Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Z ponad tydzien temu przeczytalam taki o to artykul o Panu Robercie. To rozwieje wszystkie watpliwosci o ktorych rowniez napisal Pan Luxtorpeda.

Cytuje z tej strony.
http://www.bankier.pl/forum/temat_re-he ... 98361.html

Powiem wiecej, zeby ostrzec ludzi prze nabijaniem w butelke przez roznej masci szkoleniowcow.

Najpierw poszedlem na szkolenie do Roberta Smuga bo zachecila mnie reklama i to ze facet jest po studiach. Gdybym wiedzial jak bedzie to wygladalo to nie wydawalbym tylu pieniedzy !!! Poprostu jego szkolenie jest niepowazne - ksiegozbior do przeczytania w pdf, napychanie glowy tonami teorii w ktorej sam Robert sie gubi i nie wie jak ja przekazac. Pozniej laskawa mozliwosc grania razem z nim, ale jakbyscie widzieli jak wygladaja jego zagrania to byscie sie pukneli w czolo. On ustawia pozycje i nie wie sam w ktora strone pojdzie HAZARD ! utrzymuje sie na rynku tylko dzieki takim jeleniom jak ja. Jak go spotkam w Poznaniu to mu powiem co o nim mysle. Smug to zwykly naciagacz.
Poza tym w rozmowie na skype wyrzucil swojego studenta bo domagal sie stosowania do zasad ustalonych przez samego Roberta.

Wystarczy jego analizy tygodniowe ogladnac to juz widac ze nigdy nie wie gdzie cena pojdzie i mowi na koniec ze cena pojdzie tam gdzie bedzie chciala co jest absurdem istnym. Nie wie ktora to jest fala eliota w danym momencie itp. Dodatkowo jego uczen Jędrzej czyta z laptopa to co mu napisal Pan Smug a Ci jego wszyscy studenci na video czytaja z monitorow a o forex nie maja pojecia bo sa modelami wynajetymi do reklamy serwisu Pana Robert. Triki marketingowe i robienie z ludzi totalnych idiotow i naciaganie ich na koszt szkolenia a pozniej na straty na forex.

Awatar użytkownika
kasta8584
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2013, 00:33

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: kasta8584 »

Cała prawda o panu Robercie zwykły naciagacz strzeżcie się wszyscy

RobertS_ProfitTrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2014, 23:39

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: RobertS_ProfitTrader »

PS1. Komentarz Pana kasta8584 bez komantarza równie dobrze mogę napisać, że ty jesteś naciągaczem bo co dziennie rano (oby) naciągasz majtki na swoję 4 litery.

PS. 2 Komentarz doriswawa nie byłeś nie pisz. Przecież to zwykłe działanie konkurencji trick typu: pokaże jednego białego a drugiego czarnego. To samo można napisać o szkoleniu p. Henryka Woźniaka, teoria w której sam się gubi. Cytując kasta8485: "Cała prawda o panu Henryku to zwykły naciagacz strzeżcie się wszyscy"

Ps. 3 Startuje w tym roku w World Top Investor a chyba naciągacze nie robią takich rzeczy.

PS. 4 Tak gra "amator", który gra z SL (gra bez SL i dużym lotem: powód 95% strat), moje aktualne pozycje na teraz w załączniku.

["b]i na koniec PS 5: [/b]Poza tym zapraszam do obejrzenia wg mnie najciekawszej analizy tygodniowej jaką przygotowywałem ostatnio :) Dowiesz się z niej gdzie widzę najciekawsze okazje inwestycyjne w tym tygodniu na rynkach, oczywiście poparte moim pozycjami. Ważna rzecz: kładę kasę na jakość moich analiz a nie tylko mówię, że coś się stanie (tym można odróżnić analityka od Tradera ;) ) oraz zapowiadam nadchodzący już mój 2 Trade Alert, który pojawi się lada chwila.

Sprawdź dokładnie co przyniesie na ten tydzień rynek na ten tydzień bo wg mnie nie ma nudnych tygodni na rynku i każdy da zarobić dobrą kasę.

http://robertsmug.pl/poszukiwanie-okazj ... 09-2014-r/

Pozdrawiam
Robert
Trader, Inwestor, MBA

RobertS_ProfitTrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2014, 23:39

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: RobertS_ProfitTrader »

Zapraszam do obejrzenia mojego kolejnego Trade Alertu.
Bardzo ciekawą sytuację mamy na parze USDTRY jak to widać na załączonym obrazku.

Po więcej informacji na temat tego zagrania zapraszam na mój blog gdzie w krótkim filmiku video omawiam jego genezę.
http://robertsmug.pl/trade-alert-usdtry ... 70-pipsow/

Pozdrawiam
Robert Smug
Trader, Inwestor, MBA

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: Janus »

Ładnie go podsumowałeś.

Awatar użytkownika
MGrzech
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 11 paź 2013, 16:24

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: MGrzech »

Witam,

Powiem coś na ten temat bo zapłaciłem 3 tysiące złotych za szkolenie u Roberta wiec mam prawo coś powiedzieć.

Po pierwsze - żałuje bo to były stracone pieniądze, teraz dlaczego tak uważam.

Forma szkolenia to mialy byc rozmowy prowadzone przez skype - i rzeczywiscie takie bylu w ilosci UWAGA ! - dwie rozmowy.
Pierwsza z nich to tak zwana rozmowa wstepna czyli pierniczenie o szopenie typu "skad jestes, jak bedzie wygladalo szkolenie," itd. taki swego rodzaju wywiad. Nastepna rozmowa byla juz totalnie bez sensu poniewaz bylo zero konkretow dotyczacych strategii tylko jakas gmatwanina i oklepane formulki typu "moje zlote 4 zasady - to cierpliwosc, opanowanie i z rana sikanie" ktore znalezc mozna wszedzie na internetowych forach.

Otrzymujemy dodatkowo mnostwo literatury skopiowanej na skanerze i przeslaej w postaci pdf. Literatury jest mnostwo !
Na pewno mozna dzieki niej napisac prace doktorska ale nie na mily Bog nauczyc sie gry na Forex.
Swiezak ktory nie wie jak sie odnalezc w tym wszystkim - primo, nie bedzie wiedzial od czego zaczac i sekundo nie wyciagnie odpowiednich wnioskow z tych publikacji.
Do tego dochodza filmiki o Price Action i falach Eliota po ktorych poczujecie sie jak byscie wyszli ze sali gdzie graly 4 orkiestry i kazda swoja muzyke - glowa by pekla od tych dyrdymalow. Za duzo gledzenia za malo solenia (czyt. malo konkretow) i tu takie moje spostrzezenie:, ze byc moze wynika to z checi spelnienia sie jako wykladowcy a nie jako osoba chcaca przekazac niezbedne rzeczy w jasny i logiczny sposob.

Pozniejsze rozmowy nie mialy miejsca - kontakt ograniczal sie do kilku meili pozniej sie urwal. Za to otrzymujemy mega bonus w postaci dostepu do "pokoju" w ktorym po zalogowaniu mozemy ogladac zagrania roberta na zywo wraz z jego innymi studentami.

Dla mnie porazka, na spotkaniach live autor szkolenia o ile mu sie uda nawija przez poltora godziny o przyslowiowej dupie maryny. Zwroty typu: "moze pojdzie tam a moze byc tez drugi scenariusz, ze kurs pojdzie odwrotnie" to wie kazdy bo oprocz ruchu gora - dol jest jeszcze tylko mozliwosc trendu bocznego KONIEC PIESNI.
Zwykla gra w ruletke, wiekzosc zagran nieudanych i pozniej mydlenie oczu o swoich strategiach i proba wytlumaczenia swoich bledow.
I dalej siedzenie w ciszy i obserwacja wykresu - to mozna robc bez udzialu Roberta. Pozniej Robciu sie wylacza i idzie na przerwe, albo cos mu nagle wypada i przeklada spotkania albo sie nie pojawia i tlum sie dobija na skype.

Teraz moja ocena przedstawienia "wiedzy" przez samego goru.
Otoz, dla mnie byl to jezyk chaotyczny, trudny do zrozumienia - dalo sie odczuc, ze wiedza Roberta (byc moze spora) jest nieuporzadkowana co daje nam sygnal o tym, ze podczas praktyki nie zostal wypracowany żaden system.
Krotko mowiac "pier*****ie frazesow"

Jesli ktos wyraza swoja bulwersacje na to, ze Robert leci w kulki zostaje odlaczony od stada - bylem swiadkiem takiej rozmowy na skype gdzie klient student zaczal sie upominac o rozmowy ktore mialy sie odbyc to Robert go odlaczyl i po 5 mnutach publicznie napisal, ze przeprasza za ta sytuacje i kolega nie zrozumial zasad i juz sobie wszystko wyjasnili, po czym kolega musial byc niezle podkur***ny.

Sam Robert stwierdzil, ze nie bedzie latal za swoimi studentami - A POWINIENES BO TO DZIEKI IM I ICH PIENIADZOM FUNKCJONUJESZ !
Stwierdzil tez ze sa szkolenia ktore trwaja przez weekend a pozniej radz sobie sam a u niego to chociaz jest dostep do zagran live ( o ktorych pisalem wyżej).

Wedlug mojej opinii Robert istnieje na rynku dzieki kasie swoich klientow.

Jeszcze napisze o jednym jego uczniu - bardzo uzdolnionym. Otoz opracowal on strategie gry na DAX, podobno przynoszaca efekty jednak to dzieki takim ludziom jak J. powstala ta strategia ktora sprzedaje Robert.
Sam Rob hndluje na DAX i sporadycznie zloto i funt. Reszta walut jak sam stwierdzil, jest dla niego za trudna i nie lubi na nich grac.

Podsumowujac - szkolenie u Roberta Smuga jest w mojej opinii wielka strata pieniedzy ktore przeznaczajac na Forex przyniosly by wieksze korzysci - malo tego ! oprocz pieniedzy ktore mozna odrobic straci sie mase czasu ! a tego nie odzyskamy. Czuje sie szukany wiec kim dla mnie jest Robert to mozna sobie wywnioskowac.

Uwazam tez, ze co do tego co Robert napisal o Henryku Wozniaku aka fxlemer'rze, to powinien przeprosic go za to szkalowanie poniewaz bylem na szkoleniu u lamera ktory ma 15 letnie doswiadczenie na rynkach Forex i wszystkie moje pytania znalzly odpowiedz zanim jeszcze zdazylem je zadac, i w zaszadzie moge otwarcie powiedziec, ze to bylo jak przeblysk slonca po wielkiej burzy, gradzie z piorunami, smrodzie brudzie i ubustwie.

Nie bede reklamowac publicznie bo nie mam w tym interesu, sa to jedynie moje spostrzezenia jako uczestnika obu szkolen.

Wspolczujac studentom Roberta pozdrawiam

Jesli kto ma jakies pytania to odpowiem ale juz na priv
Nie bawie sie we wrozenie, trzeba grac to co jest

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Super ze Pan sie podzielil swoja opinia.
Ja dodam tylko ze Robert jest mistrzem DAX a prosze zobaczyc tutaj:

http://www.myfxbook.com/members/GoldenB ... -1/1058596

Przeciez to jest kpina, facet od pazdziernika nie jest wstanie wyjsc na plus i zyc z tych zyskow w postaci wyplat. Od ponad 2 miesiecy jest na minusie, Odbija sie jak pileczka od ping ponga. Niech kazdy sobie sledzi ten myfxbook bo to sa jakies mega jaja. Jak on moze uczyc i szkolic na Daxie, jak sam nie potrafi zarabiac....

Strone na Facebook, moderuje albo blokuje uzytkownika jak zacznie cos pisac nie po jego mysli.
Na jego forum oraz blog rowniez moderuje i nie wkleja opini negatywnych. Webinary sa moderowane ze az milo!
Wszystkie zagrania jak mu sie cos uda to sa z konta demo a jak chce sie na priv potwierdzenie ze to real to pisze ze nie moze wyslac bo by zdradzil swoja tajemna wiedze.

WIELKA WIELKA sciema!!!! - i biedni ludzie ktorzy to kupuja za tak ciezkie pieniadze.....
Robert zmienil nawet dzialalnosc na spolke z.o.o i temu sie na prawde nie dziwie bo jak mu ktos w koncu sprawe zalozy za wyzysk i oszustwa to poplynie tylko na 5k a nie calym majatkiem.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

RobertS_ProfitTrader pisze:Cała prawda o panu Henryku to zwykły naciagacz strzeżcie się wszyscy
Panie Robercie Smug, jedzie pan po cienkim lodzie. Jestem normalnym facetem i nie wycieram sobie nikim gęby tuszując swoją niekompetencję, ale cytowane stwierdzenie o mnie jest zwykłym chamstwem i brakiem nawet podstawowej kultury w dyskusji, o czym by ona nie była. Nie mam zamiaru pana straszyc żadnymi sądami ani innymi pierdołami, po prostu jak kiedyś się spotkamy to mam nadzieję, że wyjaśnię panu dobitnie jaka jest różnica między nami. Tyle.
Póki co proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska ze swojego postu i przeprosiny na forum.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
kasta8584
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2013, 00:33

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: kasta8584 »

Chyba pan Robert nie ma ochoty odpisac w zyciu nie kupilbym szkolenia u niego nawet za 100 zl

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Cotygodniowe Analizy Rynkowe i nie tylko.

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

fxlamer pisze:Póki co proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska ze swojego postu i przeprosiny na forum.
Mi też się wydaje, że to przesada. Jak ktoś prowadzi szkolenia, zwłaszcza drogie, musi się liczyć z różnymi negatywnymi opiniami. Ale obroną nie może być atak na inne osoby, bo to bez sensu zupełnie. Panie Smug, po prostu się Pan ośmiesza i tyle.

Szkoda, że Moderacja która nadzwyczaj sprawnie zamyka/usuwa wszelki wątki związane z portalem Comparic, na takie zachowanie w ogóle nie reaguje.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ