Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Microbi pisze:
JAREK67 pisze:Fibo albo zadziała albo nie. Na takim rynku jaki mamy od wielu miesięcy łatwo grać na odbicia. Pytanie co robić kiedy zbyt często nie będzie działało?
Szukać innego systemu na Allegro? :wink:
Tu się nie zgodzę z Tobą ;-) pomijam tę aukcję, piszę ogólnie. Gram też na H4, zawsze z trendem z wyższego TF, i mówiąc szczerze taki rynek jak teraz to masakra :) sys zarabia, ale nie rozwija skrzydeł :-)
Zależy co kto lubi ;)
Kluczem w tym przypadku jest jednoczesna gra na wielu parach.
Obrazek
image share

Obrazek
залить картинку на форум
Ostatnio zmieniony 06 cze 2014, 08:23 przez JAREK67, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Jarek dałeś czadu :-) Nie dla mnie, zawał murowany. Chyba że dla zabawy mikrolotami :-) to może bym nie zszedł :-)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Microbi pisze:Jarek dałeś czadu :-) Nie dla mnie, zawał murowany. Chyba że dla zabawy mikrolotami :-) to może bym nie zszedł :-)
Naprawdę to lajtowa gra. MM mocno zachowawcze. (link w stopce) No oczywiście bez robota to nie robota. :)

Awatar użytkownika
fx-investment
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 04 cze 2014, 20:05

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: fx-investment »

Microbi pisze:Teoretycznie podpiął http://www.myfxbook.com/members/forexsr ... ine/917113
Niestety historia zakryta.
Systemy sprzedane. Liczę (w niedalekiej przyszłości), że ktoś kto zakupił system, napisze parę zdań co i jak. Pozdrawiam
Obrazek

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Każdy pewnie testuje jak wygląda w dłuższym okresie czasu. System może działa ostatnio ale ciekawe jak długo... ?

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

ade25 pisze:Każdy pewnie testuje jak wygląda w dłuższym okresie czasu. System może działa ostatnio ale ciekawe jak długo... ?
Każdy system oparty na powtarzalnych schematach, nie bazujący na różnej maści wskaźnikach, kolorowych choinkach będzie działał zawsze. To wskaźniki zawodzą, dziś takie ustawienia, za pół roku inne itd. Taki mały OT.

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Ok mam ten system ale na danych historycznych nie mogę sprawdzić. Opis jest długi i obszerny jak na systemy z allegro...

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 302
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

http://forex-nawigator.biz/forum/symula ... 11420.html

Swoją drogą opis mi się podoba. Te ordery jakieś takie chaotyczne. Nie to że nie wierze czy co :D A tak ciężko wkleić staty za ostatni okres rozliczeniowy, np. jeden miesiąc? Jak bym miał kur.wa coś do ukrycia, biorę za hmm... system? prawie 500 stów a rynek głęboki więc samemu można policzyć.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2014, 11:00 przez jbm8, łącznie zmieniany 1 raz.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

ade25 pisze:Ok mam ten system ale na danych historycznych nie mogę sprawdzić. Opis jest długi i obszerny jak na systemy z allegro...
Jeśli jest długi i obszerny to chyba wykorzystuje jeden, najważniejszy wskaźnik. Tak zwanego czuja. Autor/sprzedwaca pewnie go posiadł w wyniku długotrwałych, kilkuletnich obserwacji rynku. Niestety nie można go kupić. :wink:

jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 302
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTA

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Czuja to miał Nison tłumacząc świece z japońskiego. :D

Kod: Zaznacz cały

Mam do sprzedania prosty system dla rynków Forex. 
I kolejna aukcja, cytuje:

Kod: Zaznacz cały

Konstrukcja systemu jest tak zrobiona, iż grając na nim wiemy dokładnie, kiedy mamy wejść w pozycje oraz kiedy mamy ją zamknąć. Nie zostajemy sami na rynku, wszystko nam system pokazuje.
Nie pewny sprzedawca. Siamtotamto. I tak drogą dedukcji... jeszcze jedno, przecięcia mtf, no aż strach. I te price channels. Interes kwitnie.

ODPOWIEDZ