DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 sty 2015, 00:00

Wzrost
10
38%
Bez zmian
5
19%
Spadek
11
42%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

rexex pisze: Jestem tylko ciekaw co z kolegą NICEONE bo kurcze miał tego napakowane i nic się nie odzywa
ale miał napakowane na poziomach ktore osiagnelismy dzien wczesnij na PLn wiec raczej wycielo mu co najwyzej Sl... chyba ze poszedl na calosc i jak podbili to dołożyl...wtedy juz tylko emigracja
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

bsony
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 gru 2014, 21:54

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: bsony »

WarrenB pisze:
Mpapiez pisze:
WarrenB pisze:Wie ktoś jak brokerzy traktują długi z 15 stycznia? Chodzi mi szczególnie o krajowych ale nie tylko.
Częśc z tych większych broków umarza te długi.
Najlepiej zadzwonić i zapytać bezpośrednio o stanowisko broka w tej sprawie.
Ciekawią mnie krajowi ponieważ mogą bez żadnego problemu te długi ściągnąć.

A znając nasz qrwidołek to nie popuszczą.
Dzis rozmawiałem z trzema - u każdego należy uzupełnić debet - to usłyszałem

dragon79
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 12 sty 2015, 12:00

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: dragon79 »

mforex na pewno będzie ścigal do końca życia i o jeden dzień dłużej, dlatego wybierajmy brokerów zagranicznych

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: rexex »

atlanticos pisze:
rexex pisze: Jestem tylko ciekaw co z kolegą NICEONE bo kurcze miał tego napakowane i nic się nie odzywa
ale miał napakowane na poziomach ktore osiagnelismy dzien wczesnij na PLn wiec raczej wycielo mu co najwyzej Sl... chyba ze poszedl na calosc i jak podbili to dołożyl...wtedy juz tylko emigracja
tylko że kiedyś co pisał że jest w stanie wytrzymać kilkanaście groszy .... a same 2 loty na eurchf to niezła masakra . Najgorsze że pisał iż nigdy nie był tak spokojny i bez stresu ..... i tu chyba był największy błąd bo zawsze musisz być przygotowany na niespodziewane i najgorsze

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: crok. »

tylko jak taki ktos ma to splacic jak u jednego broka zamknelo mu po innej cenie a u innego po innej to ktory broker mial racje ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

rexex pisze:i tu chyba był największy błąd bo zawsze musisz być przygotowany na niespodziewane i najgorsze
cieżko byc przygotowanym na cos takiego (chodzi mi o skale ruchu) - jedyny ratunek to wstrzymanie sie z transakcjami w takich chwilach jak oglaszaja cos banki centralne... bo o ile ruch na 100-200 pipsów moze zabolec to ruch na kilka tysiecy pipsów moze zrobic duza krzywde do konca zycia...

-- Dodano: 19 sty 2015, 20:51 --
crok. pisze:tylko jak taki ktos ma to splacic jak u jednego broka zamknelo mu po innej cenie a u innego po innej to ktory broker mial racje ?
a jeszcze u innego jakims cudem SL zadzialal... troche racji masz ale i tak liczy sie to co zapisane w umowie
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: crok. »

rexex pisze:
atlanticos pisze:
rexex pisze: Jestem tylko ciekaw co z kolegą NICEONE bo kurcze miał tego napakowane i nic się nie odzywa
ale miał napakowane na poziomach ktore osiagnelismy dzien wczesnij na PLn wiec raczej wycielo mu co najwyzej Sl... chyba ze poszedl na calosc i jak podbili to dołożyl...wtedy juz tylko emigracja
tylko że kiedyś co pisał że jest w stanie wytrzymać kilkanaście groszy .... a same 2 loty na eurchf to niezła masakra . Najgorsze że pisał iż nigdy nie był tak spokojny i bez stresu ..... i tu chyba był największy błąd bo zawsze musisz być przygotowany na niespodziewane i najgorsze

jak ktos mial dwa loty i mu zamknelo na dole to ma jakies 200k w plecy :(
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)


crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: crok. »

a jaki mieliscie low w admiralu na u.chf ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

grafikk
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 15 cze 2012, 10:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.01.2015

Nieprzeczytany post autor: grafikk »

od fxsalt dostalem maila ze nie ma potrzeby uzupelniania, rachunki zostaja po prostu wyzerowane, nie dotyczy piszacego zeby nie bylo ;)

Zablokowany