DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 lis 2015, 00:00

Wzrost
14
54%
Bez zmian
3
12%
Spadek
9
35%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Poziom tego forum zawsze był mizerny. Od 2013 jest tragicznie mizerny... To z racji losowości osób na nim siedzących oraz za sprawą powszechności i dostępności FX dla przypadkowych osób.

Nie zmienia to faktu, że zawsze musisz się zmierzyć z tym co robisz, myślisz a w szczególności piszesz. Ja za żadne skarby świata nie chce Ci wchodzić do portfela ale kilka Twoich ostatnich wniosków uwzględniając tylko i wyłącznie PA nie trzyma się kupy. Chyba, że grasz metodą chybił trafił, jak Ci się wydaje i piszesz dla samego pisania no to sorry.

Awatar użytkownika
Papa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2015, 07:54

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Papa »

MERLIN pisze:Uwaga na indeks dolara :wink:
linie poprowadzone między punktami A i C i X i D nie są liniami równoległymi, tak jakby ktoś na siłę D narysował, jeśli by poprowadzić linie równoległą to punt D wypadnie wyżej, czy USD się umocni, a to może przełożyć się na tendencje spadkowe E/U

skąd wiesz, że punkt D tam jest? Nie musisz odpowiadać, bo podejrzewam, że z czegoś to wynika, i nie jest to chybił trafił jak Kusus sugeruje, też nie gram na chybił trafił Kusus, mam ci wysłać zdjęcie monitorów i desku :)

Awatar użytkownika
belzebub
Gaduła
Gaduła
Posty: 272
Rejestracja: 20 sty 2013, 12:28

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: belzebub »

Papa pisze:
linie poprowadzone między punktami A i C i X i D nie są liniami równoległymi, tak jakby ktoś na siłę D narysował, jeśli by poprowadzić linie równoległą to punt D wypadnie wyżej, czy USD się umocni, a to może przełożyć się na tendencje spadkowe E/U

skąd wiesz, że punkt D tam jest? Nie musisz odpowiadać, bo podejrzewam, że z czegoś to wynika, i nie jest to chybił trafił jak Kusus sugeruje, też nie gram na chybił trafił Kusus, mam ci wysłać zdjęcie monitorów i desku :)

:d :d :d :d :d :d brak słów - ogranij się
"Poddający się - nigdy nie wygrywa, a wygrywający - nigdy się nie poddaje"

Awatar użytkownika
Papa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2015, 07:54

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Papa »

belzebub pisze:
Papa pisze:
linie poprowadzone między punktami A i C i X i D nie są liniami równoległymi, tak jakby ktoś na siłę D narysował, jeśli by poprowadzić linie równoległą to punt D wypadnie wyżej, czy USD się umocni, a to może przełożyć się na tendencje spadkowe E/U

skąd wiesz, że punkt D tam jest? Nie musisz odpowiadać, bo podejrzewam, że z czegoś to wynika, i nie jest to chybił trafił jak Kusus sugeruje, też nie gram na chybił trafił Kusus, mam ci wysłać zdjęcie monitorów i desku :)

:d :d :d :d :d :d brak słów - ogranij się
mało tego , że brak podstaw to jeszcze chamstwo, jutro poniżej 1.07 o S będziesz pisał :mrgreen:

PS. skąd wy żeście tego typa wzięli, są gorsi?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Jak to na forum. Jedni gadaja drudzy handluja.

Awatar użytkownika
spiter
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 29 paź 2015, 20:39

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: spiter »

Papa pisze:
belzebub pisze:
Papa pisze:
linie poprowadzone między punktami A i C i X i D nie są liniami równoległymi, tak jakby ktoś na siłę D narysował, jeśli by poprowadzić linie równoległą to punt D wypadnie wyżej, czy USD się umocni, a to może przełożyć się na tendencje spadkowe E/U

skąd wiesz, że punkt D tam jest? Nie musisz odpowiadać, bo podejrzewam, że z czegoś to wynika, i nie jest to chybił trafił jak Kusus sugeruje, też nie gram na chybił trafił Kusus, mam ci wysłać zdjęcie monitorów i desku :)

:d :d :d :d :d :d brak słów - ogranij się
mało tego , że brak podstaw to jeszcze chamstwo, jutro poniżej 1.07 o S będziesz pisał :mrgreen:

PS. skąd wy żeście tego typa wzięli, są gorsi?
Zapewne ja, ale rzadko się udzielam.
No i znam inną definicję chamstwa. Według mojej to twoja wypowiedź była bliższa tego epitetu

Awatar użytkownika
Papa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lis 2015, 07:54

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Papa »

Spiter to nie sielanka i P. Merlin na pewno się nie obraził, a co mam go oszukiwać, że schrzanił ten wykres, jutro rynek to zweryfikuje, bo to taka branża gdzie nie zabiorą ci wiedzy i zestawu komputerowego, ale godności pozbawią cię w 3 minuty, podobają mi się schematy Atlanticosa, to co pokazuje jest jakbym to określił "ładnie obraną formą do prezentacji publicznej"

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Papa pisze:
MERLIN pisze:Uwaga na indeks dolara :wink:
linie poprowadzone między punktami A i C i X i D nie są liniami równoległymi, tak jakby ktoś na siłę D narysował, jeśli by poprowadzić linie równoległą to punt D wypadnie wyżej, czy USD się umocni, a to może przełożyć się na tendencje spadkowe E/U

skąd wiesz, że punkt D tam jest? Nie musisz odpowiadać, bo podejrzewam, że z czegoś to wynika, i nie jest to chybił trafił jak Kusus sugeruje, też nie gram na chybił trafił Kusus, mam ci wysłać zdjęcie monitorów i desku :)
Kolejny ....
Chlopie - ksiazka do reki i poczytaj co to jest index dolara, euro i takie tam.
Przeczytaj takze co to jest srednia - na wikipedii jest napisane.

I najwazniejsza sprawa - to nie indexy wplywaja na waluty tylko na odwrot. Nie mozesz napisac ze EU gdzies tam poleci bo index dolca spadnie/wzrosnie bo to index dolca jest tworzony przez waluty i wykonuje na ich podstawie ruch. A zeby bylo smieszniej to Ci powiem ze na index dolara i to jak wyglada najbardziej wplywa... Euro. To od ceny euro w najwiekszej mierze zalezy ksztalt indexu dolara.

Pewnie Cie zainspirowalem - to teraz ksiazki, wikipedia i czytaj o podstawach ekonomii i dopiero potem wroc na FX.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2015, 19:35 przez Kusus, łącznie zmieniany 1 raz.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

W koncu moge sie przywitac. Witam wszystkich i zycze zielonych pipsow.

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Czwartek 12.11.2015

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

ten Papa smerf to jakis dziwny troll. swiezak przylazl na forum i sie wymadrza i wszystkich opluwa. jaki to on jest najlepszy...

jakie to przykre. beznadziejne. jakie to polskie... :)
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Zablokowany