Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
przemolb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 20 sty 2015, 09:05

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: przemolb »

A co na to wszystko :569: powie Bossa

bolek_i_lolek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2015, 13:58

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: bolek_i_lolek »

Klienci Saxo Banku szykują pozew. Sprawą zajmuje się kancelaria Andersen Partners:
http://www.andersen-partners.dk/en/content/645

Spain
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2015, 12:28

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Spain »

Zacznijmy od tego , 15 stycznia 2015 roku , Franek rozwiązał kurs 1,2 ja miałem na tym L 1-lot , TMS w tym czasie jak spadł Franek wyczyścił mi konto prawie do zera , nie dość że wyczyścił to zamknął mi pozycję , które mogły mi dać 10 tys. zarobku dodatkowo . Zostawili mi na koncie 3200 zł , z tej kwoty udało mi się zarobić około 55 tysięcy złotych . Moja radość była ogromna ,bo na EUR/CHF dużo straciłem a na CHF/PLN udało mi się podwójnie odrobić . 16 stycznia 2015 roku na koncie ni stąd ni z owąd pojawił mi się minus 40 tysięcy złotych – zrobili mi korektę zarobków …. !!! , wykonałem także telefon do biura TMS , zostałem poinformowany przez maklera że takich cen NIE BYŁO ?!jak na stornie stooq ceny franka siegaja tego dnia okolo 5.20 ja w tym czasie łapałem S Więc moje pytanie brzmi , skoro nie było takich cen , to dlaczego na EUR/CHF zabrali mi pieniądze , dlaczego w tym czasie byli aktywni na rynku , co potwierdza strona STOOG … Więc jakim prawem , odebrali mi moje pieniądze które zarobiłem z nadwyżką ???!!!!
Odradzam grę na TMS , wypłaćcie od nich wszystkie pieniądze bo zostaniecie tak samo zrobieni jak ja … Czekam na reklamacje - reklamacje moich zabranych pieniędzy , które udało mi się zarobić a w dodatku jestem totalnie zablokowany … Ludzie uciekajcie od nich!!! moj e-mail juka_2@interia.pl jakby znalazł sie ktoś z telewizji zebym mogł to ruszyć .. mam bardzo klarowna sytucje na eurchf stracilem a na chfpln zarobilem mam do udokumentowane co do pozycji i pipsa !! mam nadzieje ze znajdzie sie osoba która chciała by sie za nich wziaść

bolek_i_lolek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2015, 13:58

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: bolek_i_lolek »

Z tym CHFPLN to nie słyszałem akcji - brzmi ciekawie. Pewnie korygowali wszystkie pary z CHF.

Spain
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2015, 12:28

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Spain »

Skorygowali mi tylko zarobek a jak stracilem na eur-chf tego nie skorygowali !! Złodzieje TEN TMS UWAŻAJCIE NA NICH A NAJLEPIEJ SIanko wypłaćcie juz duzo osob gdzie na innych forach pisalem wypłaciło pieniadze!! Takie rzeczy tylko w POLSCE !!! J... Złodziejski KRAJ!!!

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Spain pisze:Skorygowali mi tylko zarobek a jak stracilem na eur-chf tego nie skorygowali !! Złodzieje TEN TMS UWAŻAJCIE NA NICH A NAJLEPIEJ SIanko wypłaćcie juz duzo osob gdzie na innych forach pisalem wypłaciło pieniadze!! Takie rzeczy tylko w POLSCE !!! J... Złodziejski KRAJ!!!
Człowieku stuknij się w głowę, tylko nie :564: . Co kraj cie okradł??? Co najwyżej marny brokerzyna w dodatku ze swoim wspólnikiem duńczykiem saxo. Opamietaj się trochę.
Jak ci się nie podoba ten kraj to droga wolna na zmywak na wyspy. Tam cie nikt nie okradnie :D Nie jedz jednak do Danii bo tam już grasuje saxo. Chociaż na wyspach też okradają na forexie--- CMC (ponoć) lub lubią plajtować (alpari).

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Tak z ciekawości pytam, jak w danym dniu zachowal się GFT i i jak było z ewentualnymi debetami ?

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

bolek_i_lolek pisze:Klienci Saxo Banku szykują pozew. Sprawą zajmuje się kancelaria Andersen Partners:
http://www.andersen-partners.dk/en/content/645
Ciekawe ile ludzie będa musieli zapłacić tysiecy € za głowę dla kancleria?
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

openinvestment
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2014, 13:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: openinvestment »

Dziś odbędzie się spotkanie na żywo w formie telekonferencji o 21:15. Będzie można wymienić się informacjami i ustalić plan współpracy przeciw oszustwom brokerów. Uczestnikom wyślę namiary w prywatnej odpowiedzi na zgłoszenia chęci uczestnictwa. Zachęcam do kontaktu.

Mirandola
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 21 sty 2010, 22:44

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: Mirandola »

No proszę. Mforex wysyła już wezwania do zapłaty.

ODPOWIEDZ