Spread, płynność, mity i fakty

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Spread, płynność, mity i fakty

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

danbo86 pisze:a mnie zastanawia dlaczego Dadas powrócił na to forum?? i dlaczego tak teraz obnosi sie z swoją wiedzą i tak aktywnie sie tu udziela?? tak nagle.... Uciekłes z tego Forum a teraz nagle wszystkich uswiadamiasz???
Danbo przyjacielu...a spróbuj niezgodzić się z wiedzą tego pana, zostaniesz wtedy wtłoczony w błoto.

Awatar użytkownika
Nowy500
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 996
Rejestracja: 13 lip 2012, 17:16

Re: Spread, płynność, mity i fakty

Nieprzeczytany post autor: Nowy500 »

dadas masz moze jakies ciekawe tlumaczenie o swap'ie? skad te prowizje dokladnie sie biora czemu tak jest?

jackub

Re: Spread, płynność, mity i fakty

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Może się komuś więcej wiedzy od Darkstara przyda ..... a może Dadasowi zechce się to przetłumaczyć? ... ja kiedyś wymiękłem ....

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Spread, płynność, mity i fakty

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Dobry artykul. Musialem majtki zmienic bo sie posikalem ze smiechu. Wystarczy skonczyc 1 czy 2 klase podstawowki by wiedziec, ze 6 jest mniejsze od 600. Forex to tylko spekula i nic wiecej. Autor tego czegos nie ma pojecia o forexie.
Caly export i import EU oraz wymiana calej emisji Euro to okolo 6B Euro i dostarczy plynnosc na forexie przez dwa dni(pod warunkiem, ze dotrze na ten rynek). Roczny obrot Euro na FX to 600B.
Forex to czysta spekulacja kursem walut. "Wielcy tego Swiata" mysla 24/7 jak wyr... innych "wielkich tego Swiata" ryzykujac pieniadze maluczkich. Teraz my to mozemy robic dzieki brokerom detalicznym. Im szybciej zrozumiemy czym jest FX tym szybciej skonczymy grac na dwa uda. Powodzenia

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Spread, płynność, mity i fakty

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Zauważ, że ten artykuł był pisany dosyć już dawno temu, i nie chodzi w nim o liczby, tylko o pewne
mechanizmy rynkowe, które warto żeby trader rozumiał zanim zacznie trejdować.

A to, co napisałeś świadczy jedynie o tym, jakie ty masz pojęcie kto rusza ceną i dlaczego.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ