Propozycja dla skalperów

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Propozycja dla skalperów

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Witam
to taka luźna propozycja być może znajdą się zainteresowani i być może ma to sens nie wiem jak to ocenicie
Mam na myśli stworzenie grupy osób zainteresowanych skalpowaniem.
Dosyć trudno monitorować "X" instrumentów / par i wychwytywać ewentualne okazje więc rozsądnym wyjściem wydaje się
grupa gdzie każdy by koncentrował się na jednym instrumencie.
Oczywiście wcześniej ustaliło i wspólnie uzgodniło by się co jest potencjalnym sygnałem do zajęcia pozycji na rynku oraz inne szczegóły.
Z uwagi na dynamikę zmian komunikacja przez jakiś chat,komunikator etc. szkoda że na FN nie ma, chatu ale to nie jest problem zainteresowanych proszę o kontakt na prv lub wpisy

Osobiście wole mieć dziennie 20 wejść w rynek z czego np 10 generuje zysk rzędu 10-15p reszta 5 - 6p straty niż wisieć godzinami czy dniami a banksterka przeważnie i tak wykręci jakiś numer gdzie w większości wypadków przy dobrych wiatrach kończy sie na BE
Oczywiście bywa że rynek jest trendowy i skalpowanie jest bez sensu więc skalp jest tylko jednym z elementów całości

Pozdrawiam M.P.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Propozycja dla skalperów

Nieprzeczytany post autor: freakout »

wszystko ok, tylko że to miałoby sens jedynie wtedy kiedy wszyscy grali by w ten sam sposób, w oparciu o ten sam system ;)

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: Propozycja dla skalperów

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Oczywiście masz racje stąd napisałem :
Oczywiście wcześniej ustaliło i wspólnie uzgodniło by się co jest potencjalnym sygnałem do zajęcia pozycji na rynku oraz inne szczegóły.
Poza tym każdy system , czy zasady są dobre gdy generują profity to kwestia uzgodnień w oparciu o jakie kryteria wrzuca się info BAY and SELL

ODPOWIEDZ