Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

A jak sie okaże ze jest wszystko ok, to Armada otrzyma nieoficjalny certyfikat uczciwości... :)

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

silveRbull pisze:Witam

A jak sie okaże ze jest wszystko ok, to Armada otrzyma nieoficjalny certyfikat uczciwości... :)
:-)

nic im nie zrobią, sprawę umorzą i tyle. Tak samo Klienci nie mają czego się obawiać, jedynie czas jak ktoś dostanie wezwanie. Raczej nie che mi się wierzyć że każdego bedą wzywać :-) Z drugiej strony patrząc na czas w jakim u nas się to odbywa wszytko możliwe :-)

Awatar użytkownika
futureforex111
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014, 20:40

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: futureforex111 »

Microbi pisze:
Rafi13 pisze:Zgodnie z przepisami. Prokuratura wystąpiła do Nordei i zwolniono bank z tajemnicy bankowej, a oni przekazali dane rachunku i całą historię prokuraturze.
No to maja co robić, wzywać wszystkich Klientów :-) lol.

-- wt 23-09-2014, 11:21 --
Microbi pisze:
Rafi13 pisze:Zgodnie z przepisami. Prokuratura wystąpiła do Nordei i zwolniono bank z tajemnicy bankowej, a oni przekazali dane rachunku i całą historię prokuraturze.
No to maja co robić, wzywać wszystkich Klientów :-) lol.
Jak nie tajemnica, możesz ogólnie co pytają, domyslam się że o broka, czy kantował i takie tam, bo o co innego mogą pytać :-)
:569:
Prosta odpowiedz. Panie i Panowie Traderzy, klienci brokerow z poza PL.
Mieszkajac w PL trzeba zlozyc pita z dochodow (lub nie , o czym duzo osob moze nie wiedziec) , jesli tego nie zrobimy U.S. o tym wie, bo kopie pitow dostaje od wszystkich zarejestrowanych brokerow w PL, a chca dodatkowo tej informacji od nas, jesli tego nie zrobimy - mandacik.Placilem juz kilka (za siebie i kilku czlonkow rodziny, ktorych rachunki otworzyli "za moja namowa" :oops:
W skali calego kraju, niezla kasa na premie dla urzedasow. (mandaty maja tu ogromne znaczenie)
Wg. danych podawanych przez instytucje ,iz duzy procent inwestorow traci, tym samym mysli ze nie musi skladac zeznania, bo i z czego !!! ze straty ?, to niezla kasa . najnizszy zaczyna sie od (niby) 200 zl.
Plus jest taki,ze taka strate mozna przy ewentualnym zysku w kolejnym roku, rozliczyc.
Teraz pytanie ,ilu z was ,zlozylo rozliczenia z rach. pootwieranych poza granicami (to nic ze tam byla strata) .?
Jednym slowem , wspolny interes konkurencji Armady pokryl sie z niekonczacym sie apetytem na kase urzedasow, gdyz w tym momencie ,wstecz, wszystkich was moga skubac. Jesli Armada dogada sie z KNF ,a jest to w jej interesie, to czeka was :568:
Ja juz podziekowalem PL , i tym chorym klimatom. Jestesmy wolnymi ludzmi.
Pozdrawiam

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

Właśnie dostałem maila, że 10 października zawieszają tymczasowo działalność w PL. Ale jaja. trzeba wypłacać i wracać do Admirala.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Właśnie otrzymałem e-mail, z którego wynika, że klienci z Polski przestaną być obsługiwani w dniu 10 października o godz. 17.00 czasu serwera.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
biotiq
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 05 wrz 2011, 19:59

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: biotiq »

Pewnie każdy z Was (real konta) otrzymał informację o czasowym zawieszeniu prowadzenia rachunków dla klientów z PL. Info w załączniku.

Nie ukrywam, że coraz to bardziej irytuje mnie to co dzieje się w tym kraju...


P.s. Możecie polecić coś sprawdzonego alternatywnego oprócz dukascopy?

[edit]
Hehe, widzę nie jestem pierwszy ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Ja czekam na ofertę HFT Brokers. Może się w końcu doczekam ;)

P.S.
Myślę, że swój wkład w decyzję Armady wniósł niejeden polski broker.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

HanSolo1
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 mar 2013, 18:50

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: HanSolo1 »

ale jaja, co jest grane?

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

raposo pisze:Heh, Nemsik, bardzo ciekawe jest to co piszesz. Nawet sama Armada też nie wiedziała na początku, że znajduje się na tej liście. Dowiedzieli się o tym jak ktoś napisał post na nawigatorze. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość...


Z całym szacunkiem Raposo, ale nie uważasz, że profesjonalna firma (z prawnikami, z zapleczem) powinna wiedzieć takie rzeczy?

W ogóle napisz o co chodzi z tą sytuacją, podziel się tym co wiesz.

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:13

Re: Armada Markets - Nowa jakość na rynku forex.

Nieprzeczytany post autor: mosek »

Też to dostałem
$%$@$#%^&^*&$^$@#$@#$#$#$
!@!@@#$$^%^&$&$&$%^&$%^&$%^&

:twisted: tylko w polsce jest możliwe takie coś. Komuś widocznie przeszkadzali.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

ODPOWIEDZ