Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

Matysm
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2010, 19:33

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Matysm »

Witam, jak mozna skontaktowac sie z Admiral, telefonu nie odbierają,na meile nie odpowiadają, a od ponad tygodnia czekam na weryfikacje dokumentów potwierdzających tożsamośc (po zmianie na UK) i nie mam w tej chwili dostepu do swojego rachunku w gabinecie. A może jest jakas inna przyczyna tego?

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

arnie600
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2011, 07:34

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: arnie600 »

napisz ze chcesz wplacic pieniadze, ja tak zrobilem dzis i juz po paru minutach mialem odpowiedz na mojego meila, konto uk zalozylem jescze w tamtym roku jednak nie bylo aktywne do tego czasu, zaksieguja przelew wysylaja haslo na maila i niby ma dzialac zobaczymy, a pisalem do tomasz.mazurek@admiralmarkets.com

radmor
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: radmor »

Mam pytanie odnosnie cfd na daxa. Czy kto z Was tez ma poslizgi w realizacji zlecen sl/tp ??? Do niedawna mialem w punkt realizowane zlecenia teraz praktycznie kazde zlecenie typu sl jest realizowane o 0.2, 0.7, 1.5, czy nawet 3.5 pkt od wskazanej ceny... skalpuje i przy 80-100 pozycjach dziennie jest to bardzo dotkliwie. Nie wyobrazam sobie dalej handlu u nich. Reklamowalem to i wciaz lisc typu "taki mamy klimat i rynek"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Skoro tak mają to już nic z tym nie zrobisz, bez znaczenia czy inni traderzy też tego doświadczają czy nie. Kolejne konto, kolejny broker i tak w kółko ... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

radmor
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2012, 12:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: radmor »

polecisz jakas do skalpingu na dax?

Dtrad5558R
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 12 sty 2016, 09:16

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: Dtrad5558R »

Fx Globe

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: raposo »

radmor pisze:polecisz jakas do skalpingu na dax?
Podeslalem PW.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
shogomad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1112
Rejestracja: 24 paź 2014, 16:51

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: shogomad »

Pozytywnie rozpatrzyli moja reklamacje ( poślizg) i zwócili pieniadze. Solidni, polecam.

Awatar użytkownika
leemo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 31 paź 2012, 09:01

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: leemo »

raposo pisze:
radmor pisze:polecisz jakas do skalpingu na dax?
Podeslalem PW.
Witam podeślij i mi jak nie robi ci różnicy bo w Am rzeczywiście są poślizgi trochę to wkurzające
Pozdrawiam

jabada
Gaduła
Gaduła
Posty: 98
Rejestracja: 31 mar 2015, 17:44

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: jabada »

ogólnie AM jest wporządku ,oczywiście w porównaniu do innych brokerów z jakich korzystam ,ale co do poślizgów to zauważyłem że zależy od wielkości pozycji
np. jak otwieram czy zamykam pozycje 5 lotów na DAX lub 1l na e/u to bywa że mieli się przez sekundę i zamknięcie jest o 100pln od mojej ceny, a jak otworzę np.1lna dax lub 0,01 l na e/u to jest te zamknięcie natychmiastowe z ceną którą widziałem.
Gdzieś słyszałem że po prostu zlecenia u MM są segregowane wielkością i trafiają do różnych koszyków gdzie są inaczej tarktowane.Ktoś czuwa żeby bilans był korzystny a na większych pozycjach łatwiej zrzucić na brak zlecen w arkuszu ,a przecież to MM ?!

ODPOWIEDZ