Broker z Ninjatrader

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Koledzy,

Czy mogę poprosić Was, tych biegłych w aktualnej ofercie i rankingu brokerów - o wskazanie rzetelnej instytucji oferującej platformę Ninjatrader. Jestem wstępnie zdecydowany na FXCM UK. Może jest ktoś, kto jest bardziej godny uwagi? Czy ktoś z Was korzysta z FXCM?

Dziękuję.

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam,
Ral1n pisze:Czy mogę poprosić Was, tych biegłych w aktualnej ofercie i rankingu brokerów - o wskazanie rzetelnej instytucji oferującej platformę Ninjatrader. Jestem wstępnie zdecydowany na FXCM UK. Może jest ktoś, kto jest bardziej godny uwagi? Czy ktoś z Was korzysta z FXCM?
Jeśli chodzi o FX to producent platformy uruchomił własnego brokera https://www.ninjatraderbrokerage.com/ jednak LP jest tutaj FXCM, także nie będzie różnic między nimi. Kolejnym godnym zaufania brokerem jest InteractiveBrokers i to by było wszystko. Można jeszcze przyjrzeć się Forex.com (GAIN Capital).

Kiedyś MB Trading oferował dostęp do FX, jednak zrezygnowali z tego segmentu rynku i sprzedali wszystko do https://www.tradeking.com/

Pozdrawiam
Karol Marchewka

-- pn 08-02-2016, 19:22 --

Witam.

Przy okazji. Pod tym adresem: http://www.ninjatools.somee.com/default.aspx można zakupić dodatki do NT, dzięki którym podłączysz platformę do LMAX'a lub Dukascopy.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Ral1n
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 421
Rejestracja: 20 kwie 2009, 17:39

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: Ral1n »

Dzięki Karol za info.

Pzdr. :564:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MaRCHeW pisze: Witam.

Przy okazji. Pod tym adresem: http://www.ninjatools.somee.com/default.aspx można zakupić dodatki do NT, dzięki którym podłączysz platformę do LMAX'a lub Dukascopy.

Pozdrawiam
Karol Marchewka
O nieźle, o tym nie wiedziałem :). Nie są najtańsze... Miałeś może okazję z nich korzystać lub znasz kogoś kto ich używał i mówił jak się spisują?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam,
raposo pisze:O nieźle, o tym nie wiedziałem :). Nie są najtańsze... Miałeś może okazję z nich korzystać lub znasz kogoś kto ich używał i mówił jak się spisują?
Niestety, nie używałem i nie wiem jak to "chodzi". Swego czasu szukałem alternatywy dla MultiCharts .NET + LMAX Exchange, także dodałem ten tool do wartych uwagi ;) Mają wersję demo, także nic nie stoi na przeszkodzie by looknąć.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

olds

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: olds »

Karol Marchewka[/quote]
O nieźle, o tym nie wiedziałem :). Nie są najtańsze... Miałeś może okazję z nich korzystać lub znasz kogoś kto ich używał i mówił jak się spisują?[/quote]

Używam od 4 miesięcy. Połączenie Ninjatradera z Dukasem (nb firma softwarowa z Budapesztu) spisuje się bez zarzutu i jak dotąd nigdy nie zawiodło. Kwotowania i szybkość realizacji zleceń świetna . Dla mnie jedynym mankamentem jest brak zleceń OCO po stronie Dukasa więc są trzymane po mojej stronie w Ninji a tego nie lubię. Z tego jednego powodu pozostaję wciąż w Interactive Broker. Początkowo był to broker typowo pod kontrakty i rozliczenie transakcji walutowych było kłopotliwe (przez zlecenia wirtualne, które potem wisiały w platformie w nieskończoność). Po usunięciu tych problemów , mogę uznać go za brokera doskonałego (niskie prowizje, spread na głównych parach ok. 0,5 pipsa , poślizg <0,5 pipsa, zlecenia OCO po stronie brokera). Dla nas, klientów z Polski, jedynym mankamentem jest brak prowadzenia konta w PLN.

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

Ral1n pisze:Koledzy,

Czy mogę poprosić Was, tych biegłych w aktualnej ofercie i rankingu brokerów - o wskazanie rzetelnej instytucji oferującej platformę Ninjatrader. Jestem wstępnie zdecydowany na FXCM UK. Może jest ktoś, kto jest bardziej godny uwagi? Czy ktoś z Was korzysta z FXCM?

Dziękuję.
Korzystam z FXCM od lat, choć akurat nie z NinjaTradera tylko ich autorskiej platformy Trading Station.
Sprawdzony, stabilny broker notowany na NYSE - co daje możliwość bieżącego monitoringu jego sytuacji finansowej (przydało się rok temu :) ).

Pk-Info.pl
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2016, 16:34

Re: Broker z Ninjatrader

Nieprzeczytany post autor: Pk-Info.pl »

Ral1n pisze:Koledzy,

Czy mogę poprosić Was, tych biegłych w aktualnej ofercie i rankingu brokerów - o wskazanie rzetelnej instytucji oferującej platformę Ninjatrader. Jestem wstępnie zdecydowany na FXCM UK. Może jest ktoś, kto jest bardziej godny uwagi? Czy ktoś z Was korzysta z FXCM?

Dziękuję.
Witam,
Zajmujemy się programowaniem w Ninja Trader. Kodujęmy w języku Ninja Script.

Mieliśmy do czynienia z różnymi koncepcjami analizy technicznej, które z powodzeniem programowaliśmy na platformie Ninja Trader, m.in.:

- wszelkie systemy oparte o standardowe wskaźniki, tj. średnie kroczące, MACD, Stochastics, DonchianChannel, itd.,
- linie trendu,
- świece japońskie,
- zniesienia wewnętrzne ,zewnętrzne, APP, korekty ABCD, patterny,
- metody Alexandra Eldera – przede wszystkim dywergencje, ale również Auto Envelope czy Impulse System,
- metody Van Tharpa – przede wszystkim implementacja koncepcji R do zarządzania wielkością pozycji,
- moduły odpowiedzialne za automatyczne ustawianie zleceń oraz prowadzenie otwartych pozycji.

Jeżeli chodzi o programowanie i pomoc w Ninja Trader zapraszamy do kontaktu przez priv...

ODPOWIEDZ