Broker ECN Futures

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
maciek90
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2014, 21:07

Broker ECN Futures

Nieprzeczytany post autor: maciek90 »

Witam,
z góry przepraszam jeśli założyłem ten temat w nie tym dziale.
Jak wszyscy wiemy większość brokerów to MM - u których zakładamy się z brokerem i nasze zlecenia nie trafiają na giełdy typu NYMEC, ICE itp. (prawdziwe giełdy) Jest też coś takiego jak gielda Lmax w której nasze zlecenia na kontrakty również nie trafiają na prawdziwe giełdy - ale jest to lepsze rozwiązanie od MM, bo przynajmniej zakładamy się z drugim członkiem tej "giełdy". Są też brokerzy ECN/STP, ale nadal najlepszym wyjściem jest broker czysto ECNowy.
Szukam prawdziwych brokerów ECN na Futures, do tej pory znalazłem tylko MB Trading.
Od razu powiem, że najbardziej mi zależy na towarach, metalach i indeksach, oraz na prawdziwej grze na giełdach pokroju CME, NYMEX, CBOT, ICE, COMEX.
Macie jakieś pomysły? Mogą to być brokerzy zagraniczni, bo w Polsce takich nie znalazłem.

Pozdrawiam

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Re: Broker ECN Futures

Nieprzeczytany post autor: Robczan »

Ponawiam pytanie, bo chciałem zadać takie samo... Chciałbym spróbować handlu na scentralizowanym rynku futures, ale kompletnie nie wiem wygląda pod tym względem sprawa z brokerami... Ktoś pomoże?

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Broker ECN Futures

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

pomimo tego, że nie jest to broker ECN to najłatwiejszy i najszybszy dostęp do kontraktów futures na CME(GLOBEX) znajdziecie na platformie Saxo Banku :idea:

http://pl.saxobank.com/trading-products
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

ODPOWIEDZ