DayTrading: Środa 16.12.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 gru 2015, 00:00

Wzrost
18
53%
Bez zmian
3
9%
Spadek
13
38%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

andrut pisze:
przemqus pisze:wszystko na edku zamarło
Nie ma źle, jest koncepcja.
Dokładnie, grunt to koncepcja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: siux »

andrut pisze:
siux pisze:Zielony potrafisz coś sklecić na tej parze? Oni zawsze w kulki lecą, ale 1,55 wydaje się poziomem "bezpiecznym" i wcale nie wirtualnym.
W tej chwili eur/nzd mamy +0,8% na rok, a już samo PKB Nowej Zelandii jest na poziomie 2,4, a PKB strefy euro to zaledwie 1,6
Właśnie przemalowali świeczkę tygodniową i za chwilę pęknie miesięczna :shock:
Dla tych co nie widzą SL - jest ;) tylko wysoko, bo walą w ... :)
A co za drabinka :shock:.
Rozumiem, że w tej chwili masz poziom zabezpieczenia minimum 10 000.
10k, ale czego? pipsów? :D

W tym tygodniu nie ma jakichś ważnych danych dla nzd (jest coś wymyślonego w czwartek/piątek o 1 w nocy :D ) ani dla eur (te dane to jakieś bzdety ;) ), co ważne, nie ma również ważnych danych dla aud (mają bezpośredni wpływ na nzd) Nie wiem dokąd spadnie w tym tygodniu nzd, ale teraz będzie zabawa góra/dół i na tym tak na prawdę można więcej przyciąć (kilka razy dziennie realne do zgarnięcia 30/120 pipsów na pozycję, pykając tylko S ;) )

No pany widzę Azja cofa eur/nzd, jak złapiecie szczyt z Azji to już będzie całkiem wypas. Ja tam coś sobie dołożę, "bezpieczne" TP na chwilę obecną w granicach 1,606 ;)


edit: krytyka mile widziana :) proszę się nie krępować
Ostatnio zmieniony 16 gru 2015, 23:46 przez siux, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

zaba ty jestes moim idolem i mentorem! jak ty znikniesz to polski forex zniknie!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

dobryfxplayer pisze:zaba ty jestes moim idolem i mentorem! jak ty znikniesz to polski forex zniknie!
narazie to Highend znika dopracowac strategie... :wink:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

xyz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 sie 2015, 21:23

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: xyz »

atlanticos pisze:mam dostep do rachunkow u 7 różnych brokerów i powiem Wam że jakoś mnie nie wycinaja co do pipsa albo to robia bardzo bardzo rzadko.... różnice w kwotowaniach sa 1-2 pipsy w zaleznosci od pary. Mysle ze wszystko zalezy od systemu gry...Jak ktos jak ja lapie ruchy po 50-100 pipsow to zawsze Sl mozna kilka pipsow dalej postawic bo te kilka pipsow nie ma wiekszego znaczenia... Poza tym zauwazylem na przestrzeni lat ze moje zwalanie winy na brokera malalo wraz ze wzrostem wiedzy ;) taka zaleznosc ;)
nowicjuszem jestem to fakt , caly czas sie ucze ....... w szczegolnosci nie tracic (ostatnio dobrze idzie od sierpnia podwoilem depo) jak gram malymi pozycjami jest ok ja wchodze duzymi trace (psychika albo pazerny broker :lol: )
nie zwalam winy na brokera widocznie takie sa reguły ale mnie to smieszy (chcialem miec gwarantowane sl i zabezpieczenie przed ujemnym stanem konta i to mam, jak widac z dobrodziejstwem inwentarza)

a chodzilo mi o to ze np nie jestem w stanie wrysowac twojej flagi czy kanalu na swoim wykresie bo wychodzi zupelnie cos innego.
to ze wycina to rzeczywiscie pewnie zbyt male sl jak mówisz (ide w ilosc strat a nie wielkosc :lol: )

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 16.12.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

xyz pisze:
nowicjuszem jestem to fakt , caly czas sie ucze ....... w szczegolnosci nie tracic (ostatnio dobrze idzie od sierpnia podwoilem depo) jak gram malymi pozycjami jest ok ja wchodze duzymi trace (psychika albo pazerny broker :lol: )
nie zwalam winy na brokera widocznie takie sa reguły ale mnie to smieszy (chcialem miec gwarantowane sl i zabezpieczenie przed ujemnym stanem konta i to mam, jak widac z dobrodziejstwem inwentarza)

a chodzilo mi o to ze np nie jestem w stanie wrysowac twojej flagi czy kanalu na swoim wykresie bo wychodzi zupelnie cos innego.
to ze wycina to rzeczywiscie pewnie zbyt male sl jak mówisz (ide w ilosc strat a nie wielkosc :lol: )
ja wychodze z zalozenia ze SL ma chronic depo w niespodziewanych sytuacjach a nie byc po to zeby dawac brokerowi darmowa kase dlatego rzadko stawiam go blisko...

co do rysowania flag to np na tradingview i na mt4 to dzien i noc... na mt4 wg mnie linie trendu, flagi, trojkaty maja inna precyzje... nie wiem dlaczego ale tak jest... o czytelnosci wykresow na mt4 nie wspomne bo to masakra jakas a ja musze miec wykres czytelny po analizie
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Zablokowany