo paliwka jeszcze :d :d :p :d :d
Za tych, co wiedzą! :564:
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
shogomad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1112
Rejestracja: 24 paź 2014, 16:51

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: shogomad »

gracz pisze:Kolego u jakiego brokera masz konto, interesuje mnie szczególnie DAX.
Cblondyn pisze: To teraz jaki masz spread na DAX? I jaki to broker?

W Admiral

Cash 1 pips

W XM

Cash 2 pips
Fut 4 pips

....W XM sa ograniczenia antyscalperskie ( 5 min na trade i min 8 pips od ceny sl,tp i oczekujace ) ale daja bonusy do kasy.

w AM nie ma bonusów ,ale jest super 1 pips. Z oboma nie mam problemów i polecam :564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

fx-technik pisze:
PipsKong pisze:
Świeżak44 pisze:Kończy się paliwko, kończy..
widzisz ;]
dużo paliwka jeszcze :d :d :p :d :d
Za tych, co wiedzą! :564:
heh Ty wiesz lepiej ode mnie jeżeli chodzi o DT
ale fakt Lkę miałem :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:Co do DAXA to już jest śmiech na sali... linią ciągłą teraz jadą. To jest chyba szczyt konsoli.. :/
Dobrze, że rośnie. Przecież jest hossa
The only way is up

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.05.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Niby wygląda na to, ze wyjdą górą. Wszystko na to wskazuje..Jeszcze rano ciężko byłoby w to uwierzyć, a jednak.. Co więcej na SP500 wyłania się odwrócone RGR.. i już trochę przekroczyli główna bandę na dziennym interwale.. Czyli nowa historia się zaczyna.. Zamiast krachu, mamy jeszcze jedną rundę dogrywki. Kurde, Szkoda tej L, czatowałem przy 49,14 , na chwile spojrzałem i już wystrzelili.. Ale ogólnie sie cieszę, bo wyżej będę S dobierał :D
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany