DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 01 maja 2015, 00:00

Wzrost
12
41%
Bez zmian
4
14%
Spadek
13
45%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

wariatgdynia pisze:Ja tego nie trzymam tylko wysypuje Jedyna spólka która długo u mnie siedzi jest KGHM mam od 44 zł i w sumie z dywident juz wiecej wziołem niz za nia zapłaciłem

trzeba byc bardzo uwaznym co i kiedy sie kupuje szczegolnie na NC by sie nie dac oskubac przez kretaczy ktorzy chca szybko jedynie zarobic na drobnicy z tamtejszym bakiem KNF audytora i insider tradingiem i wymyslaniem bajek by tylko podbiciu kurs i pod to wyspać akcje :) sa tez dobre spolki ktore realna kase systematycznie zarabiaja i cos robia :) a nie jedynie dobre wrazenie i drukuja tanie akcje ktore wysprzedaja na rynku :) i takich jest na NC wiekszosc ;)

jak cos dawaj na PRV jak bys nie byl czegos pewny i przekonany by se nie dac oskubac ;)

Awatar użytkownika
bulbulezar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 09 lut 2013, 08:41

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: bulbulezar »

:D
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, 12:45 przez bulbulezar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
leemo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 31 paź 2012, 09:01

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: leemo »

Panowie a gdzie jest BEMOWO coś wiecie na ten temat :?:

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

bulbulezar pisze:chlopie ja ci moge opowiadac cuda ja ksie walki kreci na NC :) ne takidebiut byl pchany bez obrotow przez spoldzielnie a poznie sypane akcjemi na grose le kupiles 1 tys akcj sie ci udalo siedze na GPW lata i musze dodac ze wiem co nie co wecej ;) moge ci setki histori pokazac i przytaczyc wraz z tlumaczeniem ja ksie robi przekret by szybko i latwo zarobic na NC :) gdzie nie ma AUDYTORA w raportowaniu i KNF nie obejmuje :) i na jakich ludzi uwazac ale nie mam czasu


o ja pieprze czego ty nie wiesz... no ale nie masz czasu :D

nie mam czasu bo pisze ogolnie zeby opisac pare tematow dokladnie to trzeba spędzić sporo czasu i na pewno nie na ogólnym forum zdziwił bys sie ile wiem hahah wraz z podanie kto na jakich spółkach kreci kursami :) nie mówiąc o insajdach ty możesz szydzić ile chcesz a gdybym opisał jedna czy dwie historie to by ci szybko mina zrzedła :) ale tu nie forum GPW NC tylko FX :) wiec temat zakończony

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

uciekinier pisze: niecałe 30 € płacę bezpośrednio z Deutsche Börse , tam masz dwie możliwości dostępu ale pierwszy jest ubogi w dane
tu masz link http://www.boerse-frankfurt.de/en/servi ... d+services
możesz też mieć za darmo ale 15 min opóźnienia jest i bez wglądu do ksiązki zleceń
dzięki, mnie w sumie sam index interesował, więc poniżej 3 euro chyba ;) git
poczytam pozniej czy jest jakas apka i da sie to podpiac pod ninje czy amibrokera

choc futy wyprzedzają wiec moze nie ma sensu analizowac live indeksu - tak teraz mielismy, futy juz dawno temu daly mi S a indeks nie... wiec uspili mnie troche, ze to zmylka dla tych co nie widza daxa live
a jednak ogon pociagnal psa na dół

Awatar użytkownika
digitalninja
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2015, 01:54

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: digitalninja »

nie udało się :( dziś system automatycznie zamknął moje stratne pozycje
(zabrakło depozytu żeby przetrzymać tą górkę po 10:00). czyli wracam na demo.

życzę wszystkim dużo słońca w długi weekend.
peace!

Kolavor
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 18 gru 2010, 15:11

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Kolavor »

Nowy123 pisze:
bulbulezar pisze:chlopie ja ci moge opowiadac cuda ja ksie walki kreci na NC :) ne takidebiut byl pchany bez obrotow przez spoldzielnie a poznie sypane akcjemi na grose le kupiles 1 tys akcj sie ci udalo siedze na GPW lata i musze dodac ze wiem co nie co wecej ;) moge ci setki histori pokazac i przytaczyc wraz z tlumaczeniem ja ksie robi przekret by szybko i latwo zarobic na NC :) gdzie nie ma AUDYTORA w raportowaniu i KNF nie obejmuje :) i na jakich ludzi uwazac ale nie mam czasu


o ja pieprze czego ty nie wiesz... no ale nie masz czasu :D

nie mam czasu bo pisze ogolnie zeby opisac pare tematow dokladnie to trzeba spędzić sporo czasu i na pewno nie na ogólnym forum zdziwił bys sie ile wiem hahah wraz z podanie kto na jakich spółkach kreci kursami :) nie mówiąc o insajdach ty możesz szydzić ile chcesz a gdybym opisał jedna czy dwie historie to by ci szybko mina zrzedła :) ale tu nie forum GPW NC tylko FX :) wiec temat zakończony
Dobry temat na książkę :)

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

Był sygnał na S na M30 EU
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

moja wizja na EDka co do korekty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Czwartek 30.04.2015

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

Nowy123 pisze:moja wizja na EDka co do korekty
wg twojego rysunku lecimy jeszcze wyżej ?
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

Zablokowany