TMS ODRADZAM !!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Spain
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2015, 12:28

TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: Spain »

Zacznijmy od tego , 15 stycznia 2015 roku , Franek rozwiązał kurs 1,2 ja miałem na tym L 1-lot , TMS w tym czasie jak spadł Franek wyczyścił mi konto prawie do zera , nie dość że wyczyścił to zamknął mi pozycję , które mogły mi dać 10 tys. zarobku dodatkowo . Zostawili mi na koncie 3200 zł , z tej kwoty udało mi się zarobić około 55 tysięcy złotych . Moja radość była ogromna ,bo na EUR/CHF dużo straciłem a na CHF/PLN udało mi się podwójnie odrobić . 16 stycznia 2015 roku na koncie ni stąd ni z owąd pojawił mi się minus 40 tysięcy złotych – zrobili mi korektę zarobków …. !!! Cała sytuacja , jest udokumentowana na zdjęciach poniżej , wykonałem także telefon do biura TMS , zostałem poinformowany przez maklera że takich cen NIE BYŁO ?! Więc moje pytanie brzmi , skoro nie było takich cen , to dlaczego na EUR/CHF zabrali mi pieniądze , dlaczego w tym czasie byli aktywni na rynku , co potwierdza strona STOOG … Więc jakim prawem , odebrali mi moje pieniądze które zarobiłem z nadwyżką ???!!!!
Odradzam grę na TMS , wypłaćcie od nich wszystkie pieniądze bo zostaniecie tak samo zrobieni jak ja … Czekam na reklamacje - reklamacje moich zabranych pieniędzy , które udało mi się zarobić a w dodatku jestem totalnie zablokowany … Ludzie uciekajcie od nich!!!

Mpapiez

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Pokaż te zdjęcia.
Swoją drogą ciekawe że nagle ci poprawiają stan konta na debet a nie uznają SL'a którego pewnie miałeś.
Złodzieje i tyle.



Ps. Swoją drogą jak ty z 3000 w ciągu jednego dnia zrobiłes 55 000 zł, to ty jesteś samobójcą a nie spekulantem.
Miałeś ostro przelewarowaną pozycje.

Spain
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2015, 12:28

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: Spain »

tak samo jak na eurchf mi zabrali pieniadze podaj meila to cu wysle zdjecia

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: Janus »

Udokumentuj to dobrze i pisz skargę do KNF: https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Ser ... cyjnej.jsp

Spain
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2015, 12:28

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: Spain »

juz odpisałem a swoja droga załoze sie ze jest pełno osób które S łapalo na 5.10 a na stooq swieca siega nawet 5.2 wiec takie głupoty tms gada ze szkoda same teraz problemy . ciekawi mnie jedno dlaczego zrobili mi korekte na zarobku a nie na stracie ? J... Złodzieje !!

psychologtlumu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 sty 2015, 18:18

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: psychologtlumu »

O czymś takim to jeszcze nie słyszałem. A TMS to ci od Saxo banku?

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Ciekaw jestem czy prokuratura nie zajeła by się tą sprawą i to by może zakończyło raz na zawsze działalnośc brokera. Byłeś u prawnika jakiegoś? Zobaczysz KNF ci odpisze zebyś złożył reklamacje i dopiero na tej podstawie pozorowanie będa działać i tu się zacznie przerzucanie pismami.
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

bolek_i_lolek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 17 sty 2015, 13:58

Re: TMS ODRADZAM !!

Nieprzeczytany post autor: bolek_i_lolek »

psychologtlumu pisze:O czymś takim to jeszcze nie słyszałem. A TMS to ci od Saxo banku?
White label Saxo Banku. Fachowcy. Tacy sami jak ich duński partner o wątpliwej reputacji (opinie o nich można sobie poczytać na stronach gdzie są rankingi brokerów). W przypadku ludzi z debetami na czytanie już za późno, ale innym polecam poczytać zanim zrobią błąd i założą tam rachunek. Jedyna zaleta (która mnie np. skusiła) to duża ilość instrumentów do wyboru. Chyba że TMS pójdzie po rozum do głowy i postąpi inaczej niż Saxo. Nadzieja umiera ostatnia :wink:

ODPOWIEDZ