Spekulant.fm

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant.FM
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2014, 10:50

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Spekulant.FM »

Do wzrostowej linii trendu bardzo bym się nie przywiązywał. Jeśli się obroni to plus, ale ‚one’ są często łamane. Istotniejszy jest poziom wsparcia, który pokrywa się z tym z wykresu miesięcznego http://spekulant.fm/eurjpy-mn/ , czyli poziom ok. 135.00. Gram na wzrosty tej pary tak długo, aż poziom ten nie zostanie trwale pokonany na interwale tygodniowym i miesięcznym.
eurjpyw1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Spekulant.FM
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2014, 10:50

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Spekulant.FM »

Rachunek short-term osiągnął dzisiaj saldo 13 600pln (+36,42%). Jest to wynik uzyskany po ok. 40 dniach gry (od 21 lipca). Wypłacam z tego rachunku 3 000pln. Pozostałą kwotę zostawiam do dalszej gry. Rachunku long-term nie ruszam.

Zadowolony jestem w nie tyle z wyniku, co z niskiego DD (obsunięcie kapitału). Zakładałem większe, a jest ok. 10%. Szczegóły znajdziecie w moim dzienniku myfxbook

Te wypłacone 3 000pln zamierzam ulokować na jakiejś dobrej lokacie bankowej. Czekam na propozycje. 'Kokosów' z tego nie będzie, ale przynajmniej środki będą bezpiecznie odłożone... no chyba że z BFG coś się stanie ;-)
MetaTrader_4_Admiral_Markets_AS_-__GBPCHF-Pro_Weekly_.jpg
SHORT_TERM_-_www_spekulant_fm___Myfxbook.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Spekulant.FM
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2014, 10:50

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Spekulant.FM »

Aktualnie na rachunku 'long-term' osiągnąłem wynik +61,47% przy DD 9,21% , a na rachunku 'short-term' 67,39% przy DD 13,38%. Poniżej screeny z kont. Podgląd do kont dostępny w moim dzienniku

Z rachunku ST wypłaciłem kolejne 3 000pln, a z LT 5000pln. W sumie wypłaciłem już 11 000pln zysku

A tutaj się trochę wyżaliłem ;-)

Long-term:
longtermequity.jpg
Obrazek


Short-term
shorttermequity.jpg
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Szczerze to jestem pod wrazeniem, sledze Twoj rachunek na mfxbk od samego poczatku. Trend wiele tu zdziałal no ale na tym ten biznes polega:)

Veni

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Gratuluje wyniku ;-)

p.s. a co do tekstu to zobacz co się dzieje w dziele DayTrading...

Kiedyś byłem, widziałem, analiz sporo - jak ktos mówił o wynikach "spieprzaj dziadu tu są same analizy" :)

Awatar użytkownika
Spekulant.FM
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2014, 10:50

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Spekulant.FM »

irmentruda pisze:Szczerze to jestem pod wrazeniem, sledze Twoj rachunek na mfxbk od samego poczatku. Trend wiele tu zdziałal no ale na tym ten biznes polega:)
Dokładnie. Mój styl gry to gra z trendem. Często dniami, tygodniami, a nawet miesiącami cisza, a potem zaczyna się ruch który rekompensuje poświęcony czas, albo trzeba się wycofać i przyznać do błędu...

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Obydwa rachunki zostały już podwojone i walczymy dalej... Z początkowych20 000PLN jest na obecną
chwilę 40 000PLN. Kapitał wypłacony i od tej pory gram tylko tym co zarobiłem.

Tak wygląda mój mój trading desk :-)


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

EFFECTIVE

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Gratuluje. Super wynik i mądra decyzja o wyplacie. Oby tak dalej. Fajnie, ze grasz dość malym lotem osiągajac przy tym imponujące zyski. MM bomba.

pozdrawiam

EFFECTIVE

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Hej, kiedy uznasz, ze sie pomyliles? Jest juz spora obsuwa, szkoda bylo by wszystko stracic. Mimo to powodzenia.

Veni

Re: Spekulant.fm

Nieprzeczytany post autor: Veni »

EFFECTIVE pisze:Hej, kiedy uznasz, ze sie pomyliles? Jest juz spora obsuwa, szkoda bylo by wszystko stracic. Mimo to powodzenia.
Jak by wszystko z Short term było na Long termie to ok, jpy jest w dłuższym terminie UPPPP, ale short term? ;-)

ODPOWIEDZ