Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Tych traderów co to rozumy wszystkie pojedli musi być stać. Bo skoro wszystko wiedzą to kasę trzepią taką, że na Wall Street taksówką ze Szczecina mogą przyjechać.

A co do Krachu to jestem ciekawy.

Zapisałem sobie w kalendarzu ;) I jakieś shorty otworzę wcześniej. Jak nie będzie krachu nie stracę dużo, jak będzie to co na Wall Street 2016 będę miał (bo FxCuffs jako organizator będę miał za darmo... ;) )
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

profession pisze:Generalnie jest teoria która mówi
, ze krach zdarza się co 7 lat. Biorąc pod uwagę, że ostatni rozpoczął się we Wrześniu 2008 dokładnie 15tego można wnioskować, że to ta data plus 7 lat. Jednak to tylko moje domniemanie.
Ta teoria? Jeszcze 6 tygodni
Kto pamięta? :mrgreen:

Obrazek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

daromanchester pisze:
profession pisze:Generalnie jest teoria która mówi
, ze krach zdarza się co 7 lat. Biorąc pod uwagę, że ostatni rozpoczął się we Wrześniu 2008 dokładnie 15tego można wnioskować, że to ta data plus 7 lat. Jednak to tylko moje domniemanie.
Ta teoria? Jeszcze 6 tygodni
Kto pamięta? :mrgreen:

pamiętam :)

Chrisdot
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:41

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: Chrisdot »

Czy kerimb gdzieś jeszcze się udziela? Brakuje mi go bardzo.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: profession »

daromanchester pisze:
profession pisze:Generalnie jest teoria która mówi
, ze krach zdarza się co 7 lat. Biorąc pod uwagę, że ostatni rozpoczął się we Wrześniu 2008 dokładnie 15tego można wnioskować, że to ta data plus 7 lat. Jednak to tylko moje domniemanie.
Ta teoria? Jeszcze 6 tygodni
Kto pamięta? :mrgreen:

Obrazek
Świetna analiza, ciekawa pod kątem metod. Masz tego więcej :wink:
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

profession pisze:Czy ktoś się orientuje na jakiej podstawie Max wyznaczył datę spadku krachu na NASDAQ na 14.09? Ktoś nawet na czacie to napisał wczoraj... może orientujecie się na podstawie jakiej analizy? Skąd ta data? :D
profession pisze:Zainteresowało mnie to ponieważ gdy ktoś go zapytal dlaczego ta data powiedział ze dużo tłumaczenia ale kieruje się jakimś kalendarzem.
Też nie wiem skąd Max wytrzasnął tą datę ale kiedyś zauważyłem ciekawą rzecz...
Weź kalendarz i zobacz kiedy były fazy księżyca od pocz roku ( pełnia, nów, pierwsza kwarta, ostatnia kwarta), poszukaj też kiedy były święta żydowskie. Teraz odpal wykres złota D1 i nanieś te daty na wykres pionowymi liniami. Przypadek? Spisek żydów? Tajne znaki? :mrgreen: W znacznej ilości przypadków jest wtedy potężna zmienność na złocie..

-- Dodano: czw 21-05-2015, 8:57 --

na szybko:
czerwone linie- św w Izraelu
niebieskie linie- fazy księżyca
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Historia Idzika ze strony http://www.polishexpress.co.uk/darmowe- ... -brytanii/:
Max został maklerem walutowym po ukończeniu kursu z Knowledge to Action. Oto jego historia:

“Witam, nazywam się Max Idzik. Jestem z Polski.

Moja najlepsza transakcja została zrobiona jeszcze przed ukończeniem kursu dla maklerów i przyniosła mi £9,500.

W ciągu 3 pierwszych dni po zakończeniu kursu zarobiłem £13,500. Moje konto podwoiło się w ciągu 4 miesięcy od zakończenia kursu.

Rekomendowałbym kurs z Knowledge to Action ze względu na profesjonalne prowadzenie a przede wszystkim – strategie, które działają."

Max Idzik, Absolwent Knowledge to Action.
:D

Chciałbym również nadmienić, że "produkt inwestycyjny" powstały przy współpracy z Athena Investments został wycofany z oferty.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: profession »

Pablo90 pisze: Chciałbym również nadmienić, że "produkt inwestycyjny" powstały przy współpracy z Athena Investments został wycofany z oferty.
Oglądałeś wykład? Maks na wykładzie odnosił się do tego. Twierdzi, że Athena go oszukała i zbankrutowała. A sam produkt będzie znów dostępny tym razem w formule TFI.

Jak pewnie wiesz TFI mają masę ograniczeń i formalności dlatego nie sądzę by pchał się z kiepskim produktem do TFI. Jeśli chciałby oszukiwać to to najgorsze rozwiązanie. Wybrałby raczej coś ala ambergold i pozostał poza regulacjami. A nie sam z własnej woli wchodziłby w regulacje. Ale czas pokaże 8)
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

profession pisze:Świetna analiza, ciekawa pod kątem metod. Masz tego więcej
Nie, usunął swój dziennik. Ale tam więcej było o NWO, czipowaniu czy szczepionkach niż wykresów.
Chrisdot pisze:Czy kerimb gdzieś jeszcze się udziela? Brakuje mi go bardzo.
Nie wywołuj wilka z lasu :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 185
Rejestracja: 11 sty 2012, 09:03

Re: Max Idzik - kolejny guru foreksu?

Nieprzeczytany post autor: trader »

Twierdzi, że Athena go oszukała i zbankrutowała. A sam produkt będzie znów dostępny tym razem w formule TFI.
Taaa, nie ma to jak obarczać odpowiedzialnością innych a nie siebie. Athena ma się dobrze. Max, jak na dobrego sprzedawcę przystało, stara się działać dalej pomimo bardzo słabych wyników.

Zapewne nie będzie to samo TFI tylko FIZ pod istniejącym TFI. Jednak w przypadku kiedy wpłaty są powyżej 40k Euro nie podlega się pod nadzór tak jak pozostałe TFI. Zasadnicza różnica.
Just do it !

ODPOWIEDZ