DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

widze ze dalej bez zmian 22 00 piatek zamykanie swiecie nie uzupelniane

nowych instrumentów nie ma dalej a konkurencja nie próżnuję

ezikel
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2014, 21:52

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: ezikel »

Witam wszystkich. Chcialem otworzyc konto FX i spotkal mnie problem. 1-Przy zaznaczaniu kraju urodzenia, nie mozna bylo zmienic obywatelstwa na inne niz polskie. Czy to znaczy, ze miec konto FX mozna tylko Polakom? Bo jako obcokrajowiec, mam konto w BZWBK i nie bylo z tym problemow. 2-Interesuje mnie, ile trwa wyplata srodkow z konta bezposrednio na kerte bzwbk. Przepraszam, ale nigdzie tego nie znalazlem. Czekam na odpowiedz. Dziekuje

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

ezikel pisze:Witam wszystkich. Chcialem otworzyc konto FX i spotkal mnie problem. 1-Przy zaznaczaniu kraju urodzenia, nie mozna bylo zmienic obywatelstwa na inne niz polskie. Czy to znaczy, ze miec konto FX mozna tylko Polakom? Bo jako obcokrajowiec, mam konto w BZWBK i nie bylo z tym problemow. 2-Interesuje mnie, ile trwa wyplata srodkow z konta bezposrednio na kerte bzwbk. Przepraszam, ale nigdzie tego nie znalazlem. Czekam na odpowiedz. Dziekuje
Dzień dobry, niestety zdalne otwieranie rachunku przez formularz na stronie www dostępne jest tylko dla obywateli polskich. Związane jest to z wymaganiami formalnymi dotyczącymi obcokrajowców. W celu otworzenia rachunku maklerskiego z dostępem do rynku Forex zapraszam do jednego z Punktów Obsługi Klientów DM BZ WBK. Ich pełną listę znajdzie Pan na stronie: http://www.dmbzwbk.pl/przydatne-informa ... z-wbk.html

Ważne aby wybrana placówka opisana była jako "Pełen zakres usług" lub" "Usługi: Otwarcie rachunku"

Jeżeli chodzi o przelewy to zasilenie rejestru OTC odbywa się poprzez rachunek maklerski. Przelew z konta w BZ WBK przechodzi na rachunek maklerski i z powrotem tak jak normalny przelew między rachunkami w BZ WBK. Zasilenie rejestru OTC z rachunku maklerskiego również odbywa się natychmiastowo, w godzinach wykonywania tych operacji (dni robocze, godz. 8-18 dla wypłat i 8-22:30 dla wpłat)

Pozdrawiam,
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

InvestoronlineFX pisze:
ezikel pisze:Witam wszystkich. Chcialem otworzyc konto FX i spotkal mnie problem. 1-Przy zaznaczaniu kraju urodzenia, nie mozna bylo zmienic obywatelstwa na inne niz polskie. Czy to znaczy, ze miec konto FX mozna tylko Polakom? Bo jako obcokrajowiec, mam konto w BZWBK i nie bylo z tym problemow. 2-Interesuje mnie, ile trwa wyplata srodkow z konta bezposrednio na kerte bzwbk. Przepraszam, ale nigdzie tego nie znalazlem. Czekam na odpowiedz. Dziekuje
Przelew z konta w BZ WBK przechodzi na rachunek maklerski i z powrotem tak jak normalny przelew między rachunkami w BZ WBK. Zasilenie rejestru OTC z rachunku maklerskiego również odbywa się natychmiastowo, w godzinach wykonywania tych operacji (dni robocze, godz. 8-18 dla wypłat i 8-22:30 dla wpłat)

Pozdrawiam,
Raczej nalezałoby napisać , że przelewy są ksiegowane ręcznie i odbywają się tak szybko jak to możliwe. Przeważnie naprawdę nie jest to natychmiastowo.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Nowy123 pisze:widze ze dalej bez zmian 22 00 piatek zamykanie swiecie nie uzupelniane

nowych instrumentów nie ma dalej a konkurencja nie próżnuję
podbijam temat

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Wystarczy zloto i srebro reszte mozecie olac :)
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Janus »

BZ WBK SA jako oddzielny dom maklerski przestaje istnieć i zostaje włączony do struktur banku. To oczywiście pomysł Santandera któremu Morawiecki mógł tylko przyklasnąć. To tyle jeżeli chodzi o niezależność prezesa. Jaki jest poziom usług maklerskich w banku to widać na przykładzie mBanku, który na szczęście trzyma biuro oddzielnie. Miejmy nadzieję, że to nie początek złego trendu.

spamowiec
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2013, 09:57

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: spamowiec »

Witam,

Mam pytanie odnosnie wprowadzenia nastepujacych instrumentow:
1) EUR/RUB
2) USD/RUB

Czy przewiduja Panstwo taka opcje?

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Nowy123 pisze:
Nowy123 pisze:widze ze dalej bez zmian 22 00 piatek zamykanie swiecie nie uzupelniane

nowych instrumentów nie ma dalej a konkurencja nie próżnuję
podbijam temat

Trochę to trwało ale wreszcie obietnice stał się faktem - Dukascopy wprowadza CFD. Na razie tylko na kontach demonstracyjnych ale niebawem powinny wejść do handlu rzeczywistego.
http://www.dukascopy.com/swiss/english/ ... f-markets/

konkurencja nie spi

Awatar użytkownika
InvestoronlineFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 18 cze 2012, 17:54

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: InvestoronlineFX »

spamowiec pisze: Mam pytanie odnosnie wprowadzenia nastepujacych instrumentow:
1) EUR/RUB
2) USD/RUB

Czy przewiduja Panstwo taka opcje?
Na dzień dzisiejszy nie mamy w planach wdrożenia powyższych instrumentów.
Zespół Forex
Dom Maklerski BZ WBK

ODPOWIEDZ