Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: green7 »

fx-investment pisze:Dziś znalazłem to:\
http://allegro.pl/show_item.php?item=5148794821

czy może byś robot EA który nie używa wskaźników ?
dziwne
Wskaźniki nie są konieczne. To co gość pokazuje na aukcji jest jednak mało wiarygodne - 40 kilka transakcji to stanowczo za mało by ocenić czy strategia działa czy nie. Nie wiadomo też jakie miała DD na otwartych pozycjach, dodatkowo na wykresie widać, że zwiększane są wielkości lotów - też nie wiadomo na jakiej zasadzie.
Ogólnie to wynik z testera a nie realnej gry - taki wykresik łatwo można sobie zrobić używając optymalizatora mt4, co jednak będzie miało się nijak do gry w realu.
Green
Obrazek
Obrazek

grafikk
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 15 cze 2012, 10:59

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: grafikk »

fx-investment pisze:Dziś znalazłem to:\
http://allegro.pl/show_item.php?item=5148794821

czy może byś robot EA który nie używa wskaźników ?
dziwne
za 999pln to ci na jutro wymodeluje na dwoch miesiacach takiego automata ze zrobi 999%, ludzie troche trzezwosci :lol:

Awatar użytkownika
fx-investment
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 04 cze 2014, 20:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-investment »

grafikk pisze: http://allegro.pl/show_item.php?item=5148794821
za 999pln to ci na jutro wymodeluje na dwoch miesiacach takiego automata ze zrobi 999%, ludzie troche trzezwosci :lol:
koleś pozmieniał aukcję i teraz ma wyniki z 8 miesięcy ale mu modelowanie spadło :D tylko 64% hehe
i licencja na rok on chyba wierzy w ten system
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

fx-investment pisze:
grafikk pisze: http://allegro.pl/show_item.php?item=5148794821
za 999pln to ci na jutro wymodeluje na dwoch miesiacach takiego automata ze zrobi 999%, ludzie troche trzezwosci :lol:
koleś pozmieniał aukcję i teraz ma wyniki z 8 miesięcy ale mu modelowanie spadło :D tylko 64% hehe
i licencja na rok on chyba wierzy w ten system
Raczej w to wierzy, że ktoś inny uwierzy. ;)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: green7 »

To jest dobre z tej aukcji:
Wynik w niecałe 8 miesięcy - prawie 600%! (w połowie testu było nawet 900!!)
Innymi słowy robot dopuścił do DD w wysokości 1/3 stanu konta :)
A nawet więcej - bo jak popatrzyć na wykres to była tam obsuwa jakieś 60%.
Oczywiście nie ma się tym co sugerować, bo testy zwłaszcza z taką jakością modelowania to można sobie w buty wsadzić.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
fx-investment
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 04 cze 2014, 20:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-investment »

green7 pisze:To jest dobre z tej aukcji:
Wynik w niecałe 8 miesięcy - prawie 600%! (w połowie testu było nawet 900!!)
Innymi słowy robot dopuścił do DD w wysokości 1/3 stanu konta :)
A nawet więcej - bo jak popatrzyć na wykres to była tam obsuwa jakieś 60%.
Oczywiście nie ma się tym co sugerować, bo testy zwłaszcza z taką jakością modelowania to można sobie w buty wsadzić.
no tak będzie z 60 % może i więcej ale on tam stawiał 10% konta.
Ja to ciągle nie wiem, dlaczego ludzie sprzedają coś co faktycznie przynosi takie zyski, gdziekolwiek.
Ja bym k****** nic nie sprzedał :D
Obrazek

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

fx-investment pisze:
green7 pisze:To jest dobre z tej aukcji:
Wynik w niecałe 8 miesięcy - prawie 600%! (w połowie testu było nawet 900!!)
Innymi słowy robot dopuścił do DD w wysokości 1/3 stanu konta :)
A nawet więcej - bo jak popatrzyć na wykres to była tam obsuwa jakieś 60%.
Oczywiście nie ma się tym co sugerować, bo testy zwłaszcza z taką jakością modelowania to można sobie w buty wsadzić.
no tak będzie z 60 % może i więcej ale on tam stawiał 10% konta.
Ja to ciągle nie wiem, dlaczego ludzie sprzedają coś co faktycznie przynosi takie zyski, gdziekolwiek.
Ja bym k****** nic nie sprzedał :D
Jeśli robot używa TS, SL,TP to przy takim modelowaniu testu na poziomie 60 % i prawie stu procentowej pewności o dokonaniu wcześniejszej optymalizacji na potrzeby sprzedaży tego produktu, możesz być pewny utraty kapitału na koncie realnym.
Dlatego sprzedaje się takie zabawki ponieważ inaczej dzięki nim nie da się zarobić. :584:

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Witam! Co do tego systemu to wiem na czym on polega (chyba) bo sam handluję bez żadnych wskaźników i jest to możliwe :) Być może, że po dodaniu ciekawego wskaźnika DD nie przekraczało by nawet 10% max :) Jeśli ktoś umie programować mógłby takie Ea napisać Ja daje wiedzę, mówię co dokładnie trzeba by zrobić Ty programujesz testujemy EA w celu optymalizacji po czym dostaję Ea i obaj handlujemy automatycznie :) Jest sporo niedociągnięć ale testuję ten system od początku grudnia może nie w każde dni bo nie mam wiele czasu ale 70% +/- (5%) Się sprawdza :) I to bez żadnych wskaźników :) Proszę pisać tylko na priv tylko poważne oferty współpracy. Zabezpieczeniem będzie umowa CP :) Raz się przejechałem :) Dodam, ze system przeważnie generuje 1sygnał czasem 3 maxymalnie dziennie. Nie znam się na programowaniu więc nie wiem czy można napisać program pod mt4 bez używania wskaźników. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
fx-investment
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 04 cze 2014, 20:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-investment »

Abduzeedo pisze:... Jeśli ktoś umie programować mógłby takie Ea napisać Ja daje wiedzę, mówię co dokładnie trzeba by zrobić Ty programujesz testujemy EA w celu optymalizacji po czym dostaję Ea i obaj handlujemy automatycznie :)...
Sam nie programuje, uczę się, ale znam dobrego programistę.

On robi najpierw wycenę tego co chcesz na podstawie tego co mu powiesz i robi to bardzo dokładnie, Krok po kroku.
Natomiast gdy po zatwierdzeniu projektu zaczniesz coś zmieniać, dodawać to cena zostaje zwiększona adekwatnie do ilości zmian/poprawek. Dlatego dobrze by plan był od razu napisany czytelnie zrozumiale i dokładnie.

Natomiast jeśli szukasz programisty, który będzie tracił godziny nad czymś co i tak do końca nie wiadomo czy będzie rentowne, i to za free to nie licz na takiego. Chyba że to taki programista jakościowo co ja:)

pozdrawiam

-------------------------------

Wracając do w/w tematu aukcji allegroskiej to koleś dodał znów testy.

http://goldap.biz/fx/the-best-setings.htm
http://goldap.biz/fx/dax-od-lipca.htm

Dobrze to wygląda, ale ciekawe jak to by wyglądało na historii z 10 lat?
Pisałem do niego na allegro i odpisał mi, że testy robi u dwóch brokerów u AM i Ironie i żaden z nich nie ma historii sprzed lipca 2014.
Czy jest możliwość pobrania gdzieś historii takiej prawdziwej dobrej z przynajmniej kilku lat ?
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-investment pisze:
Abduzeedo pisze:... Jeśli ktoś umie programować mógłby takie Ea napisać Ja daje wiedzę, mówię co dokładnie trzeba by zrobić Ty programujesz testujemy EA w celu optymalizacji po czym dostaję Ea i obaj handlujemy automatycznie :)...
Sam nie programuje, uczę się, ale znam dobrego programistę.

On robi najpierw wycenę tego co chcesz na podstawie tego co mu powiesz i robi to bardzo dokładnie, Krok po kroku.
Natomiast gdy po zatwierdzeniu projektu zaczniesz coś zmieniać, dodawać to cena zostaje zwiększona adekwatnie do ilości zmian/poprawek. Dlatego dobrze by plan był od razu napisany czytelnie zrozumiale i dokładnie.

Natomiast jeśli szukasz programisty, który będzie tracił godziny nad czymś co i tak do końca nie wiadomo czy będzie rentowne, i to za free to nie licz na takiego. Chyba że to taki programista jakościowo co ja:)

pozdrawiam

-------------------------------

Wracając do w/w tematu aukcji allegroskiej to koleś dodał znów testy.

http://goldap.biz/fx/the-best-setings.htm
http://goldap.biz/fx/dax-od-lipca.htm

Dobrze to wygląda, ale ciekawe jak to by wyglądało na historii z 10 lat?
Pisałem do niego na allegro i odpisał mi, że testy robi u dwóch brokerów u AM i Ironie i żaden z nich nie ma historii sprzed lipca 2014.
Czy jest możliwość pobrania gdzieś historii takiej prawdziwej dobrej z przynajmniej kilku lat ?
jakość modelowania 65%? błagam... :roll:

ODPOWIEDZ