XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
27
20%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 135

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Toszek pisze:Po zalogowaniu się do pokoju Inwestora w sobotę 27.06.2015 okazało się że nie mam żadnych kont i środków. Brak informacji o jakiejś przerwie technicznej. Na xStation w ogóle nie mogę się zalogować.
Miał ktoś podobne problemy ? Czy może to norma w weekendy ?
Mam tak samo jak Ty. Wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją. Mam nadzieję, że w razie czego zdążę wypłacić swoje środki ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
fuxio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:47

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: fuxio »

Dziś - 10.07.2015 - miałem zacinkę notowań w XTB od około 12:55 do 13:15, miał ktoś podobnie?
Sprawdzałem na różnych kompach, notowania nie szły nic nie dało się zamykać ani otwierać.

mrczny

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: mrczny »

xtb :lol: konto basic ze stałym spreadem 1.6 pipsa. Dzisiaj miałem 5 pipsów - tłumaczenie to "bo zmniejszyła się płynność przez dragiego". Stały spread, który okazuje się być zmiennym jak im tak bardziej pasuje..

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

czy Polak może założyć subkonto w walucie TRY ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

PipsKong pisze:czy Polak może założyć subkonto w walucie TRY ??
Polak nie może ale też nie może założyć konta Turek :D Konta w tej walucie XTB nie oferuje.

Awatar użytkownika
Matinow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2010, 16:19

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Matinow »

PipsKong pisze:czy Polak może założyć subkonto w walucie TRY ??

Z tego co się orientuje XTB ma strone po Turecku, ale to jest spółka córka. Wieć pewnie przez tą spółke musiałbyś zakładać.
http://www.xtb.com.tr/

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

Czy w XTB jest brana opcja pod uwagę o wprowadzenie tzw. "ochrony przed saldem ujemnym" ? chyba broker XM już to ma.
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: raposo »

lukpiasek pisze:Czy w XTB jest brana opcja pod uwagę o wprowadzenie tzw. "ochrony przed saldem ujemnym" ? chyba broker XM już to ma.
XM miał od dawna, podobnie jak FxPro od 2006 roku...
XTB nie wypowiada się za bardzo na forum więc jeśli chcesz poznać odpowiedź najlepiej skontaktować się bezpośrednio ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

ok dzięki bardzo :)
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

lukpiasek pisze:Czy w XTB jest brana opcja pod uwagę o wprowadzenie tzw. "ochrony przed saldem ujemnym" ? chyba broker XM już to ma.
Z duuuuuużym prawdopodobieństwem odpowiem "Nie sądzę". Czemu mieliby rezygnować z należnych im pieniędzy? W ten sposób możnaby się hedgować przed takimi weekendowymi zdarzeniami jak czerwcowe referendum w Grecji i czerpać zyski bez ryzyka. Takie cudawianki to może Wam proponować cypryjski cyrk a nie poważny broker/dm.

ODPOWIEDZ