UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
PokrzywdzeniNaForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:34

Re: UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Nieprzeczytany post autor: PokrzywdzeniNaForex »

tym 99% broków to lekka przesada. Tych firm które ogłosiły umorzenie debetów można na palcach policzyć.
Mapiez, tu z jednym na pewno zgodzic się nie mozna - jeśli chodzi o polskich brokerów to wszyscy umorzyli debety oprócz dwóch czarnych owiec: Dom Maklerski TMS Brokers i Dom Maklerski mBanku S.A.

Wszyscy inni polscy brokerzy (domy maklerskie z siedzibą zarejestrowaną w PL) jak jeden mąż umorzyli każdą złotówkę debetu tym którzy do tej pory odmowili zapłaty.

Jeśli masz inne informacje w tym zakresie to bardzo proszę podziel się.

Oczywisce taki Alior i Bossa na początku też żądały zapłaty debetu i cześć mniej obeznanych klientow grzecznie zaplacilia, ale ci co sie postawili i postraszyli ich troche prawnikami mają wszystko umorzone co do zera :D

Mpapiez

Re: UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

PokrzywdzeniNaForex pisze:
tym 99% broków to lekka przesada. Tych firm które ogłosiły umorzenie debetów można na palcach policzyć.
Mapiez, tu z jednym na pewno zgodzic się nie mozna - jeśli chodzi o polskich brokerów to wszyscy umorzyli debety oprócz dwóch czarnych owiec: Dom Maklerski TMS Brokers i Dom Maklerski mBanku S.A.
Ja miałem na myśli brokerów nie tylko z Polski :). Jeżeli jest tak jak mówisz, to fajna informacja.
Swoją drogą to by tłumaczyło dlaczego akurat tych dwóch broków ogłosiło tak atrakcyjne konkursy teraz :)...

Pewnie się wystraszyli że poszedł ferment i ludzie się boją u nich konta zakładać :mrgreen: .

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Oczywistym jest, że wielu graczy zbyt mocno się zlewarowało na parach frankowych, stąd te ujemne debety na dziesiątki i setki tysięcy zł.
Rzecz jednak nie w tym. Wielu miało SL, które powinny nawet ze sporym poślizgiem się zrealizować.
Po drugie WSZYSCY brokerzy mają precyzyjnie ustalony poziom MC. I ten poziom powinien zadziałać jako ostateczny SL. Gdyby brokerzy wykonali solidnie swoją część pracy to na MC zostałyby zamknięte pary frankowe i nawet jeśli, nie udałoby się zamknąć na ustalonych poziomach to do licha nie z takimi ogromnymi ujemnymi debetami.
Największy amerykański broker pozamykał swoim klientom na SL pozycje o wartości kilku miliardów USD , więc jakaś płynność była. Dlatego nie chce mi się słuchać cipowatych pseudo ecn jak mForex ,który zawiesił notowania na pół godziny, że rynek zamarł.
W przypadku saxo , to już kompletnie nie ma o czym dyskutować bo to największy MM, więc mógł bez żadnego problemu pozamykać na poziomach MC z dokładnością co jednego procenta.
I tyle w tym temacie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Witam

Dawno mnie tu nie było ale chciałem zapytać jak wygląda sprawa z SAXO, gdzie jedna z kancelari prawniczych zbierała ludzi poszkodowanych przez SAXO wygrali czy przegrali?
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

HAS
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2015, 21:08

Re: UWAGA - gorąca prośba TMS BROKERS i SAXO BANK

Nieprzeczytany post autor: HAS »

forexpolska pisze:Witam

Dawno mnie tu nie było ale chciałem zapytać jak wygląda sprawa z SAXO, gdzie jedna z kancelari prawniczych zbierała ludzi poszkodowanych przez SAXO wygrali czy przegrali?
A coś się stało? Jestem ich klientem, ale na akcje.

ODPOWIEDZ