IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
MonaLu
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MonaLu »

jackub pisze:
MonaLu pisze: bo jako market maker, szybko by sobie "broker" poradził z Twoim zyskiem i jego należnościami... ;D
Jestem wzruszony twoją oceną moich umiejętności traderskich... :wink:
Jestem wzruszona Twoja umiejętnością czytania ze zrozumieniem... ;)

PS Bo może źle rozumiem: "market maker" to znaczy, to może sobie "kształtować" rynek i robić za pośrednika? Np. jeśli ja chcę kupić za 100 a ktoś sprzedać za 90, to taki broker kupuje od ktosia i mi sprzedaje?
T-REX pisze:
[...]przejrzystość sprawy jest tylko na rękę pokrzywdzonym przez Irona. Żeby znowu nie dać się zrobić w konia. [...] powinniście podjąć jakieś oficjalne kroki i je tutaj opisać, bo na razie potykacie się o własne nogi IMHO.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

MonaLu pisze:
jackub pisze:
MonaLu pisze: bo jako market maker, szybko by sobie "broker" poradził z Twoim zyskiem i jego należnościami... ;D
Jestem wzruszony twoją oceną moich umiejętności traderskich... :wink:
Jestem wzruszona Twoja umiejętnością czytania ze zrozumieniem... ;)

PS Bo może źle rozumiem: "market maker" to znaczy, to może sobie "kształtować" rynek i robić za pośrednika? Np. jeśli ja chcę kupić za 100 a ktoś sprzedać za 90, to taki broker kupuje od ktosia i mi sprzedaje?
Ok masz mnie!

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ogi89 pisze:wypowiadałem się że fajnie by było żeby nieupadli bo to będzie złe dla branży a tu taka historia, swoją drogą 6,8 mln USD wyciągneli na czarnym czwartku

http://fxmag.pl/artykul/i/ironfx-historia-prawdziwa
Fajny artykuł tyle, ale mam wrażenie że autor nie bardzo rozumie o co loto z tymi bonusami a przykład gdzie mąż i żona mają przeciwstawne pozycje i zarabiają 150 tys EUR. najwyraźniej to pokazuje.
Do grania w ten sposób przecież nie potrzeba żadnego bonusu prawda ?
Granie "pod bonusy" nie polegało na zarabianiu na ruchach walut tylko na bonusie dawanym przez brokera.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Green: autor tylko przetłumaczył stąd: http://www.financemagnates.com/forex/an ... headlines/

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Stforex pisze:Green: autor tylko przetłumaczył stąd: http://www.financemagnates.com/forex/an ... headlines/
No to w takim razie to tamten autor nie kumał.

Swoją drogą czytając artykuł i widząc "Źródło informacji: Finance Magnates" byłem przekonany, że artykuł to opracowanie własne na podstawie danych finansowych jakie zamieścił F.M. a nie tłumaczenie. Zresztą na końcu mamy też podpis "autor artykułu".
Moim zdaniem to powinno być ciut inaczej opisane, wraz z linkiem do materiału źródłowego i informacją, że to tłumaczenie.
Green
Obrazek
Obrazek

ogi89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2011, 21:56

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ogi89 »

green7 pisze:
Stforex pisze:Green: autor tylko przetłumaczył stąd: http://www.financemagnates.com/forex/an ... headlines/
No to w takim razie to tamten autor nie kumał.

Swoją drogą czytając artykuł i widząc "Źródło informacji: Finance Magnates" byłem przekonany, że artykuł to opracowanie własne na podstawie danych finansowych jakie zamieścił F.M. a nie tłumaczenie. Zresztą na końcu mamy też podpis "autor artykułu".
Moim zdaniem to powinno być ciut inaczej opisane, wraz z linkiem do materiału źródłowego i informacją, że to tłumaczenie.
Rzeczywiście jak ktoś ogarnia dobrze angielski to z magnatsów więcej wyciągnie... a co do artykułu... rzuciłem tylko informacje bo google'uje i regularnie szukam infa na temat irona ;) to czy oni upadną czy nie to chyba jeden z ciekawszych tematów. To co ktoś wyżej napisał: niech ludzie wpłacają to wypłacą Ci którzy są w potrzasku :)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Chciałem się zalogować do swojego rachunku w Ironie. Nie logowałem się tam nieco ponad rok, ale rachunek nie powinien wygasnąć bo zostawiłem tam celowo 60 groszy. Niestety nie mogę się zalogować mimo, że platforma proponuje 8 serwerów.
Wszedłem na stronę panelu klienta. Zalogowałem się bez problemu. Na samej górze pod imieniem, nazwiskiem i mailem jest Status:niezweryfikowane.
Pomijam gramatykę, bo "nie" powinno być osobno.
Korzystałem z tego konta przez 2 lata i wcześniej było wszystko zweryfikowane.
Ktoś wie o co chodzi i jak mógłbym zalogować się do swojego konta na MT4 ? Potrzebna mi historia z roku 2014.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »


Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Kolejne kwiatki :
http://atozforex.com/news/breaking-asic ... re-change/

Swoją drogą ciekawe gdzie się podziali klakierzy i inne płatne pachołki irona, którzy jeszcze parę miesięcy temu zapewniali wszystkich na tym forum ,że wypłaty są realizowane normalnie , a sprawa "inwestigation" dotyczy tylko kilku osób nadużywających bonusu :twisted: :twisted: :twisted: Np. taki Fxleszcz od tak dawna nic ciekawego nie pisze ? A może to był shark ? Jakaś ryba w każdym razie, tyle że chyba stęchła :mrgreen:

tommy3314
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2015, 13:52

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: tommy3314 »

Witam,


Mam dwa pytania do poszkodowanych którym ja też jestem:

1. Czy ktoś z Państwa był na policji ? Tak po prostu pójść do przestępstw gospodarczych i zgłosić przestępstwo ?
Obsług klienta z ironfx twierdzi, że nie podlegają pod Polską policję ale czy ktoś zdecydował się na taki ruch ?


2. Z tego co rozumiem pieniądze są zdeponowane na polskim koncie bodajże wpłacaliśmy na Pekao SA, więc ta kasa jest nie do ruszenia, prosiłbym aby mnie poprawić jeżeli czegoś nie wiem i broker może obracać naszymi depozytami.
Po dniu w którym SNB zniosło peg upadło kilku brokerów i wtedy co się stało z pieniędzmi z depozytów klientów takiego broka ?

pozdrawiam.

ODPOWIEDZ