Pie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Supply / Demand

Korzystam
138
64%
Nie korzystam
79
36%
 
Liczba głosów: 217

Awatar użytkownika
Fesiek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 579
Rejestracja: 07 lis 2009, 15:32

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: Fesiek »

Obrazek

Dodatkowo wyższy TF.
ech...

Awatar użytkownika
Peter_FX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 kwie 2012, 09:42

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: Peter_FX »

Po dłuższej przerwie wróciłem do gry więc dołączę do tematu :D

co do usd/cad to moje wejście było z h4 dlatego tak nisko i z bardzo szerokim sl, ten poziom co zaznaczyłeś jako kiepski dla mnie w ogóle nie kwalifikuje się jako poziom, ostatnia świeca w bazie wycina całą strefę, od biedy ten wyżej ale już ma pullback i oba drop base drop

euro to moje pierwsze wejście na nowym koncie real, trochę na siłę, gram tylko na bonusie od broka na jakiś micro/micro, nie do końca przemyślane, na niższych tf widać że słabe
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Planuj Trejd, Trejduj Plan

pozytyw
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:51

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: pozytyw »

Ależ dziś pechowo. Bez komentarza :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Spiesz się powoli.

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

fajne pozycje, śmiało wrzucajcie - u mnie nudy od h1+
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

pozytyw
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:51

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: pozytyw »

admkowal pisze:fajne pozycje, śmiało wrzucajcie - u mnie nudy od h1+
Tak też czynimy:)

No na wyższych interwałach niestety od poziomu do poziomu trochę wody (pipsów) musi upłynąć. Co do klarowniejszych trzeba nie lada cierpliwości.

Ja zaliczyłem SLa na -5 i to na dziś raczej koniec. Może jutro coś wejdzie. Uparłem się na ciasne SLe + wysokie RR a co z tego będzie zobaczymy bo oczywiście na historii pięknie to wygląda a rzeczywistość...

Adam, tak z innej beczki co myślisz o obniżeniu dźwigni 1:100? Pytam z ciekawości bo ubarwiasz swój trading piramidami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Spiesz się powoli.

Awatar użytkownika
admkowal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: 29 paź 2009, 14:57

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: admkowal »

pozytyw pisze:
admkowal pisze:fajne pozycje, śmiało wrzucajcie - u mnie nudy od h1+
Tak też czynimy:)

No na wyższych interwałach niestety od poziomu do poziomu trochę wody (pipsów) musi upłynąć. Co do klarowniejszych trzeba nie lada cierpliwości.

Ja zaliczyłem SLa na -5 i to na dziś raczej koniec. Może jutro coś wejdzie. Uparłem się na ciasne SLe + wysokie RR a co z tego będzie zobaczymy bo oczywiście na historii pięknie to wygląda a rzeczywistość...

Adam, tak z innej beczki co myślisz o obniżeniu dźwigni 1:100? Pytam z ciekawości bo ubarwiasz swój trading piramidami.
uważam, że to pomoże nowym wolniej zerować depo:) ja nie wykorzystywałem nigdy 100% depo a jeśli chodzi o piramidy - to zazwyczaj wiem ile transakcji otworzę około więc to nie jest tak że dokładam w nieskończoność aż zabraknie wymaganego depo.

przy okazji: nowy art o wyznaczaniu sd: http://smartforex.pl/forex/poziomy-sd-wyznaczanie-1/
its not what you trade its how you trade it
trading is waiting
--
więcej info na temat tradingu - strona www w profilu

AK

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Jak zwykle mód, malina :)


====edit====

Tak patrze na jutrzejszy bardzo ważny dzień i szukam baz na edku gdzie będą szukali płynności.
Że rodeo będzie to wiadome ale martwiące jest to jak bardzo rynek jest naszykowany na strzał UP....
Nawet baz przeciwnych za bardzo nie ma do mielenia.
Skoro wszyscy chcą UP, to czy finansjera na to pozwoli od tak o? Nie wierze :)
1.1176 ładne miejsce do złapania płynności pod L, aleeeee
1.1129 jest bardzo głębokim poziomem, który mało kto dotrzyma w Lce, a trzeba głęboko by zajrzeć bo nadadzą kierunek na co najmniej 3 miesiące....

na 20:30 po danych konferencja... albo tu dopompują, albo odwrócą cały ruch wyrobiony na danych o 20.
Jakieś scenariusze obstawiacie?
Jak mawiał Kerimb środa dniem odwrotu, a tydzień mamy wzrostowy....
Czy komuś oprócz mi w takich momentach włącza się czerwona lampka i ostrzega, że to zbyt łatwe pieniądze się szykują, których nigdy nie idzie zobaczyć, bo wyrolują, odwrotnie niż każdy się spodziewa? :D

Bardzo ciekawy dzień się zapowiada :)

tie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2014, 15:14

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: tie1 »

Damfry pisze:Tak patrze na jutrzejszy bardzo ważny dzień i szukam baz na edku gdzie będą szukali płynności.
Chwilę po danych będziesz znał aktualne fakty wcześniej robisz konkurencję wróżowi Maciejowi.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

tie1 pisze:
Damfry pisze:Tak patrze na jutrzejszy bardzo ważny dzień i szukam baz na edku gdzie będą szukali płynności.
Chwilę po danych będziesz znał aktualne fakty wcześniej robisz konkurencję wróżowi Maciejowi.
Odkrywcze, na prawdę odkrywcze..... Czy na prawdę zawsze trzeba być tak poważnym, czy już wprowadzili wszech powszechny zakaz prowadzenia dyskusji, a Ty jesteś pierwszym dyżurnym kraju pilnującym ład i porządek?
Czasem chciało by się podyskutować o forexie z ludźmi parającymi się tym zawodem. Czy to zabronione?

tie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2014, 15:14

Re: Pie

Nieprzeczytany post autor: tie1 »

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Potem swoje myśli.
A teraz już na spokojnie poszukaj aktualnej bazy.
Udanego tygodnie życzę.

ODPOWIEDZ