Przepowiednia Kerimba

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Przepowiednia Kerimba

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Myślę, że Chrisdot chodziło o Tradera, który nie miał oporów w dzieleniu się wiedzą jaką zdobył, i to w jaki sposób to robił.
No nie za bardzo się chciał dzielić. Kilkakrotnie sam odchodził i żądał usuwania wszystkich jego postów.
Praktycznie nie znajdziesz jego dzienników bo je sam usunął. I to było zanim zostałem modem i "zacząłem go prześladować"
Megaloman bez żadnego szczególnego talentu w FX. Sam przyznał jak wychodzi na FX. Nie będę cytował z pamięci a postów też nie znajdę.
Jego celem było lansowanie się na guru i szukanie sobie wyznawców żeby ich potem prowadzić przez teorie spiskowe.
Przeniósł się potem na forum które potem przejął comparic. Też tam raczej nie znajdziesz jego dzienników.
Przez pewien czas też sobie próbował stworzyć sektę i dostał tam uprawnienia administratorskie.
Po to żeby założyć dział do którego dostęp mieli tylko wybrani przez niego ludzie w którym miał prowadzić journal w którym dojdzie do miliona czy jakoś tak.
To forum miało dużo lepszych traderów i będzie ich miało w przyszłości.
Ja go tam nawet lubiłem i nawet nie banowałem za multikonta. Ale wypisywać bzdur też mu nie dawałem.
Najbardziej mnie rozbawił gdy usunąłem wątek o smoleńsku, podejrzewał że to ABW nas do tego zmusiło :mrgreen:
Ja tam z nim miałem wesoło i nawet go miło wspominam. Dla forum lepiej żeby takich megalomanów i mitomanów było jak najmniej.
Zresztą po opisie tego obrazka można wyciągnąć wnioski że był delikatnie mówiąc "kontrowersyjny"
:509:

Obrazek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Przepowiednia Kerimba

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Daro,
Kerimb ma taki styl, że czasem trzeba otworzyć "szerzej oczy". W zamkniętych tematach też nie widzę nic złego. Z tego co wiem nie "wybierał" sobie sekty, tylko chciał mieć świadomość kto go czyta i kto korzysta. Wyglądało w porządku.

Traderzy odchodzą, hejterzy się mnożą.

A co do obrazka. Analitycy mogli by się od niego uczyć.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Przepowiednia Kerimba

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Teorie teoriami... za 100 lat wyjdzie ile w nich było prawdy. Niedawno gdzieś widziałem podsumowanie zeszłego stulecia i spisków które były prawdziwe. Naiwnym myśleniem by było sądzenie, że w dzisiejszych czasach jesteśmy od nich wolni.
Fakty są takie, że w USA już się czipuje dzieciaki, i są samoloty które pozostawiają nawet na Polskim niebie niewyjaśnione (fizycznie/chemicznie) za sobą smugi.
Co do specyfiki obrazka/ analizy. Najważniejsze co powinno się z niego wyciągnąć, to że nic nie działo się przypadkowo. Nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi sytuacjami typu, czemu jak cena weszła w strefe SD- wypuszczono takie dane, które odwróciły trend. Cena dotarła co do sekundy w czasie i nierzadko co do pipsa. Widziałem to setki razy stąd i wiem, że Kerimb też to widział, dla tego żaden z nas nie wierzył w losowość, czy przypadkowość wydarzeń na świecie a tym bardziej na rynku.
W mojej ocenie forum dużo straciło, po jego odejściu. To był trader większego kalibru :)

ODPOWIEDZ