WTF?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

WTF?

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

ktoś potrafi mi wyjaśnić dziwne zachowanie ask?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: WTF?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No skakał sobie, nie wiem co tu do dodania ? :)
Dopisek w symbolu "micro" sugeruje mi, że to broker XM, czyli typowy market maker więc po prostu datafeed sobie pofolgował chwilę i tyle. Nie ma tu nic nadzwyczajnego. Spread nie zawsze rozszerza/zmienia się symetrycznie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
RoLudlum
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 14 kwie 2011, 09:55

Re: WTF?

Nieprzeczytany post autor: RoLudlum »

Czemu dziwne, na rynku wygląda to tak: na 101 jest płynność ktoś wciska buy market więc cena ustala się na 101 po chwili ktoś decyduje - jestem gotów sprzedać taniej po 100 więc ustawia płynność na 100 ktoś ponownie wciska buy market tym razem realizuje zlecenie po 100 ale jego buy zdjeło całą płynność na 100 i resztę zlecenia zrealizowane zostało po 101 itd.

Druga sprawa, znacznie ważniejsza MT4 plus micro więc to broker MM dlatego może dowolnie kreować rynek takie drgawki związane są z ich wewnętrznym algorytmem, bez żadnej wartości.

Pozdrawiam
"Unia Europejska uznała apokalipsę 21.12.2012 za niezgodną z dyrektywą Parlamentu Europejskiego."
Deklaracja Niepodległości USA - 1337słów.
Dyrektywa UE o przewozie cukierków karmelkowych 25911 słów

Awatar użytkownika
graczpospolity
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 10 lut 2016, 11:51

Re: WTF?

Nieprzeczytany post autor: graczpospolity »

dzięki za odpowiedzi, przyznam się, że pierwszy raz widziałem taki ruch szczególnie, że trwało to dobre 2 minuty. Z początku myślałem, że po prostu stał sobie jakiś spory lot i był powoli skubany przez micrusy. Czyli MM i wszystkiego się można spodziewać...

ODPOWIEDZ