Prośba o korektę w EA

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Prośba o korektę w EA

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

Witam.
Proszę o pomoc we wprowadzeniu poprawki do mojego EA. Otrzymałem od znajomego automat do testowania. wydaje się, że ma potencjał, ale nie odpowiada mi duża ilość otwieranych naraz pozycji. Ja na programowaniu się nie znam i dlatego proszę Was o pomoc. Zmiana ma polegać na wprowadzeniu parametru, który odpowiada za ilość otwieranych pozycji. Najlepiej, żeby parametr określał wielkość otwieranych pozycji procentowo do ilości kapitału i żeby był dostępny w ustawieniach bez konieczności zagłębiania się w cały kod. Jeśli byłby ktoś kto może mi pomóc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Krzysztof

krzysztof1021
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:42

Re: Prośba o korektę w EA

Nieprzeczytany post autor: krzysztof1021 »

Naprawdę nie znajdzie się ani jedna osoba chętna do pomocy?

-- Dodano: pt 04-03-2016, 11:06 --

Cóż z tego, że przez dwa dni automat zarobił 40% jak w trzecim dniu otworzył mi ..UWAGA !!! 14 pozycji naraz i po kilku minutach większość zysku poszła sie........Pomóżcie ludeczkowie mili poprawić ten parametr. Dla znających się na programowaniu to nie powinno zająć dłużej niż jakieś 20 minut.

WojtexWay
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 18 wrz 2012, 19:22

Re: Prośba o korektę w EA

Nieprzeczytany post autor: WojtexWay »

Jeśli zrobił to Twój znajomy to niech znajomy to naprawi.
Jeśli w automacie jest taki potencjał to równie dobrze możesz skorzystać z czyiś usług programistycznych...

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Prośba o korektę w EA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

W pełni się zgadzam z moim przedmówcą. A może jego potencjał tkwi właśnie w takiej liczbie pozycji?

ODPOWIEDZ